Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2021/2022


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ogląda grizzlies i mógłby opisać dlaczego tak dobrze im idzie w tym sezonie?

Bo powiedzmy sobie szczerze, w dość wyrównanej w tym sezonie lidzę są de facto najlepsi (nie liczę PHX)

Mogą zrobić jakieś 15 W więcej niż zakładano przed sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, LAF napisał:

 plus Melton ostatnio gra super zawody. 
 

Jaki k**** Melton? Melton nawet w tym miesiącu miał więcej meczów poniżęj 10 punktów niż powyżej. Na przestrzeni całęgo sezonu to akurat zawód, nawet jeżeli ostatni mecz miał dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LAF napisał:

Kiedyś napisałeś DFS > Tatum, później cytując @człowiek...morza BS nie sprzyjał i już o Tatumie nie piszesz. Tyle mam do napisania w tej sprawie

Kiedy ja coś takiego napisałem? Nigdy nie porównywałem tych dwóch graczy.

I kiedy niby boxscore faworyzował DFS-a względem Tatuma?

WTF w ogóle?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LAF napisał:

A4FD1D29-AD33-42D1-ADBB-6A2CA70598EB.thumb.jpeg.5f82890460517c271610f5efcb20593d.jpeg
 

Kończę  dyskusje 

Muszę chyba oznaczać kiedy nie pisze na poważnie bo nawet taki wpis można widzę brać na poważnie. 

Nawet jej nie zacząłeś, to jest temat Memphis, napisałem post o meltonie a Ty sie wpierdoliles jak do każdego tematu ostatnio z tatumem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LAF napisał:

Zawsze Twoje posty mają poważny charakter 

DFS to begmowy joke, już wystarczająco begm popsuło główny wątek forum. 

21 minut temu, LAF napisał:

 

Ty zacząłeś, Ja Tobie odpisałem. Zabawne, że wchodzisz w dyskusje o której nie masz bladego pojęcia. Nie musisz odpisywać. 

Wspominanie meltona a nie np. Bane'a w kontekście bilansu Memphis świadczy wyłącznie o tym że forumowa gra za bardzo wjechała Ci na czerep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 04:08, cvbe napisał:

Bane do Knicks, Bane do Knicks, Bane do Knicks... 

 

W dniu 19.11.2020 o 04:32, cvbe napisał:

Quickley? :o Dziwne, że Bane nadal nie wybrany a takie wynalazki jak Quickley i Stewart tak. No ale dobra, nadal nie rozpaczam nad Quickleyem, jakiś tam roles z niego będzie.

 

W dniu 19.11.2020 o 04:40, cvbe napisał:

Bane się wycofał czy o co chodzi? :D

Fajny pick Minny. Zazdro. W sumie jak się kibicuje Knicksom to wszystkim zazdro wszystkiego.

Kurna, a Bane mógł grać w Knicks, jest piękny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JarenGOAT napisał:

Powody dlaczego Memphis jest takie dobre:

1. Jaren DPOY sezon

2. Bane

3. Clarke dobry jak w pierwszym roku

4. Tyus w ostatnim roku kontraktu

5. Melton nawet jak jest w slumpie to w obronie dalej robi "winning plays"

6. Adams lepszy fit niż Jonas

Zamieniłabym 2 z 1 ale mniej więcej w tej kolejności plus trenera pominales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JarenGOAT napisał:

6. Adams lepszy fit niż Jonas

Good point.  W ogole fajny przyklad wymiany win-win dla obydwu druzyn.

Adams strasznie tracil na reputacji w Pels a tutaj wrocil na dobre tory. Jonasowi tez chyba pasuje obecna rola w NO i z Zionem kiedys tam tez bedzie lepiej fitowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Nie życzę nikomu kontuzji, ale Memphis mogliby trochę sztucznie wydłużyć rekonwalescencję Moranta bo bez niego są absolutnie piękni. I tak @LAF, Melton też jest piękny ❤️

Może się leczyć nawet do końca sezonu, byle był gotowy na PO bo tam będzie bardzo potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

20-2

Mój brat mi ostatnio na whatsappie napisał że kibicuje mocno Memphis ale ze maja szanse nawet na mistrza z taką grą. Odpisałem mu, ze Morant przecież nie wyleciał na całe play-offs, wiec nie ma szans ;]

Oczywiście ten pocisk w Ja bierzcie jako taki żarcik sytuacyjny, po prostu mega imponujący jest dla mnie ten rekord, nie pamiętam takiej sytuacji w NBA szczerze mówiąc nigdy ;) gość ma lekko top10 Sezon indywidualnie, a bez niego drużyna ma jeszcze lepszy bilans. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mój brat mi ostatnio na whatsappie napisał że kibicuje mocno Memphis ale ze maja szanse nawet na mistrza z taką grą. Odpisałem mu, ze Morant przecież nie wyleciał na całe play-offs, wiec nie ma szans ;]

Oczywiście ten pocisk w Ja bierzcie jako taki żarcik sytuacyjny, po prostu mega imponujący jest dla mnie ten rekord, nie pamiętam takiej sytuacji w NBA szczerze mówiąc nigdy ;) gość ma lekko top10 Sezon indywidualnie, a bez niego drużyna ma jeszcze lepszy bilans. 

Normalnie chować przez cały sezon i wyciągać dopiero na PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.