Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dida.84 napisał:

CO TU SIĘ DZIEJE 🤯

Czyli ja mam się na 100% logować do NORTH i czekać na decyzję?

Moim zdaniem loguj się do North ale nie obiecuję Ci że @T-Pro82 przeniesiemy do North.

Jak wywalę zdublowana drużynę @LosAngelesAnwil to w to miejsce wejdzie właśnie @T-Pro82 i wtedy będzie u nas komplet 12 drużyn.

Dopiero jak brakujący/zaginiony GM @t3jlor się odezwie że się nie zalogował ale gra to przeniesie się @T-Pro82 do North i tam wtedy też będzie 12 drużyn

@T-Pro82 spróbuj teraz zalogować się do naszej ligi bo wywaliłem tą zdublowana drużynę @LosAngelesAnwil

Teraz czekamy tylko na odzew @t3jlor i jak się zgłosi że gra to przeniesiemy @T-Pro82 do III North.

@Dida.84 ty i tak się loguj do III North.

@eMeS jak u nas się sytuacja wyklaruje to dam Ci znać żebyś wysłał zaproszenie dla @T-Pro82 do waszej ligi i wtedy będziecie mieli też komplet 12 drużyn

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo zwiększyłem maksymalną liczbe druzyn w lidze do 13 tak zeby @t3jlor nie miał problemu z dołaczeniem do ligi. (wysłałem mu PW z przypomnieniem)

Jak on dołaczy to @COACH R zostanie usunięty ze składu ligi tak zeby mógł grac tylko tam gdzie powinien czyli w II lidze.

@t3jlor wysłałem do Ciebie ponownie wiadomość z prośba o dołaczenie do ligi. Prosze zrób to jak najszybciej i zagłosuj tez w ankiecie dotyczącej terminu draftu.

@Szuwar czy Tobie pasuje termin draftu 5/10/2021 ze startem o 21:00? Jak nie to możesz przejść do III North.

@Dida.84 @T-Pro82  nie wiem czy uda Wam się zagrac razem w III North bo nawet jak @t3jlor w końcu dołaczy to razem z nim (i bez @COACH R ) będzie w lidze 12 drużyn a nie chciałbym żeby liga składała się z mniejszej ilości druzyn niż 12. jedyna nadzieja w tym że @Szuwar się odezwie że nie pasuje mu termin draftu 5/10 i z tego względu będzie chciał się przenieść do III North w miejsce @Dida.84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, t3jlor napisał:

Już jestem, przepraszam za zwłokę. Jeśli chodzi o termin 05.10 to pasuje tylko tak bardziej 21 godzina

Lepiej późno niż wcale.

No to mamy komplet 12 GMow

W takim razie

@COACH R usuwam z ligi.

Termin 5/10 o godzinie 21:00 pasuje wszystkim poza @Szuwar który się nie odzywa. Jak się nie odezwie to i tak robimy draft w tym terminie?

jakby się odezwał to też wiadomo byłoby czy można by zrobić wymianę GMow żeby @Dida.84@T-Pro82 grali razem a @Szuwar poszedłby do III North jakby mu pasował termin draftu w tamtej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szuwar napisał:

Panowie, nie nerwowo ;) Ostatnio miałem troszkę rzeczy na głowie. 5 może być.

Dzięki za info i odzew.

@Szuwar A nie byłby dla Ciebie problem przenieść się do ligi III North? Bo @Dida.84 chciałby tuteaj zagrać z @T-Pro82

@eMeS jaki tam macie termin draftu w III North? Może pasowałby szuwarowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szuwar pasowałby Ci termin 17/10 o godzinie 21:00 ?

Daj znać jak najszybciej.

Jak ci pasuje to ja cię usunę z III Atlantic a @eMeS (komisz w III North) wyśle Ci zaproszenie do ligi do której zostaniesz przeniesiony w miejsce @Dida.84

A @Dida.84 wystarczy że wtedy skorzysta z zaproszenia do naszej ligi (III Atlantic) które znajduje się na początku tego wątku.

Dobrze byłoby zamknąć temat najpóźniej do końca tego weekendu bo wtedy u nas draft wystartuje 5/10 o 21:00

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.