Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

image.png.d769d78a4168589e6a9240d2f477eeaa.png

Ale ciasno w walce o misia.

Ja już do końca sezonu będę żałował swojej wymiany J.Allen za Bartona a i oddanie J.Brown+Wood za S.Barnes było błędem ale mimo tego wciąż mam szanse na mistrzostwo albo przynajmniej na "pudło" :)

Nie wiem jak to możliwe. Jednak gra w 12 osobowej lidze jest "dziwna" ;)

Na średnich w walce o podium też ciasno.

 

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2022 o 18:29, Mikowal83 napisał:

image.png.d769d78a4168589e6a9240d2f477eeaa.png

Ale ciasno w walce o misia.

Ja już do końca sezonu będę żałował swojej wymiany J.Allen za Bartona a i oddanie J.Brown+Wood za S.Barnes było błędem ale mimo tego wciąż mam szanse na mistrzostwo albo przynajmniej na "pudło" :)

Nie wiem jak to możliwe. Jednak gra w 12 osobowej lidze jest "dziwna" ;)

Na średnich w walce o podium też ciasno.

 

 

Jest tak ciasno, że strach robić jakiekolwiek wymiany bo jeszcze coś spierdzielisz i bedzie walce o "Misia". Ewentualnie jakieś drobne korekty na Waiver.

Faworytem jak dla mnie jest LGW CREW i to głównie dzięki wymianie Randle'a za LeBrona, która może okazać sie tutaj kluczowa (swoją drogą nie wiem czemu tutaj nie było weta).  Jeśli o mnie chodzi to dodanie A.Simmonsa i Portera Jr. z Waiver List pozwoliło poprawić nieco asysty i steale, a w przypadku Simmonsa również i punkty choć duży w tym udział ma także kontuzja Lillarda. Natomiast jeśli chce walczyć o mistrza to do gry muszą wrócić Green z Gobertem.

Co do Ciebie Mikowal83 to tak jak pisałeś w Swoim poście, pozbycie się dwóch All-Starów było błędem, a w dodatku wzmocniłeś konkurencje (Allen do LGW Crew) ;)

Mimo wszystko życze powodzenia i fajnie gdyby było tak równo do końca sezonu!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddania Browna tak bardzo nie żałuję bo osłabiał mi FG i generuje dużo strat a mało statow defensywnych więc nie pasował do mojej strategii.

Ale oddania Allena wciąż żałuję. Dawałby mi jeszcze lepsze FG i więcej bloków czyli dokładnie to czego aktualnie szukam żeby uszczknąć jeszcze po punkciku w tych kategoriach.

Żeby było ciekawiej to ja namawiałem do tej wymiany 🤦‍♂️

Mimo to wciąż walcze o misia.

Szkoda tylko że Porzingis się znów połamał.

Może chce ktoś trochę zbiórek i steali bo tych mam w nadmiarze a w zamian dostanę trochę bloków i dobrego FG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Scrat wysłałem Ci wiadomość tutaj i na czacie Yahoo.

Oferta którą wysłałem to bardziej zaczepka niż faktyczna oferta.

Proszę daj znać co o tym myślisz a raczej jak Ty byś widział taką wymianę.

Daj znać w miarę możliwości jak najszybciej bo trade deadline w naszej lidze już 10 marca a i do końca sezonu niewiele zostało więc jak wymiana ma coś zmienić to trzeba ją robić teraz.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie chciałbym wszystkim podziękować za walkę do samego końca, każdy był aktywny i o to chodzi, chociaż napsuło mi to dużo krwi 😉 W sumie to nawet nie wiem, czy mogę czuć się zwycięzcą, ale najważniejsze, że mam awans 😎😁 Pozdrawiam i życzę powodzenia w następnym sezonie 👊🏾

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.