Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, P_M napisał:

Źle się wyraziłem, kupowanie sprzętu Amici, to jak kupowanie sprzętu Samsunga, bebechy te same ;)

Nie do końca tak jest bo Amica kuchenki, piekarniki i okapy nadal robi swoje i ma swoich dostawców. Ale jeśli inne AGD widzisz pod nazwą Amica to są to prawie zawsze produkowane w fabrykach Samsunga... Samsung zaś zleca Amice robienie piekarników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Nie do końca tak jest bo Amica kuchenki, piekarniki i okapy nadal robi swoje i ma swoich dostawców. Ale jeśli inne AGD widzisz pod nazwą Amica to są to prawie zawsze produkowane w fabrykach Samsunga... Samsung zaś zleca Amice robienie piekarników

Again powołuje się na swoje źródło serwisanta w samsungu, kłócić się o to nie będę;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Again powołuje się na swoje źródło serwisanta w samsungu, kłócić się o to nie będę;) 

Wiesz fabryka Amici jest jakieś 40 km ode mnie i kilku ludzi w mojej pracy pracowało tam stąd mniej więcej wiem. Kuchenki i piekarniki robią swoje ale całą resztę zlecają Samsungowi. Samsung sam zaś kuchenek nie robi i chyba w umowie sprzedaży było coś takiego ,że ci nie będą robić kuchenek a amica nie postawi sobie fabryki lodówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

..... bo Amica kuchenki, piekarniki i okapy nadal robi swoje i ma swoich dostawców

 

dokładnie coś takiego przeczytałem dzisiaj podczas riserczu pralkowego

2 godziny temu, Sebastian napisał:

I wilgoć z prania masz w kanalizacji a nie w ścianach :)

otwórz okna zią. Albo wystaw pranie na balkon.

 

 

giphy.gif

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie weź pan, zima z poważnymi mrozami jest w Polsce 1 na 10 lat. No chyba że ktoś ma kawalerkę / nie ma żadnego 'oddzielnego' pokoju & nie chodzi do pracy, ew. mieszka w podlaskiem (zwanym Szkocjo Rzeczpospolitej, gdzie zimno i pada przez większość roku), wtedy się mogę zgodzić. W pozostałych przypadkach nie do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pepis21 napisał:

Czyli zmywarki Amici nie są robione przez Amicę w Polsce? Mojej ichnej zmywarce ostatnio odwala i nie zawsze dobrze wypłukuje.

Są robione w Polsce tylko ,że przez Samsunga , który kupił dwie fabryki Amici ( lodówek, pralek i zmywarek).. I ta fabryka Samsunga jest zlokalizowana we Wronkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, rw30 napisał:

panie weź pan, zima z poważnymi mrozami jest w Polsce 1 na 10 lat. No chyba że ktoś ma kawalerkę / nie ma żadnego 'oddzielnego' pokoju & nie chodzi do pracy, ew. mieszka w podlaskiem (zwanym Szkocjo Rzeczpospolitej, gdzie zimno i pada przez większość roku), wtedy się mogę zgodzić. W pozostałych przypadkach nie do końca. 

Jak widzę dziś śnieg z okna to kwalifikuje się do suszarki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Są robione w Polsce tylko ,że przez Samsunga , który kupił dwie fabryki Amici ( lodówek, pralek i zmywarek).. I ta fabryka Samsunga jest zlokalizowana we Wronkach

Czyli innymi słowy jest to Samsung z brandingiem Amici.

Co do suszarki to akurat jestem po kupnie (jakiś Hoover) i montażu, po pierwszym teście muszę powiedzieć, że dobra sprawa ale to w sumie będzie sprzęt do sezonowego użytku na późną jesień, zimę oraz wczesną wiosnę, bo przy cieplejszych temp. lepiej na dworzu suszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dobra trudny temat - telewizor. plazma panasonic od 9 lat ciągle daje radę ale najgorsze ze nie ogarnia żadnych nowych funkcji. na co się teraz patrzy? oglądany głównie sport (surprise), czasem kradziony serial (dawć w końcu D+), czasem film. wielkość tak 55-65, fajnie jakby miał przyzwoity dźwięk (wysoki i dość pusty pokój) albo co do tego w zesawie przypiąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.