Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, RappaR napisał:

Opinie o firmie Gorenje?

Mogę lodówkę max do 65 cm do kuchni i właśnie taką czarną odpowiednią mają tylko oni, co sądzicie o firmie?

Nie polecam. Braliśmy u nas w firmie i się nie sprawdzają - masz hajsy to nie oszczędzaj na lodowce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Koelner napisał:

Nie polecam. Braliśmy u nas w firmie i się nie sprawdzają - masz hajsy to nie oszczędzaj na lodowce :P

Nie chcę oszczędzać, chodzi o wygląd. Mam małą kuchnię, blat 75 cm, ma być głębokość 65 cm, chcę czarną. I się zmniejszają możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Cardi napisał:

Rozwiniesz? Zacząłem się zastanawiać nad jakimś. Znajomi chwalą ten od Xiaomi.

Kupiłem całkiem drogi bo miał być najlepszy - jakość jego działania jest niewspółmiernie gorsza do zwykłego odkurzacza z rurą  i to mimo tego, że w zasadzie zawsze ustawiony był na pełną moc. Tak więc ten odkurzacz jest dla mnie porównywalny skutecznością z miotłą - niby posprzątasz ale jednak zawsze coś zostanie. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania. Albo coś robimy i robimy to dobrze albo nie robimy tego wcale. Tak więc to gówno poszło w kąt i korzystamy tylko ze zwykłych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sebastian napisał:

Kupiłem całkiem drogi bo miał być najlepszy - jakość jego działania jest niewspółmiernie gorsza do zwykłego odkurzacza z rurą  i to mimo tego, że w zasadzie zawsze ustawiony był na pełną moc. Tak więc ten odkurzacz jest dla mnie porównywalny skutecznością z miotłą - niby posprzątasz ale jednak zawsze coś zostanie. Dla mnie to jest nie do zaakceptowania. Albo coś robimy i robimy to dobrze albo nie robimy tego wcale. Tak więc to gówno poszło w kąt i korzystamy tylko ze zwykłych. 

Weź no podaj model.

Ewentualnie jakieś inne opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SlaKB napisał:

A jakiś Dyson? Bo to podobno topka? Też muszę kupić w przyszłym tygodniu i zastanawiam się co, taki bezprzewodowy Dyson pasowałby mi , bo mógłbym sobie auto odkurzac bezproblemowo :)

Mam i jest lepiej ale ten najnowszy model coś czuje ze dłużej niż dwa lata nie pojedzie. To się zapycha podobnie jak inne rzeczy a wszystko co ruchome powoli zużywa. Cudów nie ma. 

Ale w cenie masz spokój i zadowolenie Kobiety. Akurat w miarę łatwo się czyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupiłem 12 lat temu jakiegoś noname'a (CLA Tronic czy coś w tym stylu ) za bodajże jakieś 100pln, wielkiej kariery nie zrobił ale parę dobrych grilli zaliczył. Potem pojechałęm za granicę, wróciłem po 9 latach i jeszcze parę razy coś na nim upichciłem, choć ostatnio już rozgrzanie spirali zajęło z 30min (i i tak grzała tak sobie), więc raczej zezłomuję. Tak czy inaczej, specjalnie nie over-analizował tego, to raczej proste urządzenie.

z grubsza podobny był do tego

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/grille-kuchenne/grill-clatronic-bqs-3508?gclid=Cj0KCQjwmPSSBhCNARIsAH3cYga9sy59PLrQYB79SKrKhgwMJcPceNNbjLMNlQfEQE4cCBTmU2r589YaAkHUEALw_wcB

 

choć ten jest nieco inny, zdaje się (nie mam pewności, kiepskie fotki) że tu płyta grzewcza jest, a nie, jak u mnie, spirala + grill nieco powyżej

mało mi się nie podoba pomysł z płytą

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.