Skocz do zawartości

Filadelfia 76ers sezon 21/22 - Ben Simmons saga


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

I wszyscy razem: Daryl Morey wielkim GM-em jest: piękne wyczekanie, szczypta (no dobra, solidna garść) tamperingu i bardzo ładny telemark. ,,Niech bierze McColluma, bo nic więcej nie dostanie'', hehe.

Nie wiem czy w long runie to będzie dobry deal, bo trzeba będzie Hardenowi dać maxa w lecie, parę braków (forma Hardena, backup C, mało czasu), ale tutaj może wszystko się zgadzać (star power, obrona, shooting), Sixers z Embiidem mają 28-14 i w miejsce Setha i Drummonda wstawiają Hardena, ciężko było ugrać z tego coś więcej. Spoko gdyby Sap był jeszcze playable. 

Dzięki za nic, Ben. 

Tylko Setha szkoda, fajny chopak. 

Btw. Woj ewidentnie past prime, jeszcze wczoraj mówił, że nie ma tematu.

Czyli można wrócić do poważnego oglądania NBA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, allen napisał:

To jest mistrzostwo, ze zostawil Maxeya i Thibulle. Szok

Ale to pieknie rozegrał.

Tak naprawdę to Harden rozegrał. 

Liga graczy. 

3 minuty temu, BMF napisał:

Nie wiem czy w long runie to będzie dobry deal, bo trzeba będzie Hardenowi dać maxa w lecie

Gruby hajs dla grubego, ale może w końcu zmotywowanego Hardena. Ryzyko jest, ale bez tego nie ma mistrzostwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden to skończony temat, gościu albo gra nie widząc partnerów, albo ciągnie spasiony tyłek po parkiecie w jednym kierunku i udaje, że jest 2016. Do tego wciąż fochy, przewracanie gałami... typ obrzydził mi oglądanie Netsów. Nie wiem co Wy mówicie, że Sixers to wygrali. Nets pozbyli się kloca, a kto przyszedł w zamian to inny temat. Nawet nie wiem do końca :DNie wiem ilu znajdziecie sympatyków Nets, którzy nie żałują tego dealu, w którym poszli lubiani CLV i afro, a przyszedł ten maruder z grubym tyłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andy13 napisał:

Harden to skończony temat, gościu albo gra nie widząc partnerów, albo ciągnie spasiony tyłek po parkiecie w jednym kierunku i udaje, że jest 2016. Do tego wciąż fochy, przewracanie gałami... typ obrzydził mi oglądanie Netsów. Nie wiem co Wy mówicie, że Sixers to wygrali. Nets pozbyli się kloca, a kto przyszedł w zamian to inny temat. Nawet nie wiem do końca :DNie wiem ilu znajdziecie sympatyków Nets, którzy nie żałują tego dealu, w którym poszli lubiani CLV i afro, a przyszedł ten maruder z grubym tyłkiem.

Płacz kibiców Nets bezcenny 🤣

Morey was ograł jak dzieciaczki co mają 2-3 latka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dziuseppe napisał:

Płacz kibiców Nets bezcenny 🤣

Morey was ograł jak dzieciaczki co mają 2-3 latka. 

O, pierwsza radość kibiców Sixers od obietnicy o procesie, któremu trzeba ufać :D Zaraz będzie następna, jak gościu bez perspektyw z grubą dupą osiądzie na kolejny rok kontraktu :D Simmons chociaż daje jakieś nadzieje, może nawet jedna trójkę trafi, q Harden to gasnący temat, który myśli, że wciąż jest dynamicznym kotem, na którym sędziowie będą gwizdać absurdalne faule. Heh, żenujący typ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andy13 napisał:

O, pierwsza radość kibiców Sixers od obietnicy o procesie, któremu trzeba ufać :D Zaraz będzie następna, jak gościu bez perspektyw z grubą dupą osiądzie na kolejny rok kontraktu :D Simmons chociaż daje jakieś nadzieje, może nawet jedna trójkę trafi, q Harden to gasnący temat, który myśli, że wciąż jest dynamicznym kotem, na którym sędziowie będą gwizdać absurdalne faule. Heh, żenujący typ. 

Lepiej mieć Irvinga i Simmonsa, rzeczywiście silne charaktery na, których można polegać 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Harden trafił tam gdzie chciało wielu gdy robił trade request w Houston, tylko przejazdem przez Brooklyńskie ulice, wyjebując po drodze Nets z picków, i  zostawiając ich przy okazji z połamanym Durantem, płaskoziemcą i gościem który nie wiadomo co robił przez ostatnie miesiące. 

waldeklaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Czyli Harden trafił tam gdzie chciało wielu gdy robił trade request w Houston, tylko przejazdem przez Brooklyńskie ulice, wyjebując po drodze Nets z picków, i  zostawiając ich przy okazji z połamanym Durantem, płaskoziemcą i gościem który nie wiadomo co robił przez ostatnie miesiące. 

waldeklaugh.gif

I żeby uwiarygodnić swój "plan wyjeBUNIA Nets" przytył +/- 10 kg tłuszczyku! A to Ci szczwany lis!🤥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Czyli Harden trafił tam gdzie chciało wielu gdy robił trade request w Houston, tylko przejazdem przez Brooklyńskie ulice, wyjebując po drodze Nets z picków, i  zostawiając ich przy okazji z połamanym Durantem, płaskoziemcą i gościem który nie wiadomo co robił przez ostatnie miesiące. 

waldeklaugh.gif

Akurat nie do końca tak, bo byli naprawdę blisko mistrzostwa( za duży but Duranta) a też dostali 2 picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi, jak sie Embid odnajdzie. Od zawsze gra z 2 obrońcami na plecach, bo tą sierote Bena odpuszczali z kryciem. Teraz sytuacja się odwraca. Hardena trzeba podwajać, inaczej nie da sie go bronic, wiec Embid bedzie mial duzo wiecej miejsca. 

Ben tez sie odnajdzie w Nets, tam ma kto rzucać, nie bedzie miap presji. Bedzie mogl ganiac do kontry i łatac dziury w obronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, allen napisał:

Bardzo mnie ciekawi, jak sie Embid odnajdzie. Od zawsze gra z 2 obrońcami na plecach, bo tą sierote Bena odpuszczali z kryciem. Teraz sytuacja się odwraca. Hardena trzeba podwajać, inaczej nie da sie go bronic, wiec Embid bedzie mial duzo wiecej miejsca. 

Ben tez sie odnajdzie w Nets, tam ma kto rzucać, nie bedzie miap presji. Bedzie mogl ganiac do kontry i łatac dziury w obronie.

 

Embiid top2 zawodnik nie do zatrzymania zaraz po Giannisie, teraz trzeba będzie bronić jeszcze Hardena, tutaj się zaczną robić mismatche, przy tym co Embiid gra w tym sezonie to Sixers będą potężni i to bardzo. Pierwszy raz dostaje też świetnego kreatora, który potrafi rzucać, Harden z Capeli potrafił zrobić top grajka, ten fit to będzie miazga, atak Sixers top top top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.