Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2021/2022


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kalendarz mieli łatwy, ale mimo wszystko ich gra robi wrazenie, 5 ostatnich spotkań to właściwie blowouty, Curry grający tak sobie robi ts 62 i raz na jakiś czas sobie rzuci te 45+ albo zamknie mecz trójkami z dupy. Poole się fajnie rozwinął, Oubre zabrał swoje „talenty” gdzie indziej i nagle Warriors mogą być team to beat. Ale zobaczymy jeszcze jaki Klay wróci i czy dogra sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubbas napisał:

Nie koniecznie

Do tej pory do tego meczu miał 40 procent z pola

A tutaj chyba skończył 9na19?

GSW ogólnie nie miało teraz bardzo łatwego kalendarza?

Miało. Ale łatwy kalendarz też trzeba wykorzystać - takie OKC, Pels czy Rockets to każdy poważniejszy zespół powinien zlać, ale już porażki z Hornets (jeszcze wtedy byli na fali wznoszącej) czy Hawks nikogo by nie zdziwiły. 

Jestem zaskoczony jak szeroką ławkę ma obecnie GSW, właściwie każdy daje dobre minuty. Chwała że spuścili na drzewo Bradleya i wzięli Paytona, który fajnie uzupełnia skład, ma wysokie bbiq i wnosi dużo pozytywnego vibe'u. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Oglądał ktoś cały mecz może ? Bo Durant 0na8 w 2 połowie i widziałem że coś go Draymond krył 

KD nerwowo i bez przygotowania pałował rzuty, tak jak całe Nets. Generalnie to speszyła ich kombinowana defensywa Dubs, potem doszło kilka reflections, kilka steali i już w ogóle nie wiedzieli co robić (jak mówiłem, nerwowo i bez przygotowanych pozycji). W sumie nie wiem, może Nets tak grają od początku sezonu, nie oglądałem ich za dużo. W 4q KD w ogóle nie grał.

Draymond zagrał spoko, ale dzisiejszy wynik po stronie Brooklynu to zasługa całego zespołu. Nawet Kura zagrał nieźle w obronie. 

A propose Kumingi to tam za dużo się wypowiadać nie będę, bo ile gościa łącznie widziałem, 30 minut? Ale widać, że ma duży potencjał i warunki na świetnego defensora. A jeszcze trafił pod skrzydła dwóch genialnych i podobnych rozmiarowo do niego defensorów - Iggiego i Greena. 

Edytowane przez Zimny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zimny no właśnie widziałem ta obronę w inside the NBA zajebiście to wyglądało niby takie 2-3 ale z elementami swego

Już od finałów Lakers Heat mówiłem że strefa może być najskuteczniejsza obrona w NBA, ale to miało prawo bytu dopóki nie zmienili zasad w tym sezonie, bo w tym już się da bronić swego skutecznie bez tych zje***ych fauli 

Ale nadal może to być pożyteczne w po, Kerr bez powodu tego nie wprowadza trzeba będzie to obserwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kubbas napisał:

@Zimny no właśnie widziałem ta obronę w inside the NBA zajebiście to wyglądało niby takie 2-3 ale z elementami swego

Już od finałów Lakers Heat mówiłem że strefa może być najskuteczniejsza obrona w NBA, ale to miało prawo bytu dopóki nie zmienili zasad w tym sezonie, bo w tym już się da bronić swego skutecznie bez tych zje***ych fauli 

Ale nadal może to być pożyteczne w po, Kerr bez powodu tego nie wprowadza trzeba będzie to obserwować

To była obrona triangle and two więc trochę strefa, trochę niestrefa. Mi się podoba o tyle, że później w PO można kogoś zaskoczyć, tak jak np. Nurse zaskakiwał w finałach box and one. Łatwo zauważyć, że w nba tego typu kombinowane defensywy to egzotyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.