Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2021/2022


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Według doniesień Marca Steina, to Vivek chciał Kaznodzieję na trenera, ale reszta "zarządu" wolała Browna i na tym stanęło. 

Jaki odgrzewany kotlet? Chłop się zakisił przy Kerrze i moim zdaniem lepiej jest dać mu szansę, na pokazanie czego się od tego czasu nauczył, niż iść w Jacksona czy Clifforda, który też tam pukał do drzwi w Sacramento.  

Jak na moje to dobry wybór i znak (jeżeli Stein pisze prawdę), że może coś się w tym betonie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phil jakcson nie pracuje z waflami, a larry brown odszedl na emeryture. zostaly jeno 'kotlety' 😀. a serio - to naprawde nie ma wiekszego znaczenia, kto bedzie to sacto (bedace w przebudowie) trenowal. duzo istotniejszy jest gm z wizja. a propos, kto przejal schede po joe?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja jakoś tego nie widzę. Ten Brown Brownem ale Btw - czy oni się nie naucza kontraktów negocjować ? To kolejny 4 czy 5 letni kontrakt, każdemu trenerowi płacą później trzy lata za frajer, bo go muszą po dwóch sezonach zwolnić 😂 ( a taki Luke Walton to był chyba na tamte czasy w momencie podpisu jeden z największych coach kontraktów w historii NBA)

Z tego co mi wiadomo kontrakty trenerów mogą być chyba w dowolny sposób konstruowane, czemu nie dadzą na przykład team option po drugim roku. Tu znowu zanim gość zostanie sprawdzony w realiach Kings, dostaje na tacy cztery lata.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry w obronie trener, kiepski w ataku. Poza tym bardzo miły gość z małym ego, co ma swoje plusy i minusy. W Lakers dobierał sobie kozackie sztaby (przewinęli się m.in. Clifford, Snyder, Messina). Zobaczymy, co dał mu okres pracy w Warriors. Generalnie według mnie średni fit, Kings powinni szukać kogoś, kto wykorzysta potencjał duetu Fox-Sabonis. Clifford byłby tu jak znalazł, jako że doprowadzał już do play-off przeciętne drużyny oparte na ofensywnym wysokim (Charlotte z Jeffersonem, Orlando z Vucevicem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.