Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za obszerny opis @MTH szkoda, ze wszyscy tak nie spisali przemyslen ze swojego draftu ;-]

Wraz z absencja Simmonsa @Leszczur miazdzy lige w kategorii zdrowych gwiazd, ktore nie graja bo nie chca ;-D

Po pierwszych pobraniach z waivera/FAsow zafascynowal mnie @Chicken - ustawil na wszystkich 0$. Coz za sciubigroszowanie!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2021 o 16:38, mac napisał:

No raczej nie był fatalny, a bardziej Twoja reakcja po nim :) w sensie mocno przesadzona.

Dlaczego przesadzona? Wynik druzyny po paru tygodniach nie zmienia tego, ze slabo zagospodarowalem budzetem i nawet teraz lezy mi bezproduktywnie 35$ na lawce...
Takze sedno tego co pisalem pozostaje - zabraklo jednego zakupu za 20-35$ - nawet jesli paru gosci zaczelo obiecujaco.

Potwierdzilo sie tez, ze inna druzyna mi sie nie podoba bo poki co wyszly same 75-80 pkt roto ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sa okolice cwiartki sezonu, wiec moze czas na jakas tabelke na srednich? 😉

Wciaz nam sie nie wylonil zaden faworyt i peleton walczacy o podium liczy... 9 druzyn?!
Serio pisze bo bedac na miejscu 7 wciaz mi sie wydaje, ze moge powalczyc o wygrana... ;->
Tzn wlasnie klepnalem trejd, w ktorym sprzedalem overkille w zbiorkach i blokach, wiec to przy okazji zanotowanie tego momentu.
Niepokoi brak daty powrotu Isaaca i chyba sie przejade na zalozeniu, ze to zakup na polowke sezonu.

Z kolei w strefie spadkowej jest niby dokladnie 6 druzyn, ale jeszcze spokojnie pare z nich sie wyrwie,
ot kwestia absencji na gorze [sam stracilem tak w sumie miesiac gier Tobiasa i Lauriego i sruuuu w tabeli].

A jak to u Was wyglada?

tabela.jpg

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Praktycznie nic sie nie dzialo na forum, ale w lidze fajna walka trwala do konca i na gorze i w okolicach podium i w strefie spadkowej ;-]

Macowi gratuluje wygranej, Digowi za juz czwarte podium w tej lidze i bigfuckerowi za wtargniecie na tegoroczne podium.

U mnie sezon mega rozczarowanie glownie przez bledy na drafcie [jak wywalenie zbyt duzo kasy na zlamasow... i wciaz nie wiem co jest grane z Isaaciem!].
Z drugiej strony gram w tej lidze 9 sezon i zajete 7 miejsce bylo najgorsze w historii... takze za rok sie poprawie ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla @mac za wygraną i dla @bigfucker za podium.

Miałem skład jaki miałem i spodziewałem się dużej ilości pauz. Problemem okazała się kontuzja Balla, która ostatecznie wykluczyła go do końca sezonu, a ja za długo trzymałem go na slocie IL i przy większej kumulacji kontuzji blokowało mi to pobranie kogoś. Przez to kilku graczy przegapiłem i w końcówce musiałem gonić sloty, co ostatecznie nie dało wygranej. 

Dzięki wszystkim za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.