Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, antek napisał:

Brawo za walkę, ale jak patrze na sklad i wyniki @Tecu to wyscig jest o drugie miejsce. Nie chce mi sie liczyc ale salary OKC w lecie bedzie chyba +600 fp.

 

Jakby to był normalny sezon to pewnie bym odpuścił i koncertował się na walce o 2-3 miejsce jednak ten sezon to jakaś jedna wielka masakra - wystarczy ze kolejne protokoły wejdą - może być ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, goozman napisał:

dużo ciekawych dyskusji i opcji ale przyczyniam sie do powstania w przyszłym sezonie 3 headed monstera - Giannis, Jokić, Trae

 

wtedy to się stauo, ale szacun dla @Tecu za fajne obudowanie monsterów

Dzięki, ale jeszcze zdecydowanie za wcześnie by świętować. 

Przy takim składzie jedna kontuzja kogoś z big 3 i leżę. Do tego dochodzi konieczność odrabiania strat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra. 

Miałem dwa cele na ten sezon, jak mi się posypał cały zespół: odrobić sloty (wydawało się nierealne, na niektórych było kilkanaście na minusie) i wbić do top 8. 

Wkurwiliście mnie, że nikt nie chciał Turnera na ludzkich warunkach, więc teraz, po spełnieniu pierwszego celu, robię atak na top 6 :D drżyjcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matek napisał:

Wkurwiliście mnie, że nikt nie chciał Turnera na ludzkich warunkach, więc teraz, po spełnieniu pierwszego celu, robię atak na top 6 :D drżyjcie. 

Dobra, dobra - wiem że żałujesz że nie wziąłeś Wigginsa (last 14: 48,8, last 7: 70,45) za tego wafla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, matek napisał:

No dobra. 

Miałem dwa cele na ten sezon, jak mi się posypał cały zespół: odrobić sloty (wydawało się nierealne, na niektórych było kilkanaście na minusie) i wbić do top 8. 

Wkurwiliście mnie, że nikt nie chciał Turnera na ludzkich warunkach, więc teraz, po spełnieniu pierwszego celu, robię atak na top 6 :D drżyjcie. 

No ja chciałem Turnera za Mitcha i dodatki - wiec nie opowiadaj ludzio ze nie dostales równej oferty, bo imo dostales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matek napisał:

Ten twój Robinson powinien leżeć na FA 😇 nie mówiąc o dodatkach 

Jeszcze w c***a próbowałeś robić pisząc że proponujesz Mitchella 😛 a chodziło o tego upośledzonego Knicksa 

 

Jasne, twój Turner wazy 47 i robił 46 w tym sezonie. 
mój Mitch wazy 38 i robi 38, idąc twoim tokiem myślenia Turner powinien również poleciec na FA. 

Bo jak ty miałeś oczekiwania typu Donovan Mitchell za kontuzjowanego Turnera to wg mnie nic dziwnego że jesteś teraz rozczarowany. ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2022 o 12:51, goozman napisał:

dużo ciekawych dyskusji i opcji ale przyczyniam sie do powstania w przyszłym sezonie 3 headed monstera - Giannis, Jokić, Trae

 

wtedy to się stauo, ale szacun dla @Tecu za fajne obudowanie monsterów

Ty chwalisz a ja bym @Tecu opierdolił za to ze rok temu nie ogarnął jak miał Joka robiącego rok do roku jakieś plus 20. Ale ja wymagający jestem wiadomo 😜 

W dniu 3.02.2022 o 09:08, RonnieArtestics napisał:

 

Bo jak ty miałeś oczekiwania typu Donovan Mitchell za kontuzjowanego Turnera to wg mnie nic dziwnego że jesteś teraz rozczarowany. ;)

@matek musiało bardzo zależeć skoro tak mocno zjechał z oczekiwaniami ( tylko Don! za Turnera ka man ) ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

gratki dla podium, jak Davis bedzie jeszcze kiedys zdrowy to was dojadę za rok czy dwa. 
 

jak już mówiłem od asg nie aktualizowalem składów, ani nie pilnowałem skrupulatnie przekroczeń, tylko patrzyłem pobieżnie. Sorry, nie nadaje się do tego, jestem leniwy i niesystematyczny.

dlatego z góry mowie prędzej odejdę całkowicie z ligi niż zostanę komiszem na przyszły sezon ;) ktoś inny musi przejąć teraz wartę. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

ktoś inny musi przejąć teraz wartę.

Tylko kto? 🙂

Ja też próbowałem i też się nie sprawdziłem. 

Dziękuję wszystkim za sezon, stworzyłem maszynę do wygrywania, ale w przyszłym sezonie nie będzie już tak prosto 😀

Dziękuję też @barcalover, bo po nim przejąłem drużynę i jeszcze niedawno wspólnie ją prowadziliśmy i to też jego zasługa i jego zwycięstwo 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.