Skocz do zawartości

Afera w koszykówce żeńskiej młodzieżowej


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/premium/956926/pamietaj-ze-jestes-zerem-mocne-oskarzenia-pod-adresem-znanego-trenera?fbclid=IwAR3hu2qrJlSUlA1Yv4p5pHeKSrxtaoPUpdCyW0LbNPGBBAk0pQNziJjuGJY

 

Cytat

Wiktoria: Pewnego wieczoru byłyśmy z koleżanką w jego pokoju. Kupił nam wódkę smakową. Od razu wydała nam się mocna. Potem rozmawiałyśmy, że mógł coś do niej dodać. Niewiele pamiętam z tej nocy, ale wiem, że dotykał językiem moich miejsc intymnych. Byłam sparaliżowana. Na drugi dzień czułam się upokorzona i pełna wstydu. Po odejściu ze szkoły byłam w bardzo złym stanie psychicznym. Miałam myśli samobójcze, zaniżoną samoocenę i problemy w życiu seksualnym. Nikt nie wie, ile nocy przepłakałam w SMS-ie.

Nie podajemy imienia i nazwiska człowieka, o którym mówią Ada i Wiktoria. Mimo usilnych prób nie udało nam się z nim skontaktować. Nie mógłby więc odnieść się do zarzutów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich historiach jest dla mnie zawsze nie do pojęcia jak jeden gość może takie coś robić przez lata wielu dziewczynom iżadna absolutnie żadne przez tyle lat nie powie nic nikomu, nawet rodzicom. To smutne jak działa ludzka psychika i że aż tak się czegoś wstydzimy, że godzimy się być poniżani przez lata tylko żeby nikt czasem się nie dowiedział o tym… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koelner napisał:

Teraz to jest historia trzech dziewczynek ale jak zaczną się zgłaszać kolejne to koleś będzie miał ostro przejebane . Uważam , że jest to możliwe znając trochę te środowisko :)

ogolnie mam insiderskie info w tej sprawie i juz gosciu takie rzeczy robil x lat wstecz jest na przyklad dziewczyna ktora gra w stanach profesjonalnie leczy sie na depresje

ciezka sprawa, ogolnie to zle to rozegraly trzeba bylo go nagrac, podpuszczac smsami a takto slowo vs slowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

https://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,27502100,kolejna-koszykarka-ujawnia-swoja-historie-przezylysmy-horror.html#do_w=91&do_v=307&do_st=RS&do_sid=473&do_a=473&s=BoxSportImg3

przepraszam za poziom dowcipu, ale ciekawe gdzie ten trener dotykał tę dyrektor i ile razy, przy czym raczej przy jej pełnym przyzwoleniu.

Jak czytałem jej wypowiedzi w tym pierwszym artykule linkowanym do góry, to trudno mi było uwierzyć w to co czytam. To że gość wszystkiemu zaprzecza, to zupełnie oczywiste, to że ona wypowiada się w takim tonie to mocno frapujące. Teraz, jak dziewczyny zaczęły się ujawniać, a za nimi pewnie zgłosi się masa kolejnych, sprawa jest jasna i  oczywista.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

 

 

https://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,27502100,kolejna-koszykarka-ujawnia-swoja-historie-przezylysmy-horror.html#do_w=91&do_v=307&do_st=RS&do_sid=473&do_a=473&s=BoxSportImg3

przepraszam za poziom dowcipu, ale ciekawe gdzie ten trener dotykał tę dyrektor i ile razy, przy czym raczej przy jej pełnym przyzwoleniu.

Jak czytałem jej wypowiedzi w tym pierwszym artykule linkowanym do góry, to trudno mi było uwierzyć w to co czytam. To że gość wszystkiemu zaprzecza, to zupełnie oczywiste, to że ona wypowiada się w takim tonie to mocno frapujące. Teraz, jak dziewczyny zaczęły się ujawniać, a za nimi pewnie zgłosi się masa kolejnych, sprawa jest jasna i  oczywista.

 

Ostatni romantyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

 

 

https://www.sport.pl/koszykowka/7,64947,27502100,kolejna-koszykarka-ujawnia-swoja-historie-przezylysmy-horror.html#do_w=91&do_v=307&do_st=RS&do_sid=473&do_a=473&s=BoxSportImg3

przepraszam za poziom dowcipu, ale ciekawe gdzie ten trener dotykał tę dyrektor i ile razy, przy czym raczej przy jej pełnym przyzwoleniu.

Jak czytałem jej wypowiedzi w tym pierwszym artykule linkowanym do góry, to trudno mi było uwierzyć w to co czytam. To że gość wszystkiemu zaprzecza, to zupełnie oczywiste, to że ona wypowiada się w takim tonie to mocno frapujące. Teraz, jak dziewczyny zaczęły się ujawniać, a za nimi pewnie zgłosi się masa kolejnych, sprawa jest jasna i  oczywista.

 

to samo napisalem kolezance ktora mnie o tej calej aferze powiadomila, ze ta dyrektor na pewno tez pukal

teksty typu ostatni romantyk o trenerze, gruby lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dla takich ludzi jest w więzieniu . To jest niewiarygodne, że ktoś w ogóle może bronić takiego człowieka..Kierowniczka broni poniekąd siebie bo jako przełozona zostanie pociągnięta do odpowiedzalności cywilnej ( straci prace i będzie mieć ciężko poszukać nowej w edukacji) a jeśli wyjdzie , że znała fakty to i prawnej

A czemu się wcześniej nie zgłaszały? Bo niestety nadal w Polsce są niskie standardy w policji w tych sprawach.. Znam przypadek gdzie doszło do usiłowania gwałtu i jak wyglądało zgłoszenie na policji. Głupie uśmieszki policjantów i teksty sama jest sobie pani winna bo szła pani w spódniczce. I że pani sama sprowokowała sprawcę.. Ale to była dorosła dziewczyna. Dla dzieci czy nastolatek coś takiego jest cięzkim obciązeniem psychicznych . One mają pcozucie wstydu ,porażki i niestety nadal w społeczeństwie jest wiecej reakcji jak tych policjantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.