Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2021/2022


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, JarenGOAT napisał:

Od 2009 do 2017, ale widać, że jesteś ignorantem i nie chcesz zrozumieć co dla tak małego marketu ta czwórka zawodników dała, bo uwierz nie tylko biżuteria na palcu się liczy.

Dość częste zjawisko, że ludzie piszą że ktoś nie rozumie czegoś, jak ma odmienne zdanie.

Rozpatrza proszę poniższe video:

Czy uważasz, że Rivers zasłużył sobie czymś szczególnym w stosunku do innych zawodników na takie tribute? Czy uważasz, że istnieje jakieś skomplikowane wytłumaczenie czemu on zasługuje a większość zawodników ( myslę że spokojnie 90% ) nie ?

Lub może inny przykład z życia:

Zakładam, że jesteś przeciwko, żeby każda kobieta nosiła burkę tak by tylko oczy mogły być widoczne.

Czy jeśli by Ci jakiś muzułmanin ( można by obecnie nawet znaleźć pewnie koło granicy ) wytłumaczyć sens tego, a Ty nadal byłbyś na nie, to czy czyniłoby to z Ciebie ignoranta, który nie rozumie tej idei?

 

Tony Allen i Zach Randolph w mojej opinii nie zasługują na taki zaszczyt i uważam, że dobrym pomysłem by było wprowadzenie jakiś kryteriów jacy gracze się łapią. Może NYK np niech zastrzegą Jeremiego Lina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mac napisał:

Tony Allen i Zach Randolph w mojej opinii nie zasługują na taki zaszczyt i uważam, że dobrym pomysłem by było wprowadzenie jakiś kryteriów jacy gracze się łapią. 

lol. jedynym 'kryterium' tutaj jest ocena ludzi zarzadzajacych organizacja. jesli takie osoby uznaly, ze w/w nazwiska zasluguja na miano 'twarzy organizacji', to tobie nic do tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JarenGOAT napisał:

@mac Widzę, że jesteś kibicem Raptors, powiedz mi czy Derozan powinien mieć zastrzeżony numer po zakończeniu kariery?

za co? za to że nie zażądał transferu po 5 tylko po 19 latach ;) każdy sobie zastrzega co chce ale cóż każdy ma swoje ambicje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Me Myself and I napisał:

za co? za to że nie zażądał transferu po 5 tylko po 19 latach ;) każdy sobie zastrzega co chce ale cóż każdy ma swoje ambicje

Derozan nie zażądał chyba nigdy transferu, płakał przecież że go wytransferowali. 
 

Jako fan raptors kogo wolałbyś,żeby zastrzegli raptors, Kawhi czy Derozana ? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JarenGOAT napisał:

@mac Widzę, że jesteś kibicem Raptors, powiedz mi czy Derozan powinien mieć zastrzeżony numer po zakończeniu kariery?

user mac to half man half mem, ja bym ostrożny był z wchodzeniem z nim w jakieś racjonalne dyskusje.

żeby nie było że jestem gołosłowny, może cytat z tego usera o, przypomnę, sensowności zastrzeżenia numeru zawodnika pewnej drużyny koszykówki w USA:

 

W dniu 5.09.2021 o 21:25, mac napisał:

Zakładam, że jesteś przeciwko, żeby każda kobieta nosiła burkę tak by tylko oczy mogły być widoczne.

Czy jeśli by Ci jakiś muzułmanin ( można by obecnie nawet znaleźć pewnie koło granicy ) wytłumaczyć sens tego, a Ty nadal byłbyś na nie, to czy czyniłoby to z Ciebie ignoranta, który nie rozumie tej idei?

 

6b2049ba637ec47baf0e879cf88a73811940cfa6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, ely3 napisał:

No i się temat sam się rozwiązał. Tony Allen z żoną i 12 innymi graczami NBA jest oskarżony o defraudacje i Memphis na razie nei zawiesi jego koszulki pod kopułą....

Tony? Ten Tony Allen? Musiałem nie doczytać skoro "najsłynniejszym" nazwiskiem wydał mi się Telfair. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Melton jest niesamowity. To jak dziś bronił i atakował... Pełen pakiet. Fantastyczny zadaniowiec z zadatkiem na coś więcej. Kedyś nie rozumiałem tej fascynacji analityków i chyba @january tym graczem ale im więcej go na boisku tym lepiej dla Grizzlies

Nie wiem czemu on tak rzadko gra powyżej 25 minut ale z tego co sprawdziłem to chyba jedyna porażka Grizzlies w takich meczach to po dogrywce z Nuggets ale takich meczów w poprzednich sezonach znalazłem raptem 8...Nadal nie rozumiem tych wszystkich ruchów które Memphis robiło w to lato ale oni wciąz mają mega młody skład . Dziś konczyli piątką gdzie 25 letni Clarke był najstarszy..

Clarke jednak poza pierwszym sezonie coś słabo wygląda rzutowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.