Skocz do zawartości

AGD, RTV & stuff


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

kupował ktoś pralkę ostatnio?

potrzebuję coś na wynajmowane mieszkanie, więc z jednej strony nie potrzeba high endu, a z drugiej ma posłużyć dobrych parę lat a ludzie niekoniecznie będą o nią super dbali, więc musi być w miarę ok. Średnia półka ogólnie bądź średnio-górna.

 

polecono mi coś takiego:

https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/pralka-samsung-wf60f4efw0w-eco-bubble   ma to sens? 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

Ok, źle postawione pytanie. Skąd ta podejrzliwość? W interesie lokatorów jest aby wszelki sprzęt AGD nie sprawiał problemów. Podejście właścicieli do osób wynajmujących jest często mocno januszowe. Oszczędzać tylko jak się da - i jak najwięcej zarabiać, a na końcu umowy (często i po latach) mieć pretensje do lokatorów, że ściany nie są tak białe jak na początku umowy.

Raz miałem historię w Irlandii jak wynajmowałem dom od Irlandki, że popsuła się już stara babka. Dzwonię do babki - jaka jest sprawa, trzeba kupić nową. Przywiozła po dwóch dniach, ale okazało się, że tę nowiutką ze sklepu kazała zawieść do własnego domu, a tę już nie nową ze swojego domu przywiozła nam. 

Pisząc o januszowaniu masz na myśli to że nie dała Ci lepszej pralki niż sobie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Deltuś napisał:

 

Nie, raczej takich co masowo zgłaszali się po wystawiane przeze mnie za darmo meble. "panie, bedzie, to na wynajem" :D

Są kraje gdzie emigrantów ekonomicznych traktuje się znacznie gorzej. Powinieneś się cieszyć że kobieta Ci oddała własną pralkę  a nie wypędziła córkę do lasu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to temat wynajmu?deltusjak zwykle płacze że wszędzie go nie lubili. W Irlandii prowokowali gwałcić chcieli, tu pralkę starą dostał i nikt go nie szanuje na forum 

 

Może to nie "oni" a ty jesteś problemem? 

 

 

 

Teraz, julekstep napisał:

Jesteś tu za karę? xD

Tak, nas ktoś karze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rw30 napisał:

kupował ktoś pralkę ostatnio?

potrzebuję coś na wynajmowane mieszkanie, więc z jednej strony nie potrzeba high endu, a z drugiej ma posłużyć dobrych parę lat a ludzie niekoniecznie będą o nią super dbali, więc musi być w miarę ok. Średnia półka ogólnie bądź średnio-górna.

 

polecono mi coś takiego:

https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/pralka-samsung-wf60f4efw0w-eco-bubble   ma to sens? 

 

Znam dwie osoby które ostatnio kupowały Samsunga z możliwością dołożenia prania ale to za ok. 2k i są bardzo zadowolone. Ja ogólnie byłem zadowolony z pralek Candy  - chodziły w miarę cicho i nie psuły się. Poszukaj na necie opinie na temat jakiś budżetowych pralek, jakieś rankingi czy coś bo tutaj może być ciężko. Zwróć uwagę czy nie ma jakiś niepotrzebnych bajerów typu sterowanie smartfonem itp.

Reasumując

1. ja bym celował w Candy lub Samsung.

2. Nie znam osób które miały elektroluxa i były zadowolone.

 

Spróbuj jeszcze przejść się do media expert i tam podpytać. Ja jak kupowałem TV to skorzystałem z ich rad i z TV jestem bardzo zadowolony ( potrzebowałem do podłączenia do komputera). Jeśli w Warszawie chcesz kupić to polecam media expert w Wola Park.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.