Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2021/2022


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Detroit podobno chce handlować Grantem..

Zainteresowani ..... Lakers( choć tu myślę, że to czyste pisanie dla klikania bo niby co Lakersi by mieli dać Pistons).  Blazers co jakiś sens ma bo mogliby dać np McColluma i jakies wybory miałyby sens. No i totalna chyba plotka czyli Jazz gdzie mieliby oddać Bojana za Granta ale nie do końca jestem pewien czy miałoby to sens dla Jazz a tym bardziej dla Pistons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5 minut temu, LAF napisał:

Przesadzasz. On chyba dostał drugiego technicznego o ile dobrze kojarzę ? Owszem mogli to puścić, ale nie wiadomo czy czego nie powiedział machając paluchem a i tak zachowywał się jakby wziął na plakat samego LeBrona a nie drugi unit Suns. I tak żadnego wpływu to nie miało na mecz.

Jeżeli tak mieliby zawsze gwizdać sędziowie od lat to byśmy nie oglądali żadnego meczu Rodmana powyżej 10 zbiórek, Jordana powyżej 20 punktów o graczach typu Artest AI Francis czy Sheed nie wspominając. Ba. Po drugiej stronie CP3 gadał jak zwykle sporo.  Ten paluch to przewinienie ba drugiego dacha?

oczywiście można literalnie stosować przepisy i gwizdać wszystko bez ducha gry ale moim zdaniem sędziowie bez pomyslunku zadziałali. Liga dla podbicia widowiska robi różne „promocje” a tu wygwizdują najlepszego gracza na parkiecie po fantastycznej akcji. Na miejscu wszystkich kibiców pistons bym rzucił piwem w sędziego i wyszedł. Dno. Zero czucia gry i gwizdania zgodnie z duchem gry gdzie pomyedxy DB a Cc trochę tak fajnie sportowo zaiskrzyło bez niesportowe złej krwi. 

Albo meczu nie widziałeś albo nie biegałeś po parkiecie ze tłumaczysz takie wywalenie. 

Sędzia patrząc na przepisy miał prawo to zrobić ale to jest bez sensu. 

Po pierwsze w meczu mocno przeważali suns i wyrzucanie w taki skrajnie wątpliwy sposób najlepszego gracza drużyny sporo przegrywającej zabrało totalnie chęć do oglądania reszty le co ważniejsze tam mogła pójść fajna rywalizacja dwóch gwiazd którzy chcieli sobie coś SPORTOWO udowodnić. Akcja za akcje. Zabrano to w bezmózgowy sposób. A przecież na tym etapie spotkania to był piknik. Tam było jak pisałem było zero złej krwi. 

@LAF ja przesadzam? Chyba pasiaki przesadzily. 

Jak by takim być skrupulatnym to twój ulubiony CP nie skończył by żadnego meczu. Za to kłapanie i rozkładanie rak. Na pewno. 

Serio chciałbyś aby go regulaminowo wywalano co mecz? 

Robi dużo więcej rzeczy przeciw przepisom niż w tym meczu Cade. 

Nie wspominając o tym ze po takim rewersie to rookie może się ciut zapomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu gwizdków nie powinno być w nba.  To tak jakby graczom typu Lewy Messi CR szybko dwie wątpliwe żółte akcje zamienić na czerwone. Niby się by to broniło przepisami jakby gracz np złe koszule miał wpuszczona. Tylko po co? Aby zabić na sile widowisko. 

Przy takim nastawieniu na zysk wiele nam się nie podoba aby na sile uatrakcyjnić rozrywkę. A tu taki babol. 

Przy takim gwizdku jest dla mnie oczywiste ze sędzia po prostu nie lubi danego gracza. 

Ogólnie nie zamierzam umierać za Cade ale gwizdki są od lat gorsze niż jakości nba. 

A czy czasem CP3 nie doznał jakiegoś micro urazu? Bo siedział niemrawy pod koniec meczu jakby złapał coś. 

Końca nie widziałem bo jak każdy szanujący się kibic długo nie wytrzymałem oglądać mecz po wyrzucenie CC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w temacie inne wkleił filmik „born in 70…80…90…2000s „

dzis obejrzałem to kilkanaście razy i śmiałem się dosyć głośno. Nie podejrzewałem ze obejrzę mecz gdzie zobaczę ze ktoś docenia tych 2000s i bardzo chce aby tak to wyglądało. 

Liga gotuje nam bezjajeczne rozgrywki bez emocji i możliwości jakiejkolwiek reakcji 

Proponuje żeby zrównać prawa graczy i sędziów. I jak się pasiasty wqurvi to tez niech najpierw idzie na spacer a potem gwiżdże. 

Tam serio mogło iść pare 1:1 gdzie mecz nabrałby jeszcze rumieńców. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, LAF napisał:

Przesadzasz. On chyba dostał drugiego technicznego o ile dobrze kojarzę ? Owszem mogli to puścić, ale nie wiadomo czy czego nie powiedział machając paluchem a i tak zachowywał się jakby wziął na plakat samego LeBrona a nie drugi unit Suns. I tak żadnego wpływu to nie miało na mecz.

to nie byl poster, wiec nikogo 'na plakat' tam nie bral. to byla swietna akcja, i tyle. cade gral bdb spotkanie, a ten gest wykonal w kierunku swoich 'ziomkow'. decyzja pasiakow iscie debilna. ale odkad ta liga rzadzi silver, rak w postaci marksizmu kulturowego mamy tutaj na kazdym kroku. nba to jest dzis, niestety, patologiczna organizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no i mamy kolejny deal w stylu weavera. zamienilismy grajka z 'potencjalem' (rf po sezonie) na spadajace kontrakty (trey ma team option). ryzyko niby zadne, szkoda jeno lylesa (typ gra sezon zycia, ma b. 'przyjazna' umowe). bagley mnie nie grzeje, acz patrzac na roster sacto, moglo byc zdecydowanie gorzej. mam nadzieje, ze marvin okaze sie kolejnym grajkiem, ktory u nas zrewitalizowal swoja kariere...

grant jest irytujacy. po kontuzji wrocil jakis niemrawy, bez dynamiki. druzyna z nim jest stateczna, gra bez polotu. szczegolnie odbija sie to na grze saddiqa, ale i hami ma mniej przestrzeni do kreowania kolegow (a robi to bardzo dobrze). nie wiem, moze gdy wroci cade (u nas w tym sezonie jak nie urok, to sraczka - trio: olynyk, grant, cade nie zagralo ze soba ani jednego spotkania!), heh. w kazdym razie, albo 'wypad' z s5, albo niech gra na centrze, bo nie moge juz patrzec na te jego cegly zza luku i izolacje...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

grant jest irytujacy. po kontuzji wrocil jakis niemrawy, bez dynamiki. druzyna z nim jest stateczna, gra bez polotu. szczegolnie odbija sie to na grze saddiqa, ale i hami ma mniej przestrzeni do kreowania kolegow (a robi to bardzo dobrze). nie wiem, moze gdy wroci cade (u nas w tym sezonie jak nie urok, to sraczka - trio: olynyk, grant, cade nie zagralo ze soba ani jednego spotkania!), heh. w kazdym razie, albo 'wypad' z s5, albo niech gra na centrze, bo nie moge juz patrzec na te jego cegly zza luku i izolacje...  

ale co się przejmujesz? idealna gra pod tank :) ogarnie się raczej jak wróci Cade, zresztą musi aby nie zmniejzyć totalnie swojego value, a wtedy w draft day można naprawdę dużo zyskać z takim assetem w rękawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co się przejmujesz? idealna gra pod tank :) ogarnie się raczej jak wróci Cade, zresztą musi aby nie zmniejzyć totalnie swojego value, a wtedy w draft day można naprawdę dużo zyskać z takim assetem w rękawie

oby! 😀...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.