Skocz do zawartości

[09/10] Topic ogólnoorganizacyjny


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Stromile: zupełnie inaczej wyglądało to przed rozgrywkami. Było jasno powiedziane - przynajmniej przez naszego komisarza - że awansuje czołowa piątka. Teraz okazuje się inaczej. Albo nasz komisarz nie wiedział co się dzieje i nie znał reguł gry albo zmienia się te reguły już w trakcie (a w zasadzie po) gry. Jak to w końcu jest?

 

Chciałbym wiedzieć czy przypadkiem nie spotka mnie kolejna przykra niespodzianka w kolejnym sezonie.

W sprawie formy/liczebności ligi FBL #4:

 

Wykluczona jest opcja podzielenia w tym momencie jej na dwie ligi: FBL #4 i FBL #5. Byłoby to nie fair w stosunku do osób które spadłyby przez to do ligi niższej. Byłoby to równoznaczne ze zmianą zasad w trakcie gry.

 

Dla mnie są możliwe dwie opcje:

 

a) gramy dalej w 20 osobowej lidze

 

B) pomysł jednego z Was: dzielimy ligę FBL #4 na FBL #4A i FBL #4B. Awans uzyska po sezonie zwycięzca każdej z lig + wicemistrz z większą sumą punktów (czyli w sumie 3 osoby z lig FBL #4 A i B).

viewtopic.php?f=9&t=3838&p=108251#p108251

 

Na drugi raz polecam zapoznanie się z regułami gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 2.5 dnia (do końca 27 września) mija termin zgłoszeń/potwierdzeń do tegorocznej edycji. Po tym terminie zamykamy składy lig na ten sezon.

 

Dotychczasowi gracze którzy jeszcze nie potwierdzili* swojego udziału:

 

  • Kily (FBL #2)[/*:m:2ipynlai]
  • Xeus (FBL #2)[/*:m:2ipynlai]
  • Vitaly (FBL #2)[/*:m:2ipynlai]
  • Duduś (FBL #2)[/*:m:2ipynlai]
  • Zajmon (FBL #3)[/*:m:2ipynlai]
  • Viruz (FBL #3)[/*:m:2ipynlai]
  • Szakil (FBL #3)[/*:m:2ipynlai]
  • artek (FBL #4)[/*:m:2ipynlai]

*Jeśli przeoczyłem czyjeś potwierdzenie, dajcie znać. Jeśli ktoś z powyższej listy się dołączył do swojej ligi bez wpisu na Forum też proszę o sygnał.

 

Jak widać najszybciej się zorganizowało FBL #1 i FBL #5, obydwie ligi już w komplecie. Czerwoną latarnią jest za to FBL #2: aż 4 braki - Panowie, ruszać 4 litery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno xeus, vitaly i dudus ostatni raz aktywni byli.. dawno temu. jedynie xeus był na forum w tym roku, pozostali dwaj forum odwiedzili po raz ostatni w 2008, a od około roku żaden z nich nie napisał posta. podobnie rzecz się ma z szakilem.

pozostali czyli zajmon, viruz i artek odwiedzają forum, więc powinni być aktywni - może warto do nich napisać PW z przypomnieniem...

 

na moje będzie w tym roku dodatkowe 4-5 miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.