Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2021/2022


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2022 o 03:04, eF. napisał:

Elo Pany, zadowoleni z Cunninghama? Bo ja jestem mocno szczęśliwy i uważam, że z nim u steru wrócimy do gry za 2-3 lata. Co za gracz! Widać że to lider. 

Zwinąłeś się stąd w czasach kryzysu i wracasz na gotowe, czyli na czasy Cunninghama? 😉

Z CC w składzie fundamenty są niezłe, a czas na dalsze dyskusje będzie po 27 maja (draft) i ewentualnych ruchach w offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2022 o 11:07, Grzechu napisał:

Zwinąłeś się stąd w czasach kryzysu i wracasz na gotowe, czyli na czasy Cunninghama? 😉

Z CC w składzie fundamenty są niezłe, a czas na dalsze dyskusje będzie po 27 maja (draft) i ewentualnych ruchach w offseason

Powiedzmy, że mamy pierwszy pick, kogo byś wybrał? 

I drugie pytanko - czy uważasz, że przegramy cokolwiek gdybyśmy wybierali np. z czwórką?

PS Cade to przyszły Superstar,  dla mnie typ to lider, a Pistons pod jego wodzą wrócą do czołówki. Cunningham > Morant, yup ;) (nigdy bym nie wymienił CC za JM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eF. Nie robię jakichś specjalnych analiz, szkoda mi czasu ale z tego, co przeglądałem, najlepiej pasuje mi do tłoków Jabari Smith. Na razie to taki Durant dla ubogich, ale jak się rozwinie, ma potencjał  na pełnego Duranta. A z innych? Ciężko teraz powiedzieć, każdy ma jakieś plusy i minusy, nie było jeszcze oficjalnych pomiarów, a poza tym jak wiesz Pistons szukają "character guys' (w końcu powrót do tradycji) i indywidualne workouty przed draftem też dadzą im jakieś wskazówki. Także jak będzie ktoś inny nie będę się jarał ani złościł tylko spokojnie czekał na postępy. Jest też spory cap space na jakieś trejdy, jest kontrakt Granta do handlowania więc poza draftem może być sporo zmian. Jak by to się wszystko dobrze ustawiło, jest szansa w przyszłym roku na PO / play in, czemu nie? Cade to lider, być może byli lepsi pod względem indywidualnych skills ale z tego draftu to był najlepszy wybór bo brakowało takiego gracza od czasów Billupsa... Też jeszcze praca i rozwój przed nim i będzie dużo lepszy (musi rozwinąć się fizycznie, ograniczyć głupie straty itd.). Ogólnie przyszłość widzę optymistycznie, mamy w końcu dobry management i dzięki temu nadszedł koniec straconych lat z "gwiazdami" typu Drummond, którego zresztą pięknie zweryfikował rynek  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu

Drummond xD

fakt, rynek zweryfikował go mocno, on się urodził w złej erze, albo po prostu był stat padderem od zawsze :D 

co do draftu, ja bym zaryzykował z Holmgrenem, mega potencjał i na C mielibyśmy spokój, ewentualnie w Banchero i wtedy opchnąć Granta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

fakt, rynek zweryfikował go mocno, on się urodził w złej erze, albo po prostu był stat padderem od zawsze :D 

Mnie najbardziej wkurzała jego mentalność przedszkolaka. To, że do obecnej gry nie ma skilla, to osobna sprawa 

2 minuty temu, eF. napisał:

co do draftu, ja bym zaryzykował z Holmgrenem, mega potencjał i na C mielibyśmy spokój, ewentualnie w Banchero i wtedy opchnąć Granta 

Boję się, że Holmgren skończy jako wiecznie połamany talent. Banchero mi się jakoś średnio podoba  

17 maja losowanie numerków, to nam nieco rozjaśni perspektywy   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał:

A Co w Tobie w nim nie pasuje ? 

 Ze jest średnim obrońca. Że jest wolny na nogach i na obwodzie bronić  nie będzie. Pod koszem jest słabym obrońcą. Wiesz może nie jest tak słaby jak Bagley ale nie inwestowałbym wysoki wybór w gracza podkoszowego który nie będzie bronił ani obwodu ani picków ani pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LAF napisał:

A Co w Tobie w nim nie pasuje ? 

Jak @ely3 napisał słaby w obronie, a w ataku dużo sam klepie, przepycha się i odpala midrange przez ręce obrońców, więc może mieć problemy jak stanie przed wyższymi i silniejszymi grajkami z NBA. Gdzieś czytałem też, że podobno ma słaby motor ale na highlightach takich rzeczy nie widać. Nie wygląda mi też na 6.10 wzrostu jak podają ale to wyjdzie na combine 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Dopóki nie nabierze masy to tak będzie. Może na SF go spróbować ? 

Akurat to miejsce jest już zajęte w składzie (Bey) a chciałoby się wykorzystać wysoki pick na kogoś, kto szybko wskoczyłby do S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wylosowaliśmy 5 pick, ja pierdola co za niefart 😂

czyli Holmgren, Smith, Banchero na pewno do nas nie trafią, no cóż... (ktoś z trójki Sharpe, Ivey, Murray się ostanie)

 

Chyba najlepiej by było trafić na Keegana Murray'a, który wprawdzie za chwilę skończy 22 lata, ale jest świetnym strzelcem (55%FG, 40%3P) na pozycji PF/SF, gdzie mógłby naprawdę fajnie wyglądać w s5. Nie dość, że chłopak rzuca na 65%TS, to jest też bardzo dobrym blokującym (2 bloki na mecz) i solidnym przechwytującym,  nie potrzebuje piłeczki w rękach, potrafi bronić 3-4 i generalnie wygląda na gracza z potencjałem na ASG. Tak czy siak 5 pick to zawód w chuuj, ale jeszcze nie dramat. Go Pistons!

Dobra, zmieniam zdanie. Zdecydowanie lepszą opcją byłby Jaden Ivey, który powinien zajebiście się uzupełniać z Cunninghamem.  

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co rozpatrywac tej loterii draftu jako szczesliwej/nieszczesliwej dzis, gdy nie wiemy kto z wolnej agentury do nas trafi. ten 5-ty wybor to, jak by nie patrzec, 3 melony gotowki w salary zaoszczedzone, i kto wie, czy to, nieco wieksze, flexibility nie okaze sie czynnikiem decydujacym. ja jestem ok z tym wyborem...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szkoda spadku na 5-tkę ale dobrze, że to akurat w tym roku się stało, gdzie nie ma 100% pewniaków, można wziąć Holmgrena, który się połamie itd. Jabari mi się podobał ale nie ma już szans. W naszym zasięgu będą Ivey, Murray, człowiek-zagadka czyli Sharpe, może jeszcze Mathurin byłby dobrym wyborem? Przed piątką wybiera Sacto i będą mieli jeszcze większy problem, bo tam Ivey chyba kompletnie nie pasuje, więc może zostanie dla nas. Kolejny miesiąc czekania przez nami ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze wyprzedzili was akurat Kings to dobra wiadomość w tej ogólnie złej ze spadliście w dół. 
Kings wejdą w Sharpe i wam szczęśliwie ( jeżeli Orlando weźmie Cheta) zostanie Ivey. Jeżeli nie to powinniście zrobić Trade down i wtedy brać Mathurina. Z 5 to za wysoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.