Skocz do zawartości

[Keeper League] - Sezon 2021/2022


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Kto gra dalej ? 
 

@Skam

@bulek

@Mik Dżager

@Mich@lik

@Andrew23

@Rigel

@Kraso

@Falki

@mSala Potwierdził udział.

@RonnieArtestics potwierdza udział 

Do końca września ustalamy 10keeperów. Odnowiłem lige na Yahoo i ustawiłem tam date na keeperow ostateczną na 2 października 2021. Reszta zawodnikow trafia do draftu. 

Keeperow można zaznaczać przez

yahoo lub forum, nie ma dla mnie znaczenia. Jak ustawiacie

na Yahoo to pamietajcie żeby wybrać tylko 10zawodnkmow.

 

kolejnosc w drafcie: 

1. Mik Dzager

2. Falki 

3. bulek

4. Andrew23

5. Skam

6. Mich@lik

7. mSala

8. Rigel

9. RonnieArtestics

10. Kraso

Draft ustawiłem wstepnie na 10pazdziernika niedziela o 21:45. Draft trwał około 15-20min zawsze, wiec jakby komuś nie pasowało to zawsze możemy zmienić date. 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.09.2021 o 12:41, RonnieArtestics napisał:

Ok to pamietajcie o keeperach. Do 2. Października można to zrobić.  Na Yahoo można, albo tutaj, najlepiej by było w sumie tutaj też wrzucić chociaż same nazwiska, w razie jakbyscie gdzieś się pomylili na Yahoo. 

Przypominam o deadline na keeperow na Yahoo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Powiem wam panowie ze dość zajebisty sezon się szykuje bo patrząc po składach i dotychczasowych wynikach, stawka wydaje się być mega wyrównana w tym roku, o czymś jednak świadczy ze @Kraso po powolnym starcie Lillarda i Doncica jest obecnie przed ostatni, a nadal jest jednym z top3 faworytów do mistrzostwa moim zdaniem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2021 o 03:39, RonnieArtestics napisał:

Powiem wam panowie ze dość zajebisty sezon się szykuje bo patrząc po składach i dotychczasowych wynikach, stawka wydaje się być mega wyrównana w tym roku, o czymś jednak świadczy ze @Kraso po powolnym starcie Lillarda i Doncica jest obecnie przed ostatni, a nadal jest jednym z top3 faworytów do mistrzostwa moim zdaniem. 

Powolny start to jedno, a dwóch najwiekszych dzbanów ligi w składzie to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
5 minut temu, Mich@lik napisał:

Kocham końcówkę Fantasy bo gra się pionkami, ale bez przesady: 
image.png.0e4b62ef8dbf327030acaf231d2e1766.png
 

Powiem tak co do tej ligi. Musimy pomyśleć nad stworzeniem jakichś nowych zasad bo szczerze to w takiej lidze jak w tym formacie mi się nie chce grac. Nic się tu nie dzieje, zero transferów od trzech lat. Szczerze rozważam odejście jesli nie dopracujemy jakichś ulepszeń. 

Może musimy stworzyć salary cap albo coś, żeby bylo ciekawiej. Bo inaczej to mam skład na mistrza przez najbliższe pięć lat ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła ten temat
  • Roger zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.