Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2021/22


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Tecu puścisz mi trade z evi jak najszybciej? Plus jesli się gdzieś nie pomyliłem to po transferze jestem 0,05 pod salary cap, wiec zanim puścisz jeszcze to zweryfikuj i gdyby sie okazało ze się pomyliłem i muszę cos zrzucić to daj znać najpierw 😛

Zgadza się. 

Nie dało się wyciągnąć więcej za Murraya? W sumie to tylko NAW a dodajesz jeszcze dwa prospektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dość mało  dostałem ale dwóch miesięcy go wciskam każdemu. I nawet nikt nie chciał dać mi solidnej 45 za niego. Te moje prospekty jeszcze z dwa razy wylądują na FA pewnie zanim zaczna coś produkować. 
 

A Chciałem powalczyc w tym sezonie. Levert i Siakam w przyszłym tygodniu wracają i zobaczymy, czy sie opłaci. Jak Bridges i Davis tak dalej będą grali a rekonwalescenci będą robić swoje staty z zeszłego roku to mysle ze mam spore szanse. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę młodzieży na wymianę. Tzn w sumie każdego moge sprzedać za więcej fp w tym sezonie.

Bardzo mocno naciskają na odejście z Kanady: Porzingis, mlodzi niedostajacy gry Murphy z Mannem, a bracia Porterowie w ogóle nie wiedzą za bardzo czy zaczął się już sezon czy są na wakacjach.

Przyjmę fp dam talent, tak w czterech słowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał:

Mam trochę młodzieży na wymianę. Tzn w sumie każdego moge sprzedać za więcej fp w tym sezonie.

Bardzo mocno naciskają na odejście z Kanady: Porzingis, mlodzi niedostajacy gry Murphy z Mannem, a bracia Porterowie w ogóle nie wiedzą za bardzo czy zaczął się już sezon czy są na wakacjach.

Przyjmę fp dam talent, tak w czterech słowach.

Popatrz tam u mnie czy coś wykombinujesz bo ja w tym roku nie powalczę raczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał:

Mam trochę młodzieży na wymianę. Tzn w sumie każdego moge sprzedać za więcej fp w tym sezonie.

Bardzo mocno naciskają na odejście z Kanady: Porzingis, mlodzi niedostajacy gry Murphy z Mannem, a bracia Porterowie w ogóle nie wiedzą za bardzo czy zaczął się już sezon czy są na wakacjach.

Przyjmę fp dam talent, tak w czterech słowach.

Jak kolega wyżej. Przyjmę talent, póki co nie poparty fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może mnie wesprzeć w uaktualnianiu tabelek to zapraszam. 

@Vic ban 14 dni za pobranie Lylesa. 

Pytanie @cvbe @bulek 14 dni od teraz czy od pobrania? Chyba to drugie?

Oczywiście standardowo, mogłem się pomylić 😀

Ban do 12.11

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzemo napisał:

@Tecu puk puk 😁

Zrobione

36 minut temu, cvbe napisał:

Da się z telefonu chyba jeśli wejdziesz nie przez apkę a przez stronę yahoo.

Nie da się. Większość rzeczy robię z komórki przez stronę, ale to tylko z komputera. 

Przez apkę to nic z pracy komisza nie da się zrobić, no dobra, zobaczyć jakie trady poszły😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.