Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancki Deal. Macie zdrowie. Tecu wyglądasz strasznie mocno na tą chwilę. Coś bym mimo wszystko pohandlowal, bo jestem słaby na walkę o toptopow, a za mocny na tanking (no i nie mam swojego picku przede wszystkim). A no i najważniejsze jestem połamany jak po graniu na orliku po rocznej przerwie.

Ruszam z ofensywa na PMach, kto jeszcze nie dostał listu niech często odświeża skrzynkę. Nie położę sezonu na początku grudnia. Dzis 6 grudnia i ty możesz dostać szlachetna paczkę od sw Mikołaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, antek napisał:

Elegancki Deal. Macie zdrowie. Tecu wyglądasz strasznie mocno na tą chwilę. Coś bym mimo wszystko pohandlowal, bo jestem słaby na walkę o toptopow, a za mocny na tanking (no i nie mam swojego picku przede wszystkim). A no i najważniejsze jestem połamany jak po graniu na orliku po rocznej przerwie.

Ruszam z ofensywa na PMach, kto jeszcze nie dostał listu niech często odświeża skrzynkę. Nie położę sezonu na początku grudnia. Dzis 6 grudnia i ty możesz dostać szlachetna paczkę od sw Mikołaja :)

Zapraszam do mnie po Beala, Middletona, Wigginsa i innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cvbe napisał:

Deal OKC-PHI-CHI

OKC in: Cole Anthony, Jae'Sean Tate
OKC out: Johnathan Isaac, 30$

PHI in: Johnathan Isaac, Mathisse Thybulle
PHI out: Caris LeVert, Jae'Sean Tate, pick CHI 22'

CHI in: Caris LeVert, pick CHI 22', 30$
CHI out: Cole Anthony, Mathisse Thybulle

@Tecu @Szulim dzięki Panowie. Prośba Tecu o przerzucenie graczy do odpowiednich drużyn bo nie damy rady zrobić tego dealami na Yahoo.

Ajc mogłem uderzać po Cola 😎

Gratuluje dogadania wymiany. Już rozumiem czemu @Tecu mieszają Ci się nadawcy 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 07:31, bulek napisał:

Potwiedzam trejd z @antek i życzę powodzenia w walce o top1, choć patrząc na team @TryczekSzukarek będzie ciężko.

Fakt fajnych grajków udało mi się skompletować ale to dopiero początek sezonu, z mojej strony bez podpałki szczególnie ze COVID znów zaczyna rozdawać karty 😕 Ja uważam ze @Tecunamiesza - ma bardzo mocny skład i jeżeli nikt Mu się na dłużej nie wysypie to na dziś jest Moim faworytem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt się nie urazi, ale na ten moment są trzy mega mocne zespoły. 

@TryczekSzukarek @antek i mój skromny zespół. Będzie mega walka, choć nie wykluczam, że ktoś może się włączyć. Mam nadzieję, że kontuzje nikomu nie namieszają w składzie i wyjdzie z tego uczciwy pojedynek.

Ja gonię Golden a mnie goni Toronto. 

W drugim szeregu, ale z szansą na wmieszanie się w walkę obstawiam

@goozman@Muslii, @matek, i pewnie ktoś jeszcze, bo dopiero 30% sezonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TryczekSzukarek pobraniem Claxtona w środę przekroczyłeś salary wiec zabieram ci go i daje bana do 22.12 zabieram ci tez Armoni Brooksa co pobrałeś później za niego i Yurtsevena nie moge ci oddać bo w międzyczasie ktoś go pobrał i zrzucił j jest już waiverem. Tych dwóch dolcow za brooksa tez chyba ci nie powinienem zwrócić za to ze się sam nie zgłosiłeś przez 4 dni po bana 😛

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@TryczekSzukarek pobraniem Claxtona w środę przekroczyłeś salary wiec zabieram ci go i daje bana do 22.12 zabieram ci tez Armoni Brooksa co pobrałeś później za niego i Yurtsevena nie moge ci oddać bo w międzyczasie ktoś go pobrał i zrzucił j jest już waiverem. Tych dwóch dolcow za brooksa tez chyba ci nie powinienem zwrócić za to ze się sam nie zgłosiłeś przez 4 dni po bana 😛

Ten ban może zaboleć 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.