Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, matiwrona napisał:

Lowry 17 minut George 18 min obaj problemy z faulami, a i tak udało się pokonać Magic 

No poprostu ciency ci Magic 😋

9 godzin temu, kuba2419 napisał:

To może jakiś transferek z Kings/Lakers 😉😅

Ten okręt juz chyba odpłynął, czy nawet zatonął 😛

9 godzin temu, Tecu napisał:

Już tankować czy wciąż walczyć 🤔

Walczyć, tylko w starciach z Pacers ewentualnie potankowac 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, za trochę

Dzień 48 (na pierwszym miejscu goscie)

Clippers 101 - Lakers 108
play-by-play

Pistons 98 - Raptors 108
play-by-play

Heat 110 - Mavericks 103
play-by-play

Sonics 114 - Wizards 110
play-by-play

Kings 102 - Spurs 99
play-by-play

Suns 102 - Bucks 93
play-by-play

Bulls 96 - Trailblazers 121
play-by-play

Pacers 98 - Warriors 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ale głupi ten Simbasket :) SerIo. Wtopa z Sacto że zbenchowanym Durantem. Wcześniej wygrywam na wyjezdzie z mocnymi na papierze Bulls różnica >30 pkt, teraz wtopa z jakimś szrotem. 

przeciętne ekipy tak mają, że czasem wtopią z tankerami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

I znowu kufa sie magicznej granicy 500 nie udało złamać, a juz tu chcialem poleciec z jakimis tyradami 😭😄 

ja pierwszy raz w tym sezonie dobiłem właśnie do 500 po tym jak zacząłem sezon 1-5 grając Inside. A to i tak najgorszy sezon McGradyego, choć Brook i Tinsley wymiatają. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Oho! Rockets widzę pierwszy raz od lat po perfidnym tanku mają mocniejszy team i się zaczęło rumakowanie :)

Bilansu na chwilę obecną nie okłamiesz😉

 A co do mojego tanku to perfidny on był mniej więcej od połowy sezonu jak nie wyszły pierwsze rozmowy co do ROLO, Martina i tam kogoś jeszcze na PF😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

ja pierwszy raz w tym sezonie dobiłem właśnie do 500 po tym jak zacząłem sezon 1-5 grając Inside. A to i tak najgorszy sezon McGradyego, choć Brook i Tinsley wymiatają. 😜

w sumie w tym sezonie nie wejść do PO na zachodzie to przypał - patrząc na to że jest 9 ekip realnie walczących o PO (+ Clippers pozorujący walkę o PO) - w tym Lakers którzy oddali Bakera i Watsona i z połamanym Marionem, czy Jazz, którym co chwila wylatuje Carter :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

w sumie w tym sezonie nie wejść do PO na zachodzie to przypał - patrząc na to że jest 9 ekip realnie walczących o PO (+ Clippers pozorujący walkę o PO) - w tym Lakers którzy oddali Bakera i Watsona i z połamanym Marionem, czy Jazz, którym co chwila wylatuje Carter :P 

Tak? 

To jak wyjaśnisz pozycje Cavs na mocnym Wschodzie i Grizzlies na słabym Zachodzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Fart / Pech + słabiutko obudowane gwiazdy

Na Wschodzie na 10. miejscu są Magic, na Zachodzie Clippers. Bilanse dość podobne: 15-15 i 15-18, więc można uznać, że te drużyny o podobnym potencjale nie straciły jeszcze szansy na PO, więc ciężko mówić o dużo większej polaryzacji na Zachodzie i walka o PO będzie do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.