Skocz do zawartości

[2035] Power Ranking


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, julekstep napisał:

dodatkiem tzw. 'szczęścia początkującego' (które tak często objawia się w simce - pozdro Pablo!) pozwolą je przemóc i na koniec Kevin Martin uniesie puchar Larry'ego O'Briena!

1. Zdobyłem mistrza w trzecim sezonie gry.

2. Nigdy nie miałem szczęścia w campach.

3. Przez kontuzję Arenasa straciłem niemal pewną obronę Tytułu.

4. Sezon potem przed PO kontuzja Ridnoura.

7 minut temu, julekstep napisał:

przyszedł Artest

A co ma Artest fajnego? Zrekompensować zjazdy króla asyst i PP? Wątpię. Widzę tu regres i brak PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

1. Zdobyłem mistrza w trzecim sezonie gry.

2. Nigdy nie miałem szczęścia w campach.

3. Przez kontuzję Arenasa straciłem niemal pewną obronę Tytułu.

4. Sezon potem przed PO kontuzja Ridnoura.

no i dla Kuby to też jest trzeci sezon gry

w czwartym i dalej już nie będziesz 'początkujący'

połącz kropki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Oj pięką jajka :)

Z powodu rankingu? :)

Raczej cieszy powrót wielkiego Roya!

2 minuty temu, julekstep napisał:

no i dla Kuby to też jest trzeci sezon gry

w czwartym i dalej już nie będziesz 'początkujący'

połącz kropki :) 

Ale szczęście miał w 1 i 2 sezonie. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Z powodu rankingu? :)

Raczej cieszy powrót wielkiego Roya!

Od dwóch sezonów stoi w miejscu. Miał gonić Okafora, a zobacz że Asik jest prawie na jego miejscu. 

Już lepiej było iść w Pekovica, bo ze względu na swój skillset doskonale wymusza faule i chyba ma nawet rok dłuższy rookie contract. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Od dwóch sezonów stoi w miejscu. Miał gonić Okafora, a zobacz że Asik jest prawie na jego miejscu. 

Już lepiej było iść w Pekovica, bo ze względu na swój skillset doskonale wymusza faule i chyba ma nawet rok dłuższy rookie contract. 

Hibbert udowodnił, że świetnie pasuje do CWebba. Dogrywam transfer Arenasa i jedziemy po misia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons trochę za nisko, w tamtym sezonie miałem zdecydowanie najlepszy bilans, a Iverson opuścił 20 spotkań.. Tak naprawdę mocniejszy spadek na campach zaliczył Davis, a reszta to kosmetyka. Na plus fajny rozwój Evansa i lepszy backup pod koszem. Więc myślę, że w RS będę wyżej, ale skończy się jak zwykle collapsem w PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSCHÓD

 

TIER 1. Faworyt.

Boston Celtics - co tu dużo pisać, Celtowie są o przyzwoitego SG od zakończenia sezonu zanim się jeszcze na dobre rozpoczął. 3 superstarów + bardzo solidny C. Ławka z Walkerem i Lawsonem wygląda bardzo dobrze.

TIER 2 Contenderzy.

Toronto Raptors - świetny Curry, świetny Kirilenko, bardzo dobry Perkins i solidni Yao i Jefferson. Przeszkodą może być gra out of position Jeffersona, który może mieć problem z szybszymi i zwinniejszymi guardami rywali, z drugiej strony świetne campy Curryego powinne pomoc wskoczyć Raps na wyższy poziom.

Detroit Pistona - nic nowego, AI i Big Al otoczeni bandą rolesów. Dale i Manu polecili trochę na campach, podobnie jak Iverson, jednak Allen jest na tyle unikalnym zawodnikiem w skali ligi, że Pistons znowu będę w czubie Wschodu. Dobre campy Evansa częściowo pozwoliły zrównoważyc straty u starszych graczy.

TIER 3. - Może HCA, może brak PO.

Hornets - podobnie jak Pistons, nic nowego - trochę starsi, trochę bardziej doświadczeni. Nadzieją na poprawę jest brak kontuzji, który uporczywie prześladował Szerzenie w poprzednich sezonach.

Magic - grając w 3 na 5 może być ciężko o olśniewające wyniki, ale to nadal solidna ekipa. Dee Brown pokazał wcześniej, że bez rzutu też można być świetnym rozgrywajacym.

Nets - chyba najmocniejsi z tego tieru. Swietny backcourt, po niezłych campach PG i transferze Goodena dobry, zbilansowany frontcourt.

Pacers - ciekawa ekipa że świetnym Arsenasem na czele. Razi brak solidnego SF - ostatnio GM postawił na defensywnego D. Milesa. Spore minuty będzie musiał grać Valanciounas, żeby odrobic pkt potencjału, które stracił na campach.

Heat - Last dance Hilla vol.3. To samo co rok temu, tylko starzej i trochę słabiej. Przy solidnej s5 razi brak ławki. Przy braku kontuzji mogą powalczyć o PO.

Bulls - w najbliższych latach powinni zdominować ligę, jednak teraz jeszcze w drugim szeregu. Przy braku przymusu składania QO w tym offseason trochę przespane lato.

76ers - krajobraz po Shaqu. Z Kobe, SARem, Dengiem czy Kittlesem mogą powalczyć o PO. Wydaje się jednak, że ten offseason mogli rozegrać trochę lepiej.

TIER 4. Przy dobrych wiatrach jest szansa na PO.

Cavaliers - bardzo ofensywnie usposobiena ekipa. Nawet para podkoszowych nastawiona jest na zdobywanie punktów. Po świetnych campach Favors nadzieją na lepsze jutro.

Bucks - odeszła ikona organizacji - Andre Iguodala, ale są bardzo dobry Conley, świetny scorer Finley, czy solidni Dalembert i Odom. Bolą campy Horforda, jeszcze mocniej zaboli jego umowa.

TIER 5. Sport to zdrowie, koszykówka to zabawa - czyli ekipy bez hard tanku i szans na PO.

Knicks - jest kilku ciekawych zawodników - Marbury, JRich, kilka ciekawych prospektów - Monroe, Biyombo, jednak żaden z nich nie zalicza się raczej do elity.

Hawks - przy Hawesie, Walkerze, czy przede wszystkim Cousinsie ciężko o ordynarny tank. Hawks nie dogonią tu Wizzards.

TIER 6. Tank.

Wizzards - Assety sprzedane, picki pozyskane. Jeszcze tylko TD i Pekovic, bo jednak mogą wyrwać kilka W.

 

 

ZACHÓD

TIER 1. Faworyt do gry w WCF.

Houston Rockets - Nowy Iverson, czyli Wall + KMart tworzy naprawdę zabójczy duet guardow, dalej maszyna do zdobywania punktów Love, CWebb i lepszy z braci Lopez. Jest naprawdę ofensywnie, bardzo ofensywnie. Zdecydowanie ekipa fun to watch.

TIER 2. Pretendent do gry w WCF.

Spurs - przede wszystkim solidnie przepracowany okres letni Ridnoura i Dirka, dalej drugie podejście Hughesa i Hibberta. Przyjście tytana defensywy (tej niewidocznej dla statystyk - chyba najlepsza suma Postu, PerD i DD w lidze) Iguodali + Harris i Griffin. 

TIER 3. Pewniacy do PO.

Jazz - Bogut, LMA, Murphy i rewelacja poprzedniego sezonu Ford pod dowództwem niezniszczalnego Cartera spokojnie powinni zrobić HCA.

PTB - finaliści ligi. Trochę razi wyrwa pod koszem, jednak duet Rondo - Francis również spokojnie zamelduje się w PO z HCA.

TWolves - Zamiany Lopez->Jordan i Marbury->Irving raczej ekipy nie wzmacniają, jednak dobre campy obydwu nowych nabytkow sprawiają, że dużo gorzej nie będzie.

Grizzlies - słabszy offseason, sprawił, że Howard i LBJ będą mieli jeszcze więcej pracy. Dzielnie wspomagani przez Terrego zamelduje się w PO.

Warriors - duet Baron - KG powinni doprowadzić Wojowników do PO. Szczególnie po udanych campach Sandersa. Gdyby tylko Garnett bardziej swoim profilem przypominał Big Ala niż Webbera, to byłby prawdziwy contender.

TIER 4. Walka o PO do ostatniego meczu.

Suns - GM postanowił skopiować filozofię Pistons i drugą gwiazdą ekipy został Baker. Powinno to uwolnić kreację Paula, ale tak silni jak Pistons raczej nie będą.

Kings - skrajnie ofensywne trio: Nash, RIP i KD powinno zapewnić PO. Pytanie, czy nie jest zbyt ofensywnie.

Sonics - masa talentu, dobre campy liderów, ale nieoczywisty rozkład skilli przyprawia GMa o ból głowy.

Lakers - miał być bazarek i tank, ale klasa graczy takich jak Wade, Marion, czy Randolph sprawia, że Jeziorowcy mogą być pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu.

Mavs - brak własnego picku i obecność świetnego Centra (Kwame) kilku niezłych graczy jak Prigioni, Nocioni, czy Boozer sprawia, że przy kontuzjach innych ekip i masie szczęścia mogą po G82 wskoczyć na seed #8.

TIER 5. Tank w wersji light.

Clippers - żeby tank był subtelniejszy, nie rzucający się w oczy sprowadzono Carmelo. Ale nawet on i Kawhi nie sprawia, że Clippers nie będą drużyna loteryjną.

TIER 6. Hard tank.

Nuggets - koszulki Mourninga i Drexlera zawisły pod kopułą Pepsi Center, graczy pożegnano z należnym im szacunkiem i nie hanbiąc ich dobrego imienia można zacząć tank.

 

 

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablo81 napisał:

Mavs - brak własnego picku i obecność kilku niezłych graczy jak Prigioni, Nocioni, czy Boozer sprawia, że przy kontuzjach innych ekip i masie szczęścia mogą po G82 wskoczyć na seed #8.

Co do prognoz to się zgadzam, walczę tylko dlatego o PO, bo nie mam swojego picku, ale w Dallas gra jeden naprawdę świetny gracz o którym w ogóle nie wspomniałeś, co mnie trochę dziwi, bo na rynku transferowym mam o niego najwięcej zapytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Roger napisał:

Co do prognoz to się zgadzam, walczę tylko dlatego o PO, bo nie mam swojego picku, ale w Dallas gra jeden naprawdę świetny gracz o którym w ogóle nie wspomniałeś, co mnie trochę dziwi, bo na rynku transferowym mam o niego najwięcej zapytań ;)

Z tego pół od Spurs :) Sorry Kwame, moj błąd. Poprawione :)

3 godziny temu, geniuz napisał:

@Pablo81 Wiem, że początek słaby ale żeby tak o Warriors zapomnieć? 😉

Też poprawione. To z Wojownikami będzie wojna o HCA przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.