Skocz do zawartości

NY Knicks - City Never Sleeps


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, LukaszKopys napisał:

Liczyłem że w na rozgrzewce przd sezonem pograja wszyscy gracze "po równo" ...... byłęm ciekaw młodych ...... a tymczasem......

 

Pytanie !?

Czy Thibs "umi" liczyć tylko do 7 ? w świeta do 8 ?

Czy Thibs musi zawsze wygrywać i taka wpaja mentalność ?

Czy on pomimo długiej i ciekawej łąwki będzie grał tylko s5+2 ?

 

Jak byłem ciekaw zmian w mysleniu tak widzę, że Rondel będzie grał dalej po 39 minut a Toppin 5, że Kemba zacznie mecz (20 minut) a Rose skończy (28 minut), że Barett dalej bedzie gral 35 minut, a pozostali gracze będa poprostu zarabiac pieniądze :)

 

.... obym sie mylił !

A czy widziałeś ostatni mecz w pre , minuty Grimesa, kluczowe minuty w qt, obronę na piłce, przechwyty, trójkę. Odegrał kluczową rolę w tym powrocie Knicks -20. Tak to tylko pre seson, ale na ławce nadal był Thibs, a Grimes nie zagrał jeszcze w oficjalnym meczu NBA żadnej minuty. Liczy się jakoś tych minut w rotacji, a nie ilość. Pamiętam sporo minut Knoxa, za poprzednich trenerów, jak na razie nic z tego nie wyszło. Co do minut Rose / Kemba, tutaj cyfra w ogóle nie ma znaczenia, jeśli Rose będzie miał taki mecz jak ostatni, to będzie grał i Kemba vice versa, w ostatnim sezonie był jeszcze Payton w rotacji i nie było tak źle, wszystko zależy jeszcze od zdrowia obu graczy. Myślę, że Obi, IQ i Grimes, będą grali swoje minuty, nie chce pisać jakie, bo zaraz mi to ktoś wytknie tutaj. Rondel i Barrett będą się kręcić w tych 40 minutach, liderzy innych drużyn podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

Trochę chłopacy ogarneli - widok kibiców w MSG przepiękny . Idealny mecz na początek sezonu i rozpęd 

Ale to co odwalili w tej drugiej połowie to ....

Najpierw rozjechali na przełomie 3 i 4 kwarty by potem w ostatnią minutę prawie wypuścić wygraną . Kemba głupie straty chyba 3 w ostatną minutę gry... Randle tylko ciut lepiej... Mieli mecz pod kontrolą i o statnie 3 minuty 4 kwarty to była zapaść

Jedna rzecz. Fournier jak na razie jest w formie olimpijskiej. Gra na dużej pewności siebie. Dobrze ułożony rzut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemba zaś narazie wyglada bardzo biednie

liczac takze przedseznowke. 

stracil moc

rose wydaje sie byc w duzo lepszej formie

barrett swietny w obronie. pytanie czy nie zabraknie mu posiadan w ataku przy tym towarzystwie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie piszę o Juliuszu, mam wrażenie trochę, że to taki "nielubiany lider" Wcześniej j.......y go równo na co zasługiwał, a teraz stał się liderem i nie wiemy jak z tym żyć trochę. Ja mam podobnie, również pisałem o nim źle. Ale, myślę że warto pisać o nim dobrze, jeśli gra dobrze. Mecz oglądałem na żywo. Juliusz ciągnął ten wózek przez pierwsze dwie kwarty, potem trochę oddał pola, w QT popełnia złe decyzje przeplatane z dobrymi i to będzie się działo. Jakaś trójka w Iso z nie przygotowanej pozycji, czy nie dolot z wymuszonej, zalicza straty, ale jest jednym z głównych architektów tej wygranej 35 pkt / 9 R / 9 A / 3 Bl / 7 To (niestety) i 10+/- kluczowe punkty w  OT z Evanem, którego świetnie szukał podaniem.  Knicks zamienili Bulloca i Paytona, na Evana i Kembe, co wyjdzie im moim zdaniem na dobre, D ucierpi, ale ofensywa zyska. Obserwowałem Barretta cały mecz szczególnie i cały czas myślałem jaki znajdzie sposób na odnalezienie się w tym meczu i znalazł ! Obronę, a w ataku odpalił w 4 kwarcie. Nie wiem czy to jest to, co bym chciał oglądać, czyli posiadania dla Barretta w mniejeszej liczbie, ale w D takiego Rjeja zawsze ! Myślę, że przy słabszej dyspozycji Juliusza lub Evana to się zmieni, ale bardzo mi się podoba to, że on nie spuścił głowy, z braku tych posiadań, tylko pokazał po drugiej stronie parkietu charakter. Nie wiem ile Evan będzie miał taką formę, ale wygląda to jak ostatni puzel wpasowany do tego zespołu, żeby pójść krok dalej w po. Na razie o Kembie tego nie napisze, ale Kemba > Payton w każdym wydaniu + Rose z ławki. Takiego meczu już dawno nie oglądałem. W 2020 w lutym byłem w Madison Square Garden na Knicks - Pacers, przegranym od pierwszej kwarty w zasadzie, jak ta drużyna ewaluowała, piękna sprawa ! Oby tak dalej i bez kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik mało wymagający, ale Thibs pograł ławką i to Mnie akurat cieszy .......  

Rozumiem, że bez presji ale fajne popatrzeć na ruch piłki, coś, czego nie było od "czasów" J. Kidda (swoją drogą, szkoda, że to był tylko epizod)

 

ps. w LAL "nazwiska" nie graja ....... SHOWTIME narazie bez prądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto odnotować rekord trafionych trójek w historii organizacji (24). Przy czym patrząc na pre-season wydaje się to być tendencją (Thibs idzie z duchem czasu?).

Z rzeczy ważnych Randle wyglada narazie jak w zeszłym RS. Ogólnie kapitalnie się go ogląda i to jak all-around graczem się stał. Świetny lider, który bierze ciężar gry na swoje barki i bardzo dobrze dzieli się piłką z resztą drużyny (m.in dobrze się układa współpraca z Fournierem).

Czekamy.

 

ps. Gdyby tylko Kemba z czasem wszedł na swój praawdziwy poziom...

ps. 2 OBI

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Gdyby tylko Kemba z czasem wszedł na swój praawdziwy poziom...

chyba nie ma co tego od niego oczekiwać, gdy pierwszym playmakerem jest Randle, a do tego ten backcourt ciasny w NY. komuś musi zabraknąć piłki, więc grunt, aby Kemba robił spacing oraz bronił na przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 21:19, lorak napisał:

Barrett zgasił Tatuma i ten miał przeciw niemu tylko 3/16 FG - w tym ta wisienka na torcie na koniec pierwszej OT. w sumie RJ wykręcił 7/27 DFG, więc może rośnie nam nowy defensywny stoper?

 

 

W dniu 24.10.2021 o 10:52, lorak napisał:

chyba nie ma co tego od niego oczekiwać, gdy pierwszym playmakerem jest Randle, a do tego ten backcourt ciasny w NY. komuś musi zabraknąć piłki, więc grunt, aby Kemba robił spacing oraz bronił na przyzwoitym poziomie.

brak mu szybkosci etc. ktora byla wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mecz to była komedia, której najlepszą ilustracją jest akcja z 2Q, gdy Burks z Obim biegli na pusty kosza i Alec zamiast podać na aleja, to wolał sam skończyć - tyle że nie trafił layupa.

generalnie po tych 4G można zdecydowanie powiedzieć, że wynik knicks lepszy niż gra.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

generalnie po tych 4G można zdecydowanie powiedzieć, że wynik knicks lepszy niż gra.

byc moze, trwa dociearnie.

niemniej nie widac poki co przykladowo, zeby jakos obrona przesadnie cierpiala wobec zamiany na walkera i fourniera w s5 (+w ataku oczywiste odciazenie randla),

rozwoj toppina + rose w swietnej formie (ogolnie od przyjscia do knicks gra na chorym procencie za 3 + polubił stąd rzucać, jest pozycja wali) ergo jest lepsza lawka w lidze?

czekamy na noela, jeszcze ktory od gibsona lepszy choc ten drugi to moj jeden z ulubienszych graczy (zawsze daje 100 % z siebie, dobry roles, imo w wiekszosci druzyn powinien meic stale minuty)

summa summarum zaopowiada sie raczej git sezon, a i konkurencja raczej gorsza niz w zeszlym sezonie

mniejsza rola barretta wyraznei widoczna poki co + szuka klepy, ale w obronie top

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wspólne minuty Rose'a i Kemby - wydaje mi się (ale tylko eye test), że nie byli ze sobą na parkiecie nawet sekundy jeszcze a nie widziałbym przeszkód żeby tego spróbować. Burks to nie ta klasa a Quickley to póki co jeździec bez głowy z Trier case (trochę lepszy jest) więc imho można by tego spróbować bo Kemba i tak przy Randle'u gra dużo off ball. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.