Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Rzutem na taśmę wywalczyłem tobie-breakerem 4. Miejsce, wiec będę na liście rezerwowej do awansów. Niestety koszmarny sezon i betonowa liga w której każdy się bal wykonać transfer. Wydatek prawie 100$ na duet Beal-Davis okazał się być jednak fatalnym wyborem. I z samych FA już nie udało się więcej wyrzeźbić. Miałem też za dużo wahań taktycznych, raz chciałem odrabiać trójki, raz asysty, a raz zbiórki i w efekcie nie odrobiłem niczego. Gratulacje dla awansujących. Co roku ktoś się wykrusza wiec może się jeszcze spotkamy za rok w drugiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mocna końcówka sezonu i awans na ...6 miejsce, gdzie cały czas kręciłem się na szarym końcu. Gdyby sezon troche dluzej jeszcze trwal to walczylbym o TOP3. 

Rzeczywiście wszyscy zachowawczo (w tym ja), ale czasami tak bywa. Czekałem na Irvinga, szybko złapałem dobrych FAs i wystarczyło mi ruchów. 

Może 6. miejsce też będzie wystarczyc na awans? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 17:00, RonnieArtestics napisał:

@eMeS ja się zamieniam z Buu wiec wyślij mi na priv linka do ligi. 
 

@Alonzo @eMeSi @ozzy110 @evitacre to jedni z moich największych rywali w beGM w konferencji wschodniej wiec z przyjemnością wpuszczę wam podwójny wpierdol w obu grach w tym roku!! ;] 

Hmmmmmmmmmmmmmmmm 🤔

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Ej no bez jaj 7 pts różnicy, łomot ok ale żeby od razu wpierdol to nazywać ;) 

To Ronnie obiecał łomot :D U mnie draft był dobry, dwa, trzy dobre picki jak np maxey i spokojny win. Inna sprawa, że dużo olewajacych, podziekowania dla tych wytrwałych : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.