Skocz do zawartości

[2035] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ice23 napisał:

Odjeb się ode mnie i od Jordana. Wtedy była wolna amerykanka to korzystałem. Potem ten Jordan zdobył mi misia o którym ty możesz tylko pomarzyć póki co :)

i właśnie przez to że to mistrzostwo było poprzedzone sezonem takiego ordynarnego tanku to jest do dziś uznawane za najgorsze mistrzostwo w rankingu statystyków i historyków simbasketu

1 minutę temu, Koelner napisał:

trejd mi chyba zrobiliście przed kolejka 

ja nie ruszałem dziś simki jbc :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

podpierdalacz

Bismack ma nie grać na C jako starter! Noah to tam może piłki czyścić, bo to wafel. Ale cholera, z jednej strony jakiś Reed na PF, z drugiej po podpowiedzi @julekstep (dziękuję pieknie) Biyombo zaczyna robić boxy na C. Jak tu grać o wynik i wprowadzić Vala do Team Rookie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał:

nie przesadzajmy - TR świetnie się sprawdził jako straszak

skoro problemem jest kwestia Duncana, którego realna wartość to pewnie z max 3 bańki (czyli 10x mniej niż jego kontrakt :) ) to naprawdę nie ma co narzekać

Z tymi 3mln to chyba żart, skoro Brian Cook dostał MLE. 

Myśle że Duncan koło 8mln jest wart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner - tak czy siak Burks nie może być wystawiany na PF (nie wiem czy to coś się pomieszało po potrejdowym updejcie bazy, ale tak tylko ostrzegam jbc)

chamskie out of position jest zakazane zawsze - nawet po dniu 90tym (w skrajnych przypadkach będzie wtedy leciała taktyka recommended)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

@Koelner - tak czy siak Burks nie może być wystawiany na PF (nie wiem czy to coś się pomieszało po potrejdowym updejcie bazy, ale tak tylko ostrzegam jbc)

chamskie out of position jest zakazane zawsze - nawet po dniu 90tym (w skrajnych przypadkach będzie wtedy leciała taktyka recommended)

Ja nie wstawiłem Burksa na PF tylko Radulica był na C i zniknął po trejdzie i zamienił się na gracza o imieniu i nazwisku „BRAK”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Shawn Marion wyraża niezadowolonie ze swojej roli 

o, kiedy on wrócił? :) 

ej racja w sumie on w dniu 80 był już gotowy do gry i opuścił 3 mecze od tego czasu

tak więc oficjalnie @piotreksuper Shawn Marion wyraża niezadowolenie ze swojej roli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.