Skocz do zawartości

Filadelfia 76ers sezon 21/22 - Ben Simmons saga


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Reikai napisał:

Al Horford. Ale to akurat od zawsze na zawsze.

Mowisz o tym blowoucie ostatnio? 
Embiid robił już na Alu cos pod 40/20 , a forma i wiek obu wskazuje, że jeśli Embiid Ala nie zje, to albo bedzie kwestia niedyspozycji dnia, albo zdrowia, albo gameplanu Cs dobrego. 1on1 Embiida się już nie broni. Sixers z C's się zawsze kiepsko gra przez szybkich i atletycnzych, dobrze grajacych team D. 

Jakoś bardzo mało wierzę w to, ze Simmons nagle stanie się Embiid-stoperem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Julius napisał:

Przypomnij kto ostatnio w tym sezonie zjadł defensywnie Embiida? 

Primo mówię, że Ben to zrobi poza post up.

Secundo: Trochę tego jest Biid słabo wyglądał vs Horford wspomniany i cała ekipa Celtics, podobnie vs Capela/Okongwu + Collins w meczach z ATL, marnie vs Favors i Bazley i OKC, vs Dedmon/PJ Tucker i Heat, czy vs Looney i Green,z tego co kojarzę to ost. z DET grających small ball było mu cięzko (vs Olynyki/Bey) czy Knicks (Robinson/Gibson), z UTA też bez szału, ale to norma.

22 godziny temu, Julius napisał:

1on1 Embiida się już nie broni

1 na 1 to się juz praktycznie w ogóle nie broni, więc co to za zarzut? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to Embiid wygladał zazwyczaj, jak rywale dobrze potrafili wykorzystać obecność Simmonsa w HCO, albo jak potrafią wykorzystać kompletny brak drugiego kreatora z piłką i stawiaja całą obronę przeciwko niemu, a Harris wówczas nie jest w stanie na ten przykład trafic open 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakoś to były mecze bez Simmonsa i zazwyczaj z kreatorem...

Generalnie on im bardziej mobliny obrońca i team, to gorzej wygląda, jak bardziej stacjonarny w Post (a'ka Vucek, Bamba, Zubac, Bryant, Plumlee, Lopez - oczywiście wszystko słabi lub przeciętni obrońcy) to wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image

 

Harden to chyba jak ja ma tendencje to trzymania wody.  😂😂😂
Rano prawie krata, a wieczorem można browara postawić na bebzonie  ; )

A tak serio, to miałem właśnie nadzieję, że przerwę na ASW wykorzysta, żeby się podleczyć i ewentualnie dociąć. Martwi troche brak C (WCS...hmm choc pod Joergerem miał neizy sezon w Sacto) no i spotupshooterow u nas mało elitarnych, ale... well I'm excited anyway : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Julius napisał:

Image

 

Harden to chyba jak ja ma tendencje to trzymania wody.  😂😂😂
Rano prawie krata, a wieczorem można browara postawić na bebzonie  ; )

A tak serio, to miałem właśnie nadzieję, że przerwę na ASW wykorzysta, żeby się podleczyć i ewentualnie dociąć. Martwi troche brak C (WCS...hmm choc pod Joergerem miał neizy sezon w Sacto) no i spotupshooterow u nas mało elitarnych, ale... well I'm excited anyway : )

Kwestia zdjęcia i jak jest robione 

Ogólnie widziałem kilkanaście zdjęć z treningu na którym wyglądało że jest w bardzo dobrej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Kwestia zdjęcia i jak jest robione 

Ogólnie widziałem kilkanaście zdjęć z treningu na którym wyglądało że jest w bardzo dobrej formie

To tylko świadczy o tym jakim zjebem jest Harden i jakim nieprofesjonalnym kutasem 

Swoją tłustą dupą załatwił dwie organizacje w tym Nets, czyli jednego z najpoważniejszych rywali Sixers w konferencji 

Oby Nets pojechali Sixers w serii o ile takowa będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Julius napisał:

Jak tam obrońcy ucisnionego Benka do tego się odniesiecie? 
Fajnie zrobił na złość organizacji będąc tak out of shape, ze nawet 40 letni Dragić jest bardziej gotowy niż on?
Bał się trenowac, żeby go nie zmusili do grania, czy co ?

 

oho, Harden już podjął opcje na następny sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.