Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

z zasady nie vetuję, to psucie zabawy i odbieranie nagrody aktywnym uczestnikom ligi, więc powiem tylko że nieczęsto można pozyskać gracza klasy Lillarda za trzy popierdółki...

niemniej ElChapo i tak ma kiepską pozycję, więc rozumiem że musi mocno ryzykować, także powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, barcalover napisał:

Gratulacje @QAS Goniłem goniłem, ale troszeczkę na końcu zabrakło :) Do zobaczenia w 1 lidze za rok. Wreszcie mi się udało tam doczłapać.

Dzięki za świetną walkę do końca. W ostatnich dniach próbowałem jeszcze szarży ułańskiej w bezpośrednim starciu na blk ale zabrakło odrobinę ; )

Przy czym z tyłu głowy wisiały mi FG% i FT%, bo tam miałem same tiebreaki.

Dzięki wilQ za organizację, miałem co robić codziennie przy kawusi...

 

*wow jaki finisz walki tuż za podium!

Edytowane przez aQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za walkę do końca. Gratulacje dla QAS, barcalover i rk18tw za awans.

Miałem nadzieje na awans, ale nieco zabrakło. Wysocy Holmes (za 27 w drafcie) i Nurkic (33) połamali się szybko i zabrakło BL i REB.

Miles Bridges (12) za to wyrobił normę podwójnie. Oprócz tego FAsy takie jak Quickley, Pokusevski, Burks i Roby, C.White, Fournier czy B.Williams ratowali mi skórę.

Ekipa Yellowblue's byłaby pewnie trzecia gdyby wypełniła sloty.

Dzięki dla WilQ za organizację. Trzeba będzie się na chwilę odzwyczaić od porannych nawyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.