Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2021/2022


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Zaphod napisał:

Czy kiedykolwiek nr 1 zadebiutował gorzej? Oby ten początek nie siedział mu w głowie, bo będzie wielki problem.

Ciężko się ogląda takiego Mobleya, czy Barnesa - tak powinien wyglądać topowy rookie...

Hayes to bust przez duże B.

No właśnie ja nie wiem czy obaj to busty czy po prostu ofensywa Detroit im nie pomaga. Cade na razie wygląda koszmarnie zagubiony. Brak dobrych decyzji ale to są dwa mecze. Hayes to tak naprawdę ma zerowe doświadczenie bo to jego 30 mecz w NBA ale obaj są koszmarni rzutowo ale Hayes jednak ma lepszy na razie przekrój parkietu niż Cade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

No właśnie ja nie wiem czy obaj to busty czy po prostu ofensywa Detroit im nie pomaga. Cade na razie wygląda koszmarnie zagubiony. Brak dobrych decyzji ale to są dwa mecze. Hayes to tak naprawdę ma zerowe doświadczenie bo to jego 30 mecz w NBA ale obaj są koszmarni rzutowo ale Hayes jednak ma lepszy na razie przekrój parkietu niż Cade

Tak czy inaczej, to póki co najgorsza para guardów w lidze i to na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayes wcześniej czy później musi iść na ławkę, żeby zrobić miejsce dla CC. Im wcześniej na to wpadną, tym lepiej, ale wiadomo, że nikt nie lubi przyznawać się do porażek w drafcie. Mobley byłby idealnym wyborem w tym roku, jako talent i fit, ale nie róbmy histerii po 2 tygodniach sezonu. Jak Cade dostanie czas i piłkę w ręce, jeszcze będą z niego ludzie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodkens napisał:

Anthony Bennett się zgłasza 🙂

 

Aczkolwiek myślę, że tak źle jak z Bennettem to z Cade'm nie będzie

No tak, zapomniałem o tym ananasie. Faktycznie, gorzej się nie da. Czuję się pocieszony :D

Ogólnie to brakuje mi w zespole talentu, Weaver wyciął wszystko w pień. Kto tam ma rzucać, zbierać? Tankowanie jest ok, ale niech będzie z tego trochę funu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak. hayes i cade to busty, mobley to goat, a chicago zrobia miszcza! ale to wciaz forum o koszykowce, a nie chiromancji i tarocie, right?! mamy dwoch rookasow (jak pisal ely, hayes rozegral raptem 28 spotkan w minionym sezonie) w s5, obu to nominalni pg (adaptacja do gry na tej pozycji wymaga najwiecej czasu). cade gra na zwolnionych obrotach (po straconym przez skrecenie kostki miesiacu), dodatkowo, cala druzyna ma slump rzutowy, a ta sytuacja generuje nerwowsc i, w konsekwencji, glupie decyzje na parkiecie; jest calkiem prawdopodobne, ze nasz slump rzutowy to poklosie zatrudnienia beileina (john pracuje u nas przede wszystkim nad 'mechanika rzutu'). tak czy owak, lodu na glowy...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

ograć tak dwóch najlepszych obrońców na swojej pozycji - będą z niego jeszcze ludzie:

 

to firmowa akcja cade'a; on ma fantastyczny przeglad pola. jesli myslisz dlugofalowo o organizacji, to nie mogles draftowac z 'jedynka' nikogo innego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu

No ale zgodnie z nowymi przepisami to powinien być ofens bo Cade zrobił ruch ręką którym odpychał Duranta i to nie ma nic wspólnego z rzutem .. Każdy ruch nie będący naturalnym ruchem związanym z rzutem czy kozłowaniem jest gwizdany jako faul ofensywny lub brak faulu gracza broniącego. Tu powinien być ofens..

Ostatnio w meczu z Kings Hield tak wjechał w Goberta i po challengu Snydera zmienili decyzje z faulu Goberta na ofens Hielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

@Grzechu

No ale zgodnie z nowymi przepisami to powinien być ofens bo Cade zrobił ruch ręką którym odpychał Duranta i to nie ma nic wspólnego z rzutem .. Każdy ruch nie będący naturalnym ruchem związanym z rzutem czy kozłowaniem jest gwizdany jako faul ofensywny lub brak faulu gracza broniącego. Tu powinien być ofens..

Ostatnio w meczu z Kings Hield tak wjechał w Goberta i po challengu Snydera zmienili decyzje z faulu Goberta na ofens Hielda

durant nie mial o te sytuacje pretensji, wiec nie wiem, po co o tym piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nas pasiaki w tym meczu 'wydymali', na czym, niewatpliwie, stracilo widowisko. beef stew (sytuacja z griffinem pokazala, ze blake jest, nad czym ubolewam, 'malym c***kiem'. przykre jest to, ze gracz takiego formatu ucieka sie do nieczystych zagrywek (z usmiechem na ustach, mozna by rzec)), cade i josh szybko 'zlapali' przewinienia, na skutek czego (glownie) nets odskoczyli w 3. kwarcie, a potem to juz byl jeno 'labedzi spiew'. tak czy owak, dluzszymi fragmentami byl to calkiem interesujacy meczyk...

7 minut temu, ely3 napisał:

Przecież miał . Nawet na filmie widac jak pokazuje ,że był odpychany ręką

typowe 'pretensje' po przegranej akcji, ot co. ale nic wiekszego tutaj nie bylo. jak czujesz sie mocno pokrzywdzony decyzja, to reagujesz inaczej...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, może za stary już jestem i nie znam się na nowoczesnej koszykówce, ale skreślanie Killiana teraz to trochę przedwcześnie. Moim zdaniem oststnie dwa mecze zagrał dobrze. Broni lepiej na swojej pozycji niż większość grajków w NBA, nie odpuszcza i widzi sporo. Czy będzie lepiej rzucał? Mam nadzieję ,że tak.

Cade... Chłopak był kontuzjowany przez cały okres przygotowawczy. Jak zacznie trafiać to będzie szał w całej lidze. 

Dziś widziałem Greena z Hujston, też ma kiepskie statystyki rzutowe i jest jak "jeżdziec bez głowy", nikogo nie zauważa. Dlaczego my się tak martwimy po kilku meczach? Przecież wiadomo, że ten sezon to walka o kilka zwycięstw i nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pistons70 w dzisiejszej koszykówce jak nie masz absolutnie rzutu ani skilla w ataku chociaż w wchodzeniu na kosz to nawet jak jesteś najlepszym obronca w lidze masz ciężko załapać się do rotacji na dłużej niż 20minut. Patrz thybulle pierwsze dwa sezony, patrz na rodaka Killiana - Franka Nkitiline jak skończył. Tez topowy prospekt w drafcie, dwa lata dawali mu szanse ale nie rozwinął się w ataku wiec nara, teraz ma problemy załapać się do rotacji w Mavs chyba.  A smiem twierdzić ze broni lepiej od killiana nawet. Takich przykładów mógłbym wymieniać wiele z samych topowych wyborów ostatnich draftow, patrz Culver, patrz Okoro, patrz Okogie. Także masz racje, dyspozycją Cade nie należy się absolutnie przejmować, bo po nim widać skillset i widać że wyniki przyjdą prędzej czy później, natomiast z Killianem jest wg. Mnie słabiej i on z miesiąca na miesiąc bez znaczącego progressu bedzie tylko tracił na wartości jak jego odpowiednicy, których wymieniłem powyżej. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pistons70 napisał:

Ja nie wiem, może za stary już jestem i nie znam się na nowoczesnej koszykówce, ale skreślanie Killiana teraz to trochę przedwcześnie. Moim zdaniem oststnie dwa mecze zagrał dobrze. Broni lepiej na swojej pozycji niż większość grajków w NBA, nie odpuszcza i widzi sporo. Czy będzie lepiej rzucał? Mam nadzieję ,że tak.

Cade... Chłopak był kontuzjowany przez cały okres przygotowawczy. Jak zacznie trafiać to będzie szał w całej lidze. 

Co do CC to po prostu oczekiwania co do nr 1 są mocno napompowane i stąd ten szum trochę. Wolno wszedł w sezon ale z czasem się rozkręci. Jego dużym atutem jest też leadership ale to trudno wykorzystać w obecnej sytuacji 

Hayes ma ciągle potencjał ale problem polega na tym, że on i Cade się dublują. Hayes musi iść na ławkę a w najgorszym razie trudno, trzeba będzie z niego zrezygnować żeby rozwinąć potencjał CC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@pistons70 w dzisiejszej koszykówce jak nie masz absolutnie rzutu ani skilla w ataku chociaż w wchodzeniu na kosz to nawet jak jesteś najlepszym obronca w lidze masz ciężko załapać się do rotacji na dłużej niż 20minut. Patrz thybulle pierwsze dwa sezony, patrz na rodaka Killiana - Franka Nkitiline jak skończył. Tez topowy prospekt w drafcie, dwa lata dawali mu szanse ale nie rozwinął się w ataku wiec nara, teraz ma problemy załapać się do rotacji w Mavs chyba.  A smiem twierdzić ze broni lepiej od killiana nawet. Takich przykładów mógłbym wymieniać wiele z samych topowych wyborów ostatnich draftow, patrz Culver, patrz Okoro, patrz Okogie. Także masz racje, dyspozycją Cade nie należy się absolutnie przejmować, bo po nim widać skillset i widać że wyniki przyjdą prędzej czy później, natomiast z Killianem jest wg. Mnie słabiej i on z miesiąca na miesiąc bez znaczącego progressu bedzie tylko tracił na wartości jak jego odpowiednicy, których wymieniłem powyżej. 

No tak, boję się ,że możesz mieć rację... Takich zawodników nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.