Skocz do zawartości

[Keeper League] - Sezon 2021/2022


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejnosc końcowa: 

1. RonnieArtestics

2. Kraso

3. Mich@lik

4. Rigel

5. mSala

6. bulek

7. Andrew23

8. Skam

9. Falki

10. mik dżager

 

Dziękuję za sezon wszystkim uczestnikom. 
 

tak jak wyżej pisałem przemyslmy przez lato

czy coś tu zmieniamy, bo trochę martwa liga się zrobiła. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim ;)

Brak salary cap, wybieramy 10 keeperów co rok, a trzech dokoptujemy w drafcie, Draft to odwrotna kolejnosc w tabeli w każdej rundzie czyli jak byłeś oststni to jesteś pierwszy we wszystkich trzech rundach, w drafcie są od razu też w puli wszyscy debiutanci,  8 aktywny  slotow na yahoo, no inna punktacja.

Mik dzager już mi napisał na fb ze rezygnuje wiec miejsce pewnie bedzie, ma Jokica i duranta, wiec jest z czego rzeźbić.

 

@barcalover ogółem liga mocno sprzyjająca jeździe na autopilocie, bo 8 aktywnych slotow na 13 plus brak capu to perfekcyjne warunki dla niedzielnych graczy. dlatego już mi się nudzi i chciałbym ją ożywić nieco nowymi zasadami. 

 

@Mich@lik spoko ale ja bym szczerze przedyskutowal bardziej po prostu wprowadzenie salary cap co by ożywić tą ligę nieco transferami. 
 

niech inni się jeszcze wypowiedzą przez lato i zdecydujemy we wrześniu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.08.2022 o 14:15, RonnieArtestics napisał:

Panowie ja rezygnuje z dalszej gry w lidze i wiem ze @Falki i konus tam jeszcze z nowych tez zasady nie przypasowały. Wiec dajcie znać czy chcecie kontynuować, to oddam komisza. 

Może kogoś stąd do fbx3 zaprosisz @RonnieArtestics? Mamy 2 miejsca zdaje się i drużyny raczej dość ok do przejęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.