Skocz do zawartości

Trade Request - Trae Young (08/21)


january

Rekomendowane odpowiedzi

2017 uznana organizacja z Dallas zawsze walcząca o wynik oferuje posadę GMa krwiożerczej piranii (dla przyjaciół zdrobniale - karpik).

2021 Po kilku latach szorowania po dnie połączonej z wywaleniem z klubu Dirka Trae Young doprowadza grając kapitalne PO żenującą w ostatnich sezonach ekipę do WCF.

Trae Young naturalnie oczekuje extension maksymalnego w strukturze 4+1 PO. Skąpy GM próbuje go wydymać oferując mu brak opcji w 5 roku umowy. Rozmowa z agentem gracza jest prowadzona w dość żołnierskich słowach (24-4 w głosowaniu na NIE). Dochodzi do finalnego spotkania w sprawie extension. I bożyszcze tłumów Young - typ mający oczywiście o sobie wysokie mniemanie zostaje na nim zmieszany z szambem przez własnego GMa, który mówi mu "spierdalaj, bo nie dostaniesz tego 4+1 PO"

Jakim cudem? Ano dlatego, że GM Dallas stwierdził, iż ma na to wywalone. Jeśli Young nie podpisze to nic się nie stanie, za rok sobie go przedłuży na umowie 4+1, czy też może się uda na 5y, a grajek przecież nic nie zrobi, bo jest jego niewolnikiem na rookie umowie.

Otóż nie - taki Trae po takiej akcji biegałby tu z benzyną i zapałkami pod siedzibą klubu, publicznie spalił koszulkę Mavs i obiecał, że nie zagra w niej już ani jednego spotkania, a kibice próbowali spalić chałupę GMa. Organizacja Dallas natomiast byłaby od teraz przez lata już traktowana przez najlepszych graczy jako nieszanująca topowych graczy ligi banda sknerów od której nie odbiera się telefonów.

Mamy narzędzia, by pokarać takie zachowanie GMa Dallas, który próbuje traktować młodą wielką gwiazdę NBA jak niewartego dialogu i spełniania jego skromnych życzeń śmiecia.

Dlatego jak dla mnie - trade request.

Obawiam się, że niewielu niestety będzie miało jaja by to poprzeć. Ale nawet jeśli to niech przynajmniej to będzie zapamiętane, bo Trae za rok weźmie 2+1 PO i w 2024 będzie UFA po takim potraktowaniu.

Zapraszam do popierania trade-requestu Trae Younga, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zaprzestać tej tyrady przez GM Lakers względem organizacji Mavs gdzie jedyne co można wyczytać to niechęć osobista. Powyższy wpis ma może znamiona dobrego materiału na operę mydlana ale w sumie to tu widać tylko mocno subiektywna próbę kręcenia afery przez interesownego konkurenta. No i nasza liga to nie Hollywood. 
 

po pierwsze jesteśmy w Teksasie gdzie duże pieniądze i niskie podatki mimo ze lubią ciszę są zarabiane w dosyć szorstkim stylu gdzie nikt nie dochodzi do fortun bo ma adres 92210 lub ślicznego Pieska laleczkę lub milion followersow. Tu się ciężko pracuje a specyfika Teksanczykow pozwala na zupełnie inne postrzeganie świata. Dlatego zamiast majtek Versacce na głowie nosi się jeansy na dupie. 
 

Oferta jest jeżeli o sama kwotę $ na tyle konkretna ze akurat młodziutki jeszcze Trae przyzwyczajony już do obyczajów w Dallas ani nie czuje się urażony stylem GM który w teksański i konkretny sposób rozmawia ani nie poleci do mediów bo to nie LA o składaniu niedorzecznego TR nie wspominając. Takim stylem charakteryzują się w sumie wszystkie 3 kluby nba ( spojrz na Real ) gdzie dosyć dosadnie się podchodzi do fochów Gwiazd poprzez staranny dobór trenerów znanych zarówno z twardej ręki jak i świetnych rekacji z graczami. Nie tymi zblazowanymi a takimi młodymi na dorobku. 
 

Trae jeżeli twardo chce stawiać warunki to doskonale wie ze nie robi się tego w Teksasie w świetle fleszy dziennikarskich wywiadów płaczków tylko zakasać trzeba rękawy i gra jeszcze lepsza w następnym sezonie udowodni ze 4+1 mu się jednak należy. 
 

dobre prowadzenie klubu jak dla mnie upoważnia GM do oferty bez PO. 
 

43-B4-BAE1-2857-4-FB3-B548-79-DBAFAC3-FF

GM lakers niech zrobi sobie drinka, zapoda trochę bieli w basenie do nosa i zajmie się przyjęciem aby mu Capela grała  


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

popieram, aby ukrucić w końcu tą patologię zapoczątkowaną bodajże przez @Alonzo

to jest liga graczy, nie gm'ow.

A może przypomnieć koledze sytuację z PO KI z lata 2019. Gdzie tylko i wyłącznie dzięki mnie Kyrie w ogóle przystał na twoją ofertę i został?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, zeby ktos na tym etapie kariery skladał TR, z drugiej strony kontraktu bez opcji tez Trae nie powinien podpisywac (choc nie pamietam jak juz glosowalem, moze i z rozpędu TAK dałem xD), a to ze Mitchell cos podpisal z KATem w Orlando nie oznacza, ze ten blad mamy na kazdy zespol przenosic. Alonzo sie udalo, starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

A może przypomnieć koledze sytuację z PO KI z lata 2019. Gdzie tylko i wyłącznie dzięki mnie Kyrie w ogóle przystał na twoją ofertę i został?

ja się wtedy jedynie pomyliłem. natomiast w arkuszu masz PO przy moich zawodnikach i to się liczy.

 na marginesie jednak to jest piękny przykład double standards ze względu na osobę gm'a 🤷‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja się wtedy jedynie pomyliłem. natomiast w arkuszu masz PO przy moich zawodnikach i to się liczy.

 na marginesie jednak to jest piękny przykład double standards ze względu na osobę gm'a 🤷‍♂️

No leciała narracja, że się pomyliłeś, ale ja w to średnio wierzę od tamtego czasu. No, ale konkurencja sama się nie wybije trzeba jej pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy jak to jest liga zawodników to czy Jimmy Buckets nie ma już dosyć tych LAL tym bardziej, że zaraz spadnie do 3 opcji w ataku po przyjściu Stepha.

No i jeszcze Bron jak patrzy na skąpstwo GMa na Capeli to też mu cierpliwość siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma ligi graczy. Każdy z nas ambitnie chce budować klub na walkę o najwyższe laury i jednym z atrybutów tej postawy jest chęć poprawienia składów za wszelka cenę. Fakt ze nie wydajemy własnych pieniędzy tylko wirtualne dosyć przewrotnie doprowadził do sytuacji ze każdy poprzez dobre ruchy chce oszczędzić aby moc wydać pozostałe pieniądze na jeszcze lepszy skład. I odpada przede wszystkim maniera tych bogackich którzy czasem po prostu z próżności przepłacają aby się pochwalić „innym” bogaczom. Dodatkowo wysokie kontrakty generują tez podbicie wartości klubowej co może generować zysk przy sprzedaży. My nie mamy ani tej próżności ani tym bardziej tej ścieżki podbicia ceny. Plus nie znamy się ani osobiście z rodzinami graczy ani nie nękają nas kibice czy media.  Tak trochę inne realia mamy. Tu nie ma szans na idealne odwzorowanie ligi bo nawet ten argument ze szkoła syna lbj był maniony w cholerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw - wręcz nie widzę sensu w trade request Younga - co nie zmienia faktu że dostrzegam tu hipokryzję GMa Mavs o czym niżej.

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

popieram, aby ukrucić w końcu tą patologię zapoczątkowaną bodajże przez @Alonzo

to jest liga graczy, nie gm'ow.

Oferty dla Leonarda i Irvinga pozdrawiają, a nawet jakbyś to zrobił przez pomyłkę, to w ostatnim czasie takie farfocle zdarzają się Tobie często co sporo mówi o zarządzaniu przez Ciebie  Knicks.. 

6 godzin temu, karpik napisał:

Tak na szybko to oferta Thunder snt Nurka jest nieprawidłowa i taka wymiana nie przechodzi wg CBA (BYC) jako że OKC operują ponad SC.

A z Trae to szerzej napiszę w temacie z argumentami, ale skoro u nas Mitchell mógł podpisać z Magic bez PO, a w Jazz z PO, to liczę na podobny ukłon ze strony Younga (zwłaszcza, że ma lepszy zespół od tego z reala). A jakieś wnioski o TR traktuję jako próbę nieczystej walki moich bezpośrednich rywali w konferencji. Jasiek to od dawna robi wszystko, żeby storpedować moje ruchy (jest to słabe, ale się przyzwyczaiłem), a Regis pokazuje piękne double standards po tym jak potraktował Adebayo w zeszłe lato.

Baaaardzo nie lubię takiej jawnej hipokryzji i dałem Tobie Karpik szansę czekając na Twoje przyznanie się do błędu odnośnie NIE dla Mitchella przed poprzednim głosowaniem, ale postanowiłeś ominąć problem. Z jednej strony się czegoś brzydzisz mówiąc jakie to jest fe, a z drugiej strony robisz to samo i oczekujesz akceptacji.. No wiecie.. to jest ohydne, ja osobiście jestem przeciw jak inni to robią, ale jak już się na to zgadzacie, to ja tez to zrobię.. ale ogólnie jestem przeciw! - tak widzę Twoje porównanie sytuacji Younga do Mitchella. 

Tłumaczyłem to przynajmniej dwukrotnie - ale widać ile daje pisanie czegoś u nas i jak bardzo co poniektórzy mają to w pompie. Sytuacje Mitchella i Younga są u nas zupełnie inne - co wynika z tego jaka część GMów ceni bardziej lub mniej danych graczy. Inne też są osiągnięcia u nas tych graczy przed podpisaniem extension - Mitchell odpadał dwukrotnie w I rundzie playoffs, a Young właśnie wprowadził Mavs do Finału Konferencji - i zrobił to Young a nie Zion. 

Mnie naprawdę kompletnie nie interesuje to, że Mitchell ma w rl Jazz PO, gdyż u nas jego sytuacja jest zupełnie inna niż w rl. Przykładowo Booker zmienił klub, a nie ma PO choć to są porównywalni gracze. I ja nawet kupiłbym tu to brak PO u Younga, bo jednak większość Gwiazd u nas przynajmniej raz zmieniła już klub i powinno się doceniać takie coś, jak grę gracza długie lata/ całą karierę w jednej organizacji, ale Karpik niestety stosuje tu podwójne standardy. 

Policzcie sobie ilu graczy u nas ma szansę na super maxa - wg mnie ci gracze wg naszej specyfiki gry mogliby pójść klubowi przy tej opcji PO na rękę. 

To, że mamy ligę graczy - to jedno - ale robienie z nich pazernych debili - jak widzę u nas się robi to z kolei przesada w drugą stronę. Przecież te niższe kontrakty nie wynikają u nas tylko ze zwykłej pazerności GMów, ale również z tego, że mamy zawalone salary i połowa drużyn jedzie u nas na hard capach. Każdy chce zbudować dobry team i u nas dużo większą wartość niż w rl mają gracze na draftowskich kontraktach dlatego, że są po prostu przez kilka sezonów tani. Markieff Morris, Victor Oladipo, Zach Collins, czy Luke Kennard pozdrawiają! - jasne że mi znowu ktoś odpisze, że po prostu podjęli złe decyzje finansowe, czy agent im źle doradził, ale fakty są takie, ze u nas nikt nie chce dać klubowi zniżki co jest chore!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszeć od krula hipokryzji, że jest się hipokrytą, to wielkie wyróżnienie, więc tak to odbieram @Alonzo :)

Swoje zdanie podtrzymuję, napisałem je tutaj

 

i nie widzę żadnych podwójnych standardów, które niby stosuję. Napisałem wprost jak uważam. Mamy system finansowy jaki mamy, w realu gracze dyktują warunki, bo właściciele są bardziej elastyczni i kiedy trzeba mogą sięgnąć głębiej do kieszeni. U nas nie mogą, bo są sztywne zasady. Jeśli więc gracze będą doić kluby jak w real, te kluby ze względu na trudną sytuację finansową przestaną być konkurencyjne sportowo, gracz się wkurwi i będzie chciał odejść, przez co straci możliwość podpisania supermaxa, co poniesie za sobą znacznie większą stratę finansową niż gdyby przystał na kontrakt bez PO. U nas nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Jak Cię lubię i szanuję, tak nie Ty powinieneś zwracać komuś uwagę w tego typu sprawach. Bo rok temu sam Mitchellowi rzuciłeś kontrakt bez opcji gracza, wcześniej Townsowi, a jak przyszło do głosowania w tym roku za extension Luki to byłeś na nie. Dziwne podejście ;)

Ja na przykład odrzuciłem extension Trae w 1 turze, nie ze względu na brak opcji gracza w piątym roku, a na kryteria procentowe, które mi się nie podobały. 

Młodzi gracze dostają jakieś niewyobrażalne kontrakty, ale czytam tu o dymaniu na kasę, bo nie ma opcji gracza w piątym roku. Dobre. 

btw, ten TR to żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trade Request to dla mnie nie, choć pewnie Young nie jest zachwycony. 

Co do podpisania przez niego tej oferty to piszę tylko za siebie. 

Możliwe, że będę za, zwłaszcza, że @karpik mógł odnieść mylne wrażenie, że jak zmieni% to będę za. Z tego co pamiętam to pisałem, że jest drugorzędne, ważniejsze są%, bo Young nie oddałby z 25 baniek ot tak. Możliwe, że Young by to bez PO łyknął. 

Ale z drugiej strony - @karpik - wyobraź sobie taką argumentację na spotkaniu z Youngiem.

W dniu 13.08.2021 o 17:08, karpik napisał:

 Jednak skoro żyjemy w świecie, gdzie Mitchell nie ma PO, bo zrobił ukłon dla klubu, to takiego samego ukłonu oczekuję od Trae.

Nie jestem pewien czy ten ukłon nie byłby pożegnalny 😉

Oczywiście zdaję sobię sprawę, że inaczej byś rozmawiał z nim w realu, nie czepiam się słówek, choć brzmi to śmiesznie, ale to jest Twój główny argument a ten argument nie jest dla Younga ważny, to jest argument nie do nas, agentów Younga, a do nas do społeczności beGm, skoro tamtemu się udało to mi też się należy. 

A ja bym wolał usłyszeć argumenty do nas, do agentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.