Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2021/2022


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Na zachodzie wytworzyła się dosyć komfortowa sytuacja dla Miśków. Na dziś poza PHO, każda ekipa wydaje sie w zasięgu lub wręcz są faworytami, bo DAL i Luka maja problemy, UTA kompletnie sie nie odnajduje i nie wiem co musiałoby sie wydarzyć, aby wskoczyli na poziom contenderów, DEN oparte na Jokicu powalczą z kazdym, ale bez dodatkowego wsparcia będzie im ciężko cos wygrać, podobnie jak GSW bez Currego - nawet jeśli Pool robi za kandydata do MiP. 

Natomiast ja chętnie zobaczyłbym ich walkę z Sotą (fajna rywalizacja się wyłania) no i z potencjalnym czarnym koniem Play-In - LAC, które właśnie w całości (poza Kawhim) ozdrowiało i bądźmy szczerzy - będą bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla każdej ekipy. 

S5 Jackson, Powell, PG13, RoCo, Morris/Zubac (zaleznie od przeciwnika) + ławka Kennard, Mann, Hood/Caffey, Batum, Hartenstein naprawde fajne doświadczenie i tools, bdb defensywa (w sumie tylko lineupy mające jednocześnie Regiego, Kennarda i Morrisa/Zubaca słabo bronią, a po powrocie PG!3 nie będzie to miało miejsca.)  i różne opcje w ofensywie, gdzie praktycznie jest 5-6 graczy którzy mogą ciągnąć wynik.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dannygd napisał:

Natomiast ja chętnie zobaczyłbym ich walkę z Sotą (fajna rywalizacja się wyłania) no i z potencjalnym czarnym koniem Play-In - LAC, które właśnie w całości (poza Kawhim) ozdrowiało i bądźmy szczerzy - będą bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla każdej ekipy. 

Dla Clippersów Grizzlies to najgorszy matchup, bo nie będzie działał ich smallball, mogą wystawić piątkę Ja, Bane, Brooks, Clarke, Jaren gdzie każdy może switchować.

Nie chcę grać vs Wolves, bo po pierwsze Beverley będzie chciał uszkodzić Moranta, a po drugie rzucający center za 3 to duży problem dla Grizzlies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JarenGOAT napisał:

Nie chcę grać vs Wolves, bo po pierwsze Beverley będzie chciał uszkodzić Moranta, a po drugie rzucający center za 3 to duży problem dla Grizzlies

Mam podobne zdanie - dlatego chętni Wolves by zobaczył przeciwko nim ;)

5 minut temu, JarenGOAT napisał:

Dla Clippersów Grizzlies to najgorszy matchup, bo nie będzie działał ich smallball

To prawda, ale jednak doświadczenie i talent trochę za Clippers przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
5 godzin temu, Koelner napisał:

Nic z niego nie będzie :P

Lepiej, żeby kipiała z niego pewność siebie niż z automatu mówił, że Jordan by go rozwalił. Jakoś musi się nakręcać.

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.