Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 minuty temu, eMeS napisał:

U nas najwiecej glosow maja terminy o 21. Jak tam @Szuwar pasuje Ci to godzinowo?

godzinowo zakładam że tak bo w datach które zaznaczył w ankiecie zaznaczył tylko godzinę  21:00 ale zaznaczył też tylko cztery daty- 28/9, 29/9, 3/10 i 17/10 więc jest chyba malo dyspozycyjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

U nas na razie 17/10 o 21.00 moglby byc, ale jeszcze poczekam chwile az wiecej osob sie wypowie w ankiecie. Ok @Mikowal83?

OK.

Tak czy inaczej bez odpowiedzi i zgody @Szuwar tego nie zrobię, chyba że będę do tego zmuszony (brak odpowiedzi i zbliżający się termin draftu wybrany przez większość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna się robić problem...

Do preferowanego przez wszystkich terminu draftu (5/10) zostało dokładnie 6 dni...

@COACH R dalej się nie odezwał wiec niewiadomo czy w ogóle dołaczy do gry i co z ewentualna wymiana GMów między naszą ligą a ligą III North.

Sugerowane i moim zdaniem najlepsze rozwiązanie żeby to @Szuwar przeszedł do III North (bo jako jedynemu nie pasuje termin, który pasuje wszystkim innym) w miejsce @Dida.84, też może nie wypalić bo Szuwar się nie odzywa.

Nie chciałbym Szuwara wywalać z naszej ligi bo moze się okazać że w ostatniej chwili pojawi się i moze nawet weźmie aktywny udział w drafcie a jak go teraz wywale i za późno sie zorientuje to nie zdązy dołaczyc do III North i wtedy @eMeS w swojej lidze miałby juz tylko 10 GMów (po tym jak @Dida.84 przeniósłby się do naszej ligi).

@Dida.84 w tej sytuacji tez nie bedzie zadowolony jak zostanie w III north i nie bedzie grał z @T-Pro82, chociaż akurat to na tle potencjalnej gry tylko 10 GMów w III North to akurat najmniejszy problem.

Ma ktos jakis pomysł jak to najlepiej rozegrać?

Chętnie posłucham kogos mądrzejszego z ciekawym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.10 git. 

Sorry, że nie za dużo się odzywam w temacie, ale mój rzecznik @Dida.84 wykonuje pracę za nas dwóch. Zależy mi, żeby grać razem, bo to fajna rywalizacja, a tą w naszym wieku coraz trudniej. 

Fajnie byłoby też zostać tu z Wami, bo robisz super robotę @Mikowal83 i zapowiada się dobra zabawa.

Zmykam na mocka.  Do-zo! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@COACH R

Zalogowałeś się do ligi III Atlantic?

Jak jesteś zalogowany na Yahoo?

która to Twoja druzyna?

Jaki Nick w ankiecie podałeś?

Co powiesz na przenosiny do ligi III North w której brakuje jednego Gama?

Genzo Wakabayashi to TY?

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku grałem w 2 lidze East i przez swoje gapiostwo i byt późne zgłoszenie udziału wylądowałem tutaj w 3 lidze. Zgłosiłem chęć gry i czekałem na Waszą decyzję. Wysłałeś Mikowal83 Mi zaproszenie do Ligii w poniedziałek i od razu się tam zalogowałem "Genzo Wakabayashi" dlatego o Mój udział możecie być spokojni. Pozdrawiam

Edytowane przez COACH R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to w takim razie ktoś inny z listy przydzielonych do  naszej ligi GMów jeszcze nie przyjał zaproszenia bo w lidze miejsc było 12 a z Toba byłoby 13.

Bardzo prosze aby każdy wpisał swój nicvk na Yahoo,nick na tutejszym forum i nazwę druzyny

Stryder - 
t3jlor -
Skam - 
Los angeles Anwil - 
T-Pro82 -
jordan20 -
tweetas - 
Scrat - 
jacobsman13 - 
b2b - b2b
Szuwar - 
Mikowal83 - Warsaw Hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie wiem w takim razie kto jest zapisany w lidze a kto nie.

Według nicków tutaj na forum w lidze mieli zagrać:

@Stryder
@t3jlor
@Skam 
@LosAngelesAnwil
@T-Pro82
@jordan20
@tweetas
@Scrat
@jacobsman13
@b2b
@Szuwar 
@Mikowal83

czyli 12 GMów.

@COACH R zaprosiłem żeby móc zrobić wymianę GMów czyli wysłac @T-Pro82 do ligi III North której komiszem jest @eMeS tak żeby tam też było 12 druzyn i żeby @Dida.84 mógł być w jednej lidze z @T-Pro82 (bo takie mieli życzenie)

Wychodzi na to że @COACH R zalogował się do naszej ligi szybciej niż ktoś kto oryginalnie miał w niej zagrać tylko teraz nie wiem kto nie zdążył tego zrobić.

Musze to wiedzieć żeby nie doszło do sytuacji w której @T-Pro82 zostanie przeniesieony do III Northa a ten GM który się zagapił nie zdazy do czasu draftu zalogowac się do naszej ligi i zostaniemy z tylko 11 drużynami

W lidze na Yahoo!  na ten moment wygląda to tak:

  Team Manager Joined Notes
  Warsaw Hornets default_user_profile_pic_64sq.jpgMikowal83 Sep 24 Created League
  b2b default_user_profile_pic_64sq.jpgKrystian Sep 24 Joined via shared link
  FC Parapety default_user_profile_pic_64sq.jpgJacobsman13 Sep 24 Joined via shared link
  Skammerzy default_user_profile_pic_64sq.jpgMaks Sep 24 Joined via shared link
  Mighty Squirrels default_user_profile_pic_64sq.jpgScrat Sep 24 Joined via shared link
  jordan20(j.sprawka) default_user_profile_pic_64sq.jpgJordan20 Sep 24 Joined via shared link
  Stryder's Rad Team 24332309597_5b150d_64sq.jpgStryder Sep 25 Joined via shared link
  Szuwar's Sensational Team default_user_profile_pic_64sq.jpgSzuwar Sep 26 Joined via shared link
  Genzo Wakabayashi 30550116848_1bf1e9_64sq.jpgGenzo Wakabayashi Sep 26 Joined via shared link
  Blockbuster 37660819493_e42815_64sq.jpgThom Anafellow Sep 27 Joined via shared link
  Daniel's Definitive Team default_user_profile_pic_64sq.jpgDaniel Sep 27 Joined via invite
  Los Angeles Anwil default_user_profile_pic_64sq.jpgDaniel Sep 27 Joined via invite

 

Wygląda to trochę tak jakby @LosAngelesAnwil zalogował sie dwukrotnie do naszej ligi (nick Daniel na Yahoo!) ale raz jako druzyna Los Angeles Anwil a raz jako Daniel's Definitive Team (pewnie domyślna nazwa Yahoo, której nie edytował).

Jesli moje przypuszczenie jest słuszne to tym samym zajął on miejsce jakiemuś innemu GM'Owi który przez to nie miał się jak zalogować do ligi na Yahoo!

I nawet jesli jest tak jak mówię to oznacza też że do ligi faktycznie zalogowało sie 11 GMów a razem z @COACH R powinno być nas tutaj (na ten moment) 13 GMów.Czyli dwóch GMów jeszcze sie nie zalogowało.

Bardzo Was wszystkich prosze (każdego z osobna) o odpisanie na tą wiadomosć w celu wyjasnienia tej sytuacji i całego zamieszania

Przede wszystkim KTO SIĘ JESZCZE NIE ZALOGOWAŁ DO LIGI??!! KOGO NIE WIDAĆ NA LIŚCIE POWYŻEJ?

Termin draftu 5/10 jest już bardzo blisko i dobrze byłoby przed nim zdążyć z uporzadkowaniem tej sytuacji żeby termin nie przepadł i nie trzeba było ustalać nowego a jednocześnie żeby w lidze III North tez było można skompletowac ligę i tam tez żeby mogli ustalic wspólnie termin draftu.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo jeszcze nie ma na tej liście?

Według moich obliczeń jeszcze jeden GM powinien być w takiej samej sytuacji jak @T-Pro82

32 minuty temu, T-Pro82 napisał:

Mnie nie ma na tej liście. Wbijałem do ligi w poniedziałek i już był komplet

I dopiero teraz postanowiłeś o tym nas poinformować 😏 akurat w Twoim przypadku to nie problem bo jak już sytuacja się wyjaśni i odnajdziemy zagubionego GMa to wtedy Tobie @eMeS wyśle zaproszenie do ligi III North żebyś mógł grać z @Dida.84 i żeby tam też było 12 drużyn. Ale dopóki nie zgłosi się zagubiony GM to się z tym wstrzymujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcalover napisał:

Strzelałbym, że @t3jlor.

Zresztą powinno się łatwo udać dopasować nazwy drużyn i nicków na Yahoo! do nicków na forum. W każdym razie na oko nie masz @t3jlora.

Też mi się tak wydaje.

Jest jeszcze kwestia że @LosAngelesAnwil zalogował się chyba dwukrotnie.

Czekam na odzew wszystkich szanownych GMow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mikowal83 napisał:

Też mi się tak wydaje.

Jest jeszcze kwestia że @LosAngelesAnwil zalogował się chyba dwukrotnie.

Czekam na odzew wszystkich szanownych GMow

Nie czekaj na odzew tylko powieksz lige do 13 GMow i wejda wszyscy ;-]

I prawie na pewno trzeba skasowac Daniel's definitive team bo to wyglada jak kopia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.