Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2021/22 Liga III Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Atlantic w sezonie 2021/22

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

Stryder
t3jlor
Skam
Mikowal83 [komisz]
Los angeles Anwil
T-Pro82
Jordan20
tweetas
Scrat
jacobsman13
B2b
Szuwar

W sumie 12 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym.

Dodatkowo gdy ktos jeszcze potwierdzi udzial w drzewku moze dolaczyc tak by w sumie bylo 15 GMow.
Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest Mikowal83 bo jest bardzo aktywny na forum i zgodzil sie pelnic ta funkcje 😉

Planowany termin draftu - 

Link do ligi na Yahoo -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim! Pewnie jakieś doodle będzie, ale już proszę o niewyznaczanie draftu w dnicha 4 oraz 8-11 października, bo nie będę miał szansy wziąć udziału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć, dzisiaj założyłem ligę. Prosze o dołączenie korzystając z poniższego linku:

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/39971/invitation?key=4981158f1a79b8da&soc_trk=lnk&ikey=b046f4ded8c502a9

Proszę się nie ociągać z dołączeniem, tak samo jak z wypełnieniem ankiety na temat terminu draftu:

https://doodle.com/poll/u9u9x6st6upx4rtw?utm_source=poll&utm_medium=link

Do wyboru są daty od 26/9/2021 do 17/10/2021 w trzech wersjach godzinowych (start o 19:00, 20:00 lub 21:00) Jeśli komuś odpowiada data, ale dana godzina startu już mniej ale w razie konieczności jest w stanie się dostosować do reszty/większości to proszę skorzystać z opcji "Yes, if need be" (podwójny klik) i podać szczegóły potem tutaj albo na forum. Głosujcie nawet jak pasuje wam każdy termin żeby nie było niejasności, ewentualnie można napisać posta lub PW z taką informacją. Gdy będzie problem z wybraniem pasującej wszystkim daty, w ostateczności istnieje możliwość przeniesienia osoby blokującej najpopularniejszy termin do innej III ligi (South lub North).

Przypominam także o konieczności dokonania edycji domyślnej nazwy drużyny. Jeśli ponadto posiadacie na Yahoo inną niż na forum nazwę użytkownika, najlepiej będzie jak podacie nazwę swojego teamu na forum. Wam zajmie to chwilę, a mi oszczędzi problemów z domyślaniem się czyja drużyna jest czyja.

Jeśli komuś umknęło to wiLQ założył w zeszłym roku serwer na discordzie poświęcony tutejszym rozgrywkom. Dołączyć można klikając w link: https://discord.gg/Fs2bDDyv

Jest to fajna forma komunikacji czasem nawet lepsza od tej forumowej.

W samej grze mam spore doświadczenie ale jeśli chodzi o komiszowanie to mój debiut i w związku z tym proszę o wyrozumiałość ;) Wszelkie błędy, niedociągnięcia i niejasności proszę zgłaszać mi na PW lub na forum w wątku naszej ligi.

Jednocześnie kolegów, którzy mają już jakieś doświadczenie w komiszowaniu (słyszałem od wiLQa, że w naszej lidze takie posiada @tweetas ) w razie potrzeby będę prosił o pomoc i wsparcie ;)

Skład ligi prezentuję się następująco (pogrubioną czcionką osoby, które już są w lidze na Yahoo):

Stryder - 
t3jlor -
Skam - Skammerzy
Los angeles Anwil - Los Angeles Anwil
T-Pro82 -
jordan20 -
tweetas - Blockbuster
Scrat - Mighty Squirrels
jacobsman13 - FC Parapety
b2b - b2b
Szuwar - 
Mikowal83 - Warsaw Hornets

Wszystkie szczegóły organizacyjne otrzymaliście przed chwilą (wyżej) jak i w prywatnej wiadomości. W razie gdyby coś nie działało albo pojawiły się jakieś inne problemy proszę dawać znać.

Podglądać to co dzieje się w lidze można pod tym adresem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/39971

Termin draftu: 

W dniu 24.09.2021 o 10:22, b2b napisał:

Cześć wszystkim! Pewnie jakieś doodle będzie, ale już proszę o niewyznaczanie draftu w dnicha 4 oraz 8-11 października, bo nie będę miał szansy wziąć udziału.

Siema.

Będziemy to mieli na uwadze. Zrobimy tak żeby wszystkim pasowało a jak się nie uda to będziemy kombinować.

Póki co wypełnij ankietę dotyczącą terminów żeby było czarne na białym kto kiedy może a kiedy nie

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie w ankiecie terminu draftu wygrywa 5/10 (komplet głosów).

6/10, 7/10 i 14/10 są na drugim miejscu (brak jednego głosu do kompletu).

W wyżej wymienionych datach wybór padł na godzinę 21:00.

Nie ukrywam że ja wolałbym termin bliższy startu sezonu (19/10 sezon startuje) bo wtedy drużyny będą już po meczach preseason i będzie chociaż trochę wiadomo w jakiej są formie a przede wszystkim kto się zdążył połamać.

Dla mnie faworyt to 14/10 ale wtedy @Skam musiałby się jakoś dostosować a nie wiadomo czy będzie mógł.

z resztą jeszcze druga połowa GMow nie dołączyła do ligi i nie wypełniła ankiety więc jeszcze zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mikowal83myślę że na spokojnie będę mógł uczestniczyć 14/10 w drafcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elegancko 🙂To prośba do reszty żeby wypełniali ankietę oczywiście całą ale w szczególności zwrócili uwagę na datę 14/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byleby były to godziny wieczorne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Stryder wypełnił ankietę i wynika z tego że 14/10 mu nie pasuje.

Chyba że też jakoś udałoby mu się dostosować. Jak nie to wychodzi że ten 5/10 na razie wszystkim pasuje chociaż moim zdaniem to trochę za wczesny termin.

Co do godziny rozpoczęcia draftu to wchodzą w grę tylko godziny 19,20 lub 21 z czego najchętniej wybieraną jest 21 więc można założyć że właśnie i takiej zaczniemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Mikowal83 jak coś ja mogę 14.10 draftowac ale moja liga jeszcze nie ustaliła terminu. Ale jakaś wymiana jest możliwa zawsze pewnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieć. Jak trzeba będzie robić wymianę to chętnie z Twoim udziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dla mnie 14.10 odpada na pewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 

Już podczas zgłoszeń prosiliśmy razem z T-Pro82 o grę w jednej lidze, ale coś poszło nie tak. Będzie możliwy trade jednego z nas?!? 

Atlantic ---> North lub w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jasne.czemu nie. Ja nie widzę w tym problemu.Kwestia tylko dogadania się w zamian za którego GMa miałbyś przyjść.

Najlepiej za takiego któremu nie pasowałby termin draftu który jeszcze nie jest ustalony.

Jeśli np miałby to być 14/10 to @Stryder ten termin nie pasuje ale w jego miejsce zgłosił się już też @RonnieArtestics.

Może jeszcze innemu GMowi nie będzie pasował ten termin a może dla jakiegoś innego GMa przenosiny nie będą miały znaczenia i też się zgodzi...nie wiadomo.

Rzecz w tym że na razie to jeszcze 5 GMow nie przyjęło zaproszenia do ligi i nie wypełniło ankiety dotyczącej terminu draftu więc na razie musimy się wstrzymać z ruchami.

Edytowane przez Mikowal83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, więc grzecznie czekam. W razie W mi 14 pasuje 👊🏾

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do wszystkich (tych co dołaczyli i tych co jeszcze tego nie zrobili).

Tak jak pisałem w wiadomości o utworzeniu ligi:

Najlepiej będzie jak podacie nazwę swojego teamu na forum. Wam zajmie to chwilę, a mi oszczędzi problemów z domyślaniem się czyja drużyna jest czyja.

Jak dotąd nie mam z tym problemów ale wygląda na to że niektórych z tych nazw sami nie ustaliliście tylko są one nazwami domyślnymi przypisanymi przez Yahoo. Tak ma zostać?

Wysłałem zaproszenie do ligi GMowi @COACH R który z opóźnieniem zgłosił chęć udziału w grze w tym sezonie. Zobaczymy czy je przyjmie.

Jeśli tak to zajmie on miejsce @T-Pro82, który przeniesiony zostanie do III North gdzie i tak jest wolne miejsce w związku z rezygnacja z gry jednego z GMów a jak napisał @Dida.84 (który jest w lidze III North) chcieli grać razem w jednej lidze.

Zaczyna się robić problem z terminem draftu. Do ligi dołączył @Szuwar który w ankiecie zaznaczył dość mało terminów (tylko cztery daty- 28/9, 29/9, 3/10 i 17/10).

Aktualnie po dołazceniu do ligi 8 GMów sytuacja wygląda nastepująco:

5/10 - 7 z 8 mozliwych głosów (nie pasuje tylko Szuwarowi)

28/9 - 6 z 8 głosów (nie pasuje Scrat i jacobsman)

6/10 - 6 z 8 głosów (nie pasuje Szuwarowi i Skamowi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, sorry za zwłokę

moj team to blockbuster

5/10 lub 6/10 dla mnie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drużyna to, niespodzianka, b2b!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, b2b napisał:

drużyna to, niespodzianka, b2b!

Tak...to była dla mnie najcięższa rozkimna... dzięki ;)

Godzinę temu, LosAngelesAnwil napisał:

Cześć, mój team do Los Angeles Anwil. Pasuje mi każdy termin po 20

Mega...żeby każdy był taki dyspozycyjny to ankiet nie trzeba by było robić :)

No to przyznać się kto jeszcze ankiety nie wypełnił?

No bo rozumiem że @LosAngelesAnwil tego nie robił skoro pasuje mu każdy termin ale głosów jest oddanych 10 (11 licząc LosAngelesa) z 12

Aktualnie po dołaczeniu wszystkich 12 GMów sytuacja wygląda nastepująco:

5/10 - 10 z 11 możliwych głosów (nie pasuje tylko Szuwarowi)

4/10 - 9 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi i b2b)

7/10 - 8 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi, Stryderowi i b2b)

6/10 - 8 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi, Skamowi i Jordanowi)

@COACH R dalej się nie odezwał wiec niewiadomo co z ewentualna wymiana GMów między naszą ligą a ligą III North.

Ja powoli skłaniam się do takiego rozwiązania żeby to @Szuwar przeszedł do III North (bo jako jedynemu nie pasuje termin, który pasuje wszystkim innym) w miejsce @Dida.84, który skoro koniecznie chce grać z @T-Pro82 to pewnie dostosuje się do nas.

@eMeS co o tym myślisz? może w tej sytuacji Ty też wyślij Coachowi zaproszenie do Twojej ligi?na moje jak na razie nie odpowiedział

@Szuwar nie masz nic przeciwko zmianie ligi?

@Dida.84 będziesz mógł draftowac 5/10 o 21:00?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas najwiecej glosow maja terminy o 21. Jak tam @Szuwar pasuje Ci to godzinowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi