Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Atlantic w sezonie 2021/22

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

Stryder
t3jlor
Skam
Mikowal83 [komisz]
Los angeles Anwil
T-Pro82
Jordan20
tweetas
Scrat
jacobsman13
B2b
Szuwar

W sumie 12 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym.

Dodatkowo gdy ktos jeszcze potwierdzi udzial w drzewku moze dolaczyc tak by w sumie bylo 15 GMow.
Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest Mikowal83 bo jest bardzo aktywny na forum i zgodzil sie pelnic ta funkcje 😉

Planowany termin draftu - 

Link do ligi na Yahoo -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj założyłem ligę. Prosze o dołączenie korzystając z poniższego linku:

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/39971/invitation?key=4981158f1a79b8da&soc_trk=lnk&ikey=b046f4ded8c502a9

Proszę się nie ociągać z dołączeniem, tak samo jak z wypełnieniem ankiety na temat terminu draftu:

https://doodle.com/poll/u9u9x6st6upx4rtw?utm_source=poll&utm_medium=link

Do wyboru są daty od 26/9/2021 do 17/10/2021 w trzech wersjach godzinowych (start o 19:00, 20:00 lub 21:00) Jeśli komuś odpowiada data, ale dana godzina startu już mniej ale w razie konieczności jest w stanie się dostosować do reszty/większości to proszę skorzystać z opcji "Yes, if need be" (podwójny klik) i podać szczegóły potem tutaj albo na forum. Głosujcie nawet jak pasuje wam każdy termin żeby nie było niejasności, ewentualnie można napisać posta lub PW z taką informacją. Gdy będzie problem z wybraniem pasującej wszystkim daty, w ostateczności istnieje możliwość przeniesienia osoby blokującej najpopularniejszy termin do innej III ligi (South lub North).

Przypominam także o konieczności dokonania edycji domyślnej nazwy drużyny. Jeśli ponadto posiadacie na Yahoo inną niż na forum nazwę użytkownika, najlepiej będzie jak podacie nazwę swojego teamu na forum. Wam zajmie to chwilę, a mi oszczędzi problemów z domyślaniem się czyja drużyna jest czyja.

Jeśli komuś umknęło to wiLQ założył w zeszłym roku serwer na discordzie poświęcony tutejszym rozgrywkom. Dołączyć można klikając w link: https://discord.gg/Fs2bDDyv

Jest to fajna forma komunikacji czasem nawet lepsza od tej forumowej.

W samej grze mam spore doświadczenie ale jeśli chodzi o komiszowanie to mój debiut i w związku z tym proszę o wyrozumiałość ;) Wszelkie błędy, niedociągnięcia i niejasności proszę zgłaszać mi na PW lub na forum w wątku naszej ligi.

Jednocześnie kolegów, którzy mają już jakieś doświadczenie w komiszowaniu (słyszałem od wiLQa, że w naszej lidze takie posiada @tweetas ) w razie potrzeby będę prosił o pomoc i wsparcie ;)

Skład ligi prezentuję się następująco (pogrubioną czcionką osoby, które już są w lidze na Yahoo):

Stryder - 
t3jlor -
Skam - Skammerzy
Los angeles Anwil - Los Angeles Anwil
T-Pro82 -
jordan20 -
tweetas - Blockbuster
Scrat - Mighty Squirrels
jacobsman13 - FC Parapety
b2b - b2b
Szuwar - 
Mikowal83 - Warsaw Hornets

Wszystkie szczegóły organizacyjne otrzymaliście przed chwilą (wyżej) jak i w prywatnej wiadomości. W razie gdyby coś nie działało albo pojawiły się jakieś inne problemy proszę dawać znać.

Podglądać to co dzieje się w lidze można pod tym adresem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/39971

Termin draftu: 

W dniu 24.09.2021 o 10:22, b2b napisał:

Cześć wszystkim! Pewnie jakieś doodle będzie, ale już proszę o niewyznaczanie draftu w dnicha 4 oraz 8-11 października, bo nie będę miał szansy wziąć udziału.

Siema.

Będziemy to mieli na uwadze. Zrobimy tak żeby wszystkim pasowało a jak się nie uda to będziemy kombinować.

Póki co wypełnij ankietę dotyczącą terminów żeby było czarne na białym kto kiedy może a kiedy nie

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w ankiecie terminu draftu wygrywa 5/10 (komplet głosów).

6/10, 7/10 i 14/10 są na drugim miejscu (brak jednego głosu do kompletu).

W wyżej wymienionych datach wybór padł na godzinę 21:00.

Nie ukrywam że ja wolałbym termin bliższy startu sezonu (19/10 sezon startuje) bo wtedy drużyny będą już po meczach preseason i będzie chociaż trochę wiadomo w jakiej są formie a przede wszystkim kto się zdążył połamać.

Dla mnie faworyt to 14/10 ale wtedy @Skam musiałby się jakoś dostosować a nie wiadomo czy będzie mógł.

z resztą jeszcze druga połowa GMow nie dołączyła do ligi i nie wypełniła ankiety więc jeszcze zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stryder wypełnił ankietę i wynika z tego że 14/10 mu nie pasuje.

Chyba że też jakoś udałoby mu się dostosować. Jak nie to wychodzi że ten 5/10 na razie wszystkim pasuje chociaż moim zdaniem to trochę za wczesny termin.

Co do godziny rozpoczęcia draftu to wchodzą w grę tylko godziny 19,20 lub 21 z czego najchętniej wybieraną jest 21 więc można założyć że właśnie i takiej zaczniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne.czemu nie. Ja nie widzę w tym problemu.Kwestia tylko dogadania się w zamian za którego GMa miałbyś przyjść.

Najlepiej za takiego któremu nie pasowałby termin draftu który jeszcze nie jest ustalony.

Jeśli np miałby to być 14/10 to @Stryder ten termin nie pasuje ale w jego miejsce zgłosił się już też @RonnieArtestics.

Może jeszcze innemu GMowi nie będzie pasował ten termin a może dla jakiegoś innego GMa przenosiny nie będą miały znaczenia i też się zgodzi...nie wiadomo.

Rzecz w tym że na razie to jeszcze 5 GMow nie przyjęło zaproszenia do ligi i nie wypełniło ankiety dotyczącej terminu draftu więc na razie musimy się wstrzymać z ruchami.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich (tych co dołaczyli i tych co jeszcze tego nie zrobili).

Tak jak pisałem w wiadomości o utworzeniu ligi:

Najlepiej będzie jak podacie nazwę swojego teamu na forum. Wam zajmie to chwilę, a mi oszczędzi problemów z domyślaniem się czyja drużyna jest czyja.

Jak dotąd nie mam z tym problemów ale wygląda na to że niektórych z tych nazw sami nie ustaliliście tylko są one nazwami domyślnymi przypisanymi przez Yahoo. Tak ma zostać?

 

Wysłałem zaproszenie do ligi GMowi @COACH R który z opóźnieniem zgłosił chęć udziału w grze w tym sezonie. Zobaczymy czy je przyjmie.

Jeśli tak to zajmie on miejsce @T-Pro82, który przeniesiony zostanie do III North gdzie i tak jest wolne miejsce w związku z rezygnacja z gry jednego z GMów a jak napisał @Dida.84 (który jest w lidze III North) chcieli grać razem w jednej lidze.

 

Zaczyna się robić problem z terminem draftu. Do ligi dołączył @Szuwar który w ankiecie zaznaczył dość mało terminów (tylko cztery daty- 28/9, 29/9, 3/10 i 17/10).

Aktualnie po dołazceniu do ligi 8 GMów sytuacja wygląda nastepująco:

5/10 - 7 z 8 mozliwych głosów (nie pasuje tylko Szuwarowi)

28/9 - 6 z 8 głosów (nie pasuje Scrat i jacobsman)

6/10 - 6 z 8 głosów (nie pasuje Szuwarowi i Skamowi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, b2b napisał:

drużyna to, niespodzianka, b2b!

Tak...to była dla mnie najcięższa rozkimna... dzięki ;)

 

Godzinę temu, LosAngelesAnwil napisał:

Cześć, mój team do Los Angeles Anwil. Pasuje mi każdy termin po 20

 Mega...żeby każdy był taki dyspozycyjny to ankiet nie trzeba by było robić :)

 

No to przyznać się kto jeszcze ankiety nie wypełnił?

No bo rozumiem że @LosAngelesAnwil tego nie robił skoro pasuje mu każdy termin ale głosów jest oddanych 10 (11 licząc LosAngelesa) z 12

 

Aktualnie po dołaczeniu wszystkich 12 GMów sytuacja wygląda nastepująco:

5/10 - 10 z 11 możliwych głosów (nie pasuje tylko Szuwarowi)

4/10 - 9 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi i b2b)

7/10 - 8 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi, Stryderowi i b2b)

6/10 - 8 z 11 głosów (nie pasuje Szuwarowi, Skamowi i Jordanowi)

 

@COACH R dalej się nie odezwał wiec niewiadomo co z ewentualna wymiana GMów między naszą ligą a ligą III North.

 

Ja powoli skłaniam się do takiego rozwiązania żeby to @Szuwar przeszedł do III North (bo jako jedynemu nie pasuje termin, który pasuje wszystkim innym) w miejsce @Dida.84, który skoro koniecznie chce grać z @T-Pro82 to pewnie dostosuje się do nas.

@eMeS co o tym myślisz? może w tej sytuacji Ty też wyślij Coachowi zaproszenie do Twojej ligi?na moje jak na razie nie odpowiedział

@Szuwar nie masz nic przeciwko zmianie ligi?

@Dida.84 będziesz mógł draftowac 5/10 o 21:00?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.