Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2021/2022


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, bulek napisał:

Jak się wkurzę, to jeszcze Garlanda opchnę :)

Biorę! 😜

Ja przy kontuzjach i tak co najwyżej o 3-4 miejsce mogę powalczyć :(

3 godziny temu, bulek napisał:

Nawet zaczynam tego żałować teraz

No też mnie zdziwił ten deal teraz, bo 2ntyg temu miałby większy sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dannygd napisał:

Biorę! 😜

Ja przy kontuzjach i tak co najwyżej o 3-4 miejsce mogę powalczyć :(

No też mnie zdziwił ten deal teraz, bo 2ntyg temu miałby większy sens.

3-4 miejsce? Z Twoją sytuacją to o 1 miejsce możesz powalczyć, bo masz niezłą sytuację do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bulekTre Mann nie daje tego co Simons i kaleczy mi FG, a opuszczone mecze OG z Butlerem (a teraz jeszcze Crowderem) hamują odrabianie kluczowych STL... Z kolei i Tre i KPJ to stratami zaraz -2 punkty roto mi zabiorą.. więc nie jest tak kolorowo jak myślisz, ale oczywiście walczę. 

Niemniej dziś w mojej ocenie Detroit to główny faworyt do 1 miejsca, a potem 3 ekipy do 2 miejsc na podium, gdzie ja mam największy problem z opuszczaniem meczy. 

Atlanta mimo woli walki na dziś walczy o 4-5 miejsce, bo za dużo zależności w walce o podium jest między bezpośrednio walczącymi ekipami i tego nie przeskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bulek napisał:

Miałem na stole ciekawą opcję z Garlandem, ale się nie zdecydowałem. I za późno, i za wcześnie. Może i bym wygrał, gdybym na to poszedł - to prawdopodobne. A może i nie, co również prawdopodobne. Na koniec sezonu będę wiedział ;)

Zdradzisz szczegóły?😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pistons odjechali, ale walka o podium wciąż trwa. @dannygd coraz bliżej 2 miejsca, 3 pozycja dalej nieprzesądzona. Kilka kategorii jest na styku, tu 1 przechwyt zdecyduje o czymkolwiek. Tak czy owak, jeszcze nie spasowałem, zwłaszcza, że coraz mniej mi się chce wierzyć w Hornets, ich podium jest uzależnione głównie od Hawks, Celtics, i co tu się krygować, od Pacers też.

A Antetokounmpo to gość legendarny, nawet jeśli czasem nie zapoda bloka, co mnie ujemnie zaskoczyło. Ja z niego zrobię nawet keepera ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nic więcej niż 3 miejsce (i to raczej dzięki ilości wygranych kategorii roto) już nie liczę.

Wymiana z @jordan20 wyszła źle bo Fox zagrał tylko dwa mecze i się połamał a Wood tylko kilka więcej i też zrobili mu shutdown. Miałem zyskać więcej punktów asyst i bloków a skończyło się na tym że zyskałem tylko teoretycznie potencjalnych keeperow raczej średniej jakości.

W międzyczasie DeRozan którego oddałem sypie punkty dla Atlanty.

wkurzam się też bo miałem spokojnie szanse pobrać Mitchell'a z FA ale myślałem że kontuzja Foxa nie będzie tak poważna/nie zrobią mu shutdownu.

No i wydałem w połowie sezonu całą kase i nie miałem szans na pobrania jakiś Westbrookow, Porterów, Adamsów itp.

i teraz bujam się z Monk'iem i jeszcze Tyus Jones mi się połamał...ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od westbrooków to się lepiej trzymać jak najdalej 😏. Ja z kolei żałuję wydanej kasy na gości typu bitadze czy dosunmu. Czyli totalny szrot😏.  Nie, żeby mi nie pomogli, ale po prostu wydałem za dużo a potem na FA był właśnie ten Adams, który do mojego teamu pasowałby idealnie...

Co do trejdow miałem dwa i żadnego nie żałuję, choć jeśli już to chyba tego z Turnerem. Jak się polamal to na amen. Z middletonem byłbym zdecydowanie wyżej w pts i pewnie nie musiałbym brać Russella. Z drugiej strony Turner nawet za te 43 to gość unikalny bo zabezpiecza sam bloki, a mając bloki łatwiej się o 3pts zabezpieczy niż odwrotnie... Poza tym nic innego nie robi a zarazem nic nie psuje. Jego połamanie to istny pech, z nim mógłbym nawet wygrać ligę, byłbym liderem w blokach i mniej slotow wykorzystanych na gości typu bitadze czy Smith czyli jego beneficjentów...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikowal83 napisał:

No zaszaleli dzisiaj Twoi chłopcy.

Szkoda że moi nie są takimi wariatami.

Coraz bardziej oswajam się z myślą o wypadnięciu z podium. Nadzieja remisie z kimś na 3 miejscu i wskoczeniu na podium dzięki 3 wygranym kategoriom roto.

Pocieszę Ciebie, że ja przegrywam te-breakera z każdym contenderem. A ponieważ moja sytuacja w kilku kategoriach jest na styku, to istnieje duża szansa, że na ten pułap ok. 120 spadnę i już się nie wygrzebię. A Ty poniżej tego 121 nie zejdziesz ;)

@dannygd fuks, że ok 1 się ocknęłem i spojrzałem, że Bucks i Clipps olewają. Cov miał byc na benchu, ale wskoczył w ostatniej chwili za pauzującego (znowu!!!) Antka. Miałem nadzieje, że przy tych pauzach coś dołoży defensywnego, ale te 11 trojek to już był jakiś żart...No ale nie oszukujmy się, w nastepnym meczu wroci do swojego żenująco-kiepskiego poziomu. Zawodnicy typu Jones czy Hayes też juz swoje mecze życia mają za sobą, ale to doskonale wiesz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ależ mamy super interesującą końcówkę. Punkty zmieniają się na tysięcznych FG i FT, dochodzą pojedyncze bloki czy zbiórki, a być może i punkty. Naprawdę szkoda kilku olewusów, bo gdyby nie to, to dziś bodajże 5 drużyn mieściłby się w 4,5 pkt różnicy, a tak @Jackosoma ciągle bezpieczny bufor.

Niemniej jeśli w takich FG straciłby 2-3 punkty (a tam jest naprawdę blisko), to emocje byłyby nawet w walce o zwycięstwo do ost. nocy :)

Także walczymy wszyscy do końca! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze szczerze - najciekawsza liga ever, w jakiej kiedykolwiek brałem udział, a było ich sporo ;) Nie kojarze takiej sytuacji, żeby w jednej kategorii tyle drużyn na tym etapie było na styku ;)

Olewusy wypaczają sytuacje, ale nie oszukujmy sie, tego się nie uniknie.

Jackoso nie straci, na tym etapie już jest o to trudno. Tak naprawdę nie musi nic robić już.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mazi_24 napisał:

kontuzje Stefka i TimeLorda...

Wiadomo, że kontuzje top graczy nie pomagają, niemniej Stefek zagrał 64 mecze... (kiedy jego średnia to 50 z ost. 5 lat) podobnie Harden czy TimeLord. Jak spojrzysz u mnie, to Jrue, Gobert maja taką samą ilość meczy, OG dużo mniejszą, KAT 10 więcej. W DET i BAM i Lowry i Booker też sporo opuścili, bo Rozier to miał kontuzję a Trae to chyba nawet ponad normę zagrał. Także każdy ma problemy jakieś, ale teraz najciekawsze - czyje to staty? ;)

   32 34.4 23.2 7.8 17.6 44.1 3.5 9.9 35.6 4.1 4.5 92.3 0.4 4.8 5.2 6.8 3.0 1.1 0.2 2.1 4.1
 
27 35.4 23.4 8.2 18.0 45.6 4.4 10.4 42.3 2.6 3.0 86.6 0.3 2.4 2.7 5.8 2.9 0.7 0.1 1.9 -2.0
                                       

 

                                         
29 minut temu, bulek napisał:

Napisze szczerze - najciekawsza liga ever, w jakiej kiedykolwiek brałem udział, a było ich sporo ;)

No tu u nas juz bywało ciekawie, np. ja w ostatnim dniu z 3 na 1 miejsce wskoczyłem ;P, ale wtedy 3 się biło, a nie 5... Ale tak, przyznaję, że jest mega i cieszę się, że część chłopaków ponadrabiała mecze - szacun dla Was. Najbardziej dziwi mnie @Tocheck cos się stało, że pierwszy raz tak odpuścił?

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.