Skocz do zawartości
Pepis21

EBL 2021/2022

Rekomendowane odpowiedzi

bylem na zywo obejrzec mecz

sedziowanie mega c***owe

miec plus 6 i pilke zajebac 2 straty i dostac trojke i 2 osobiste plus niesportowy pilka z boku to trzeba sie na prawde postarac

pomalowane cale otwarte a zaczeli wchodzic na kosz dopiero w koncowce

ten mecz ciezko by bylo przegrac robiac nawet 2 razy blad 24 sekund zamiast tych strat

masakra

ale swietny mecz do ogladania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Ignem-feram napisał:

Stal w sezonie zasadniczym rzucała na 40% skuteczności za 3. W meczach z Legią mieli 28%. Anwilowi też spadło, choć nie tak dramatycznie. Może jednak to Legia broni, a nie, że nagle każdy rywal zapomina jak się rzuca. Każdy ma coś do poprawy, ale 4 wygrane z rzędu z potentatami tej ligi nie jest przypadkiem. Można wygrać 1 mecz fartem, ale nie całą serię.

do 3 kwarty chyba z 10 openów za 3 nie trafili. nowakowski który dawał 10 pkt w PO teraz miał 0/5.

sukcesem Legii było wytrzymanie podkoszem z Kamińskim i Sitificiem przez długi czas.

Anwil z Toruniem odjechał w gm 3 a i tak Franc ryzykował i nie grał Dimcem oraz Matheewsem aby ich dobić w 3 kwarcie - wytrzymali, teraz Anwil gonił i Franc zdecydowanie za długo trzymał 3 czarnych braci na parkiecie co spowodowała takie a nie inne decyzje w dogrywce.

przy takiej intensywnej obronie w wykonaniu anwilu widać brak rezerw i brak bojanowskiego jest mega widoczny, jak odpadnie Łączka to w ogóle dramat a foul trouble Dimca nigdy nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Reikai napisał:

Nie no, Legia gra super koszykówkę, sto razy ładniejsza niż Anwil. Tylko akurat wczoraj faktycznie kilka open lookow spudlowali, bodajże 5 z rzędu w 4 kwarcie. A że nie pomogli sobie też złymi rzutami, to inna sprawa.

Niemal w każdym meczu jest pula rzutów łatwych do trafienia, które nie wpadają. Ale nie budujmy narracji, że to dlatego nie wygrali. Legii też nie wpadało wszystko, mieli fatalne wolne, kiepska 3. I to raczej Legia powinna pluć sobie w brodę, że w końcówce IV kwarty wypuściła niemal wygraną. Seria może być naprawdę ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma jeszcze wyników badań, ale nie należy spodziewać się Łączyńskiego w tej serii.

Aha, Trice >>>>>> Matthews.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Reikai napisał:

Aha, Trice >>>>>> Matthews.

to nie kumam Twoich zarzutów do Franca i jego streetball. tak się gra :)  przykład Śląska jest idealny Trice to w niektórych akcjach nawet piłki nie odda :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Koelner napisał:

to nie kumam Twoich zarzutów do Franca i jego streetball. tak się gra :)  przykład Śląska jest idealny Trice to w niektórych akcjach nawet piłki nie odda :P

Streetball zazwyczaj przeszkadza, kiedy zaczyna się cegielnia ala Dykes/JM :P.

Może uda się młodego zatrzymać na jeszcze jeden run z wujkiem w pucharach po slabszych PO :).

@Koelner Ogladasz Slask? Poki co Triceowi blizej do profesora, niz streetballowca. Nie zdziwi mnie tu gladkie 3:0.

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trice może grać tak i tak, najważniejsze że sam nie ma z tym problemu, jak mu nie idzie nie paluje rzutów tylko gra na kolegów.

Dziś w Śląsku pięknie piłeczka chodziła, 1 kwarta miazga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Krzemo napisał:

Trice może grać tak i tak, najważniejsze że sam nie ma z tym problemu, jak mu nie idzie nie paluje rzutów tylko gra na kolegów.

Dziś w Śląsku pięknie piłeczka chodziła, 1 kwarta miazga. 

Dokładnie tak. Urlep nic nie musi robić z takim generałem na boisku. Genialny gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarni jak na razie totalnie nie przyjechali na tę serię i to jeszcze grali u siebie w Gryfii. Ciężko teraz będzie im przy tak grającym Śląsku urwać choćby jeden mecz a co dopiero odmienić losy serii, mimo wszystko Śląsk musi pozostać czujny a wtedy będą mogli się szykować do finału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś najważniejszy mecz sezonu. 

KD ostatnio podjarał się na meczu Euroligi publicznością to zapraszamy do nas 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anwil widzę w gazie. 3 punkty w 8 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co napisać 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 punkty w całej kwarcie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to była najgorsza kwarta w historii koszykówki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz hejterzy maja pożywkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie idealnie bo zagrałem łamaka - Legia do przerwy, Anwil cały mecz, ale nie wiem czy Anwil nie wziął sobie zbytnio do serca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jest niezrozumiałe jak można przez 10 minut tylko raz trafić piłką do kosza. Nie oglądałem dawno PLK, dziś sobie włączyłem ten meczyk i od razu mnie wyleczyli z polskiego kosza na kolejne długie lata 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Legii wpadło 4-5 fuksiarskich rzutów 

Inna sprawa, że znów początek ospały 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyjść smallballem, 5-0 w ataku i switch w obronie. Trzeba jakoś zdusić ball movement Legii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Flagrant II jak chu.j a Ci Technik dla Kowala

Edytowane przez LAF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi