Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, josephnba napisał:

Być może 

Aczkolwiek całe AGD mam z poszerzoną gwarancją

Wychodzę z założenia że jeśli się wcześniej popsuje to wymienia, a jak nie to te 5.5 roku pracy produktu to jest czas kiedy sprzęt spełni swoje zadania i się "spłaci" 300 zł za dodatkowe 3 lata spokoju to żadna cena 

Forum uczy, zawsze mi szkoda hajsu było, ale zwykle sprzęt się rozkracza po 2 latach z hakiem, akurat ten hak po gwarancji. Trzeba to usiąść na spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

No właśnie chciałem się dowiedzieć czy i co warto:) 

Warto bardzo. Ja mam Elektroluxna 9 kg wkładu. To co warto to sprawdzić czy model zbiera wodę w zbiorniku czy odprowadza do kanalizacji. Programy większość ma podobne a i tak tutaj wiele zależy od pralki. 

Natomiast moja żona zastanawia się jak mogła bez tego żyć :) A to jest najlepsza rekomendacja bo beze mnie by mogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, kupiłem tako Amicę https://www.euro.com.pl/pralki/amica-was712eld-.bhtml  czyli wyszło raczej low-endowo, ale dość mi pasowała, slim 40cm (niewielka łazienka) i gdzieś wyczytałem że w tym przedziale cenowym te Amiki to bardzo godne są. No i patriotyzm, choć nie jako top prio (przy okazji doczytałem, że tylko niewielka część produktów amiki jest produkowana w Polsce).

Dam znać czy jest consistent, all - around & versatile czy raczej one dimensional :P 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

ok, kupiłem tako Amicę https://www.euro.com.pl/pralki/amica-was712eld-.bhtml  czyli wyszło raczej low-endowo, ale dość mi pasowała, slim 40cm (niewielka łazienka) i gdzieś wyczytałem że w tym przedziale cenowym te Amiki to bardzo godne są. No i patriotyzm, choć nie jako top prio (przy okazji doczytałem, że tylko niewielka część produktów amiki jest produkowana w Polsce).

Dam znać czy jest consistent, all - around & versatile czy raczej one dimensional :P 

my mamy amicę od dobrych 6 lat, gdzie żona pierze jak pojebana i póki co jedyne problemy związane były z tym że wylało się trochę wody kilka razy (ale jak taki fachura jak ja podpinał to w sumie nie ma się co dziwić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

my mamy amicę od dobrych 6 lat, gdzie żona pierze jak pojebana i póki co jedyne problemy związane były z tym że wylało się trochę wody kilka razy (ale jak taki fachura jak ja podpinał to w sumie nie ma się co dziwić)

A czysciles filterek z przodu pralki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.