Skocz do zawartości

Pozycja Cavs 2021/22 na koniec sezonu zasadniczego - Konferencja Wschodnia  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pozycja Cavs 2021/22 na koniec sezonu zasadniczego

    • 1-2
      2
    • 3-4
      1
    • 5-6
      2
    • 7-8
      5
    • 9-12
      8
    • 13-15
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Eld napisał:

Aż tak źle było?

Garland to jest talent ale za bardzo chce cos udowodnic (jakies idiotyczne no look passy z ktorych wpadaja TO), Okoro wyglada jak totalny ogorek ofensywnie, chociaz w D sie broni.

na dzisiaj wystarczy na Cavs autobus w pomalowanym, Sexton bedzie legitnie wygladal (ofensywnie) w lineupach z love/laurim (vs rezerey przeciwnika) a tak imho umiera atakujac obrecz bez spacingu (niby to bylo jakos tam do przewidzenia jak gra obok allena/mobleya/okoro -> w sumie to sexton provides spacing!!!!!).

widze tylko dwie opcje -  okoro jako undersized sf zacznie trafiac trojki albo wyleci w trade; druga to ball movement feat JBB acumen coaching nagle wejdzie na jakis magiczny poziom i problemy jakos sie rozwiaza albo zaraz bedzie nowy coach, serio. Bickerstaff z ta lawka jak nie poprawi organizacji gry, przy nadchodzacymcterminarzu, jest zwolniony do konca roku. Pytanie czy latwiej pchanc Okoro vs nowy coach? 
bulls wygladali jak jakies gsw na naszym tle a my to bylismy jakies prime wannabe detroit mid90’s, grit&shit, Sexton w roli kloca atakujacego obrecz na wprost :)))

not happy

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, memento1984 napisał:

Okoro wyglada jak totalny ogorek ofensywnie, chociaz w D sie broni.

okoro jako undersized sf zacznie trafiac trojki albo wyleci w trade

Pytanie czy latwiej pchanc Okoro vs nowy coach

Bullsi to będą team2watch. Nie przejmował bym się wynikiem ani tym jaką gierkę sobie zafudowali.

Co do Okoro - od początku draftu było wiadomo, że gość jest defensywnie usposobiony. To nie będzie allstar, ale porządny starter z SF, no SG jak trzeba będzie na poziomie Smart plus z lepiej poukładanymi zwojami mózgowymi. Za parę lat stawiam w ciemno, że tak będzie - idziesz o parę dolców? Ten gość będzie spajać skład, ale jeszcze o tym nie wie. Pchnięcie Okoro było by totalnym debilizmem. Gość ma bbiq, trenuje rzut, broni. switc***e. Słuchałem parę jego wywiadów. Skromny w ciul. A to tylko dobrze rokuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

Bullsi to będą team2watch. Nie przejmował bym się wynikiem ani tym jaką gierkę sobie zafudowali.

Co do Okoro - od początku draftu było wiadomo, że gość jest defensywnie usposobiony. To nie będzie allstar, ale porządny starter z SF, no SG jak trzeba będzie na poziomie Smart plus z lepiej poukładanymi zwojami mózgowymi. Za parę lat stawiam w ciemno, że tak będzie - idziesz o parę dolców? Ten gość będzie spajać skład, ale jeszcze o tym nie wie. Pchnięcie Okoro było by totalnym debilizmem. Gość ma bbiq, trenuje rzut, broni. switc***e. Słuchałem parę jego wywiadów. Skromny w ciul. A to tylko dobrze rokuje. 

U mnie to bylo apropo Okoro bardziej przewidywanie, co sie stanie, jakie ruchy FO mozna przewidziec - cos czuje ze bedzie presja, zeby wygrywac. Ja bym tez nie wyrzucal Okoro, ale jego obecna gra bedzie pod obstrzalem/krytyka. Nadal mysle, ze raczej zabiora sie za coacha, szczegolnie jak bedzie taki brak organizacji (on sie bedzie bronil nie dopasowanymi klockami co jest czesciowo prawda, ale taki poziom braku organizacji na boisku, poprostu go zawodnicy powiesza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Eld napisał:

Słuchałem parę jego wywiadów. Skromny w ciul. A to tylko dobrze rokuje. 

Bycie skromnym, to może popłaca w karierze na plebani(a i to pewnie niekoniecznie), ale już niekoniecznie dla sportowców, którzy muszą co noc rywalizować z innymi typami, których od zawsze jedynym celem i marzeniem (hiperbola trochę) było nakurwianie w NBA. 

Aby zostać gwiazdą jednak się przydaje niezwykła pewność siebie i w sumie chyba większość gwiazd jest raczej pewna siebie, co przeciętni fani odbierają jako zadufanie (ale bez tych cech pewnie nie byliby gwiazdami). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MMM2121 napisał:

Bycie skromnym, to może popłaca w karierze na plebani(a i to pewnie niekoniecznie), ale już niekoniecznie dla sportowców, którzy muszą co noc rywalizować z innymi typami, których od zawsze jedynym celem i marzeniem (hiperbola trochę) było nakurwianie w NBA. 

Aby zostać gwiazdą jednak się przydaje niezwykła pewność siebie i w sumie chyba większość gwiazd jest raczej pewna siebie, co przeciętni fani odbierają jako zadufanie (ale bez tych cech pewnie nie byliby gwiazdami). 

Ale Okoro nikt nawet nie ubieral w buty pt “gwiazda”, ot sufit super fajny glue guy i pytanie czy mu rzut za 3 dojedzie. 
im dluzej druzyna bedzie czekac tym wieksza bedzie frustracja imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, memento1984 napisał:

Ale Okoro nikt nawet nie ubieral w buty pt “gwiazda”, ot sufit super fajny glue guy i pytanie czy mu rzut za 3 dojedzie. 
im dluzej druzyna bedzie czekac tym wieksza bedzie frustracja imho.

Oglądałem kilka wywiadów z Okoro z powodu gry której na forum publicznym wymieniać nie wolno. Miałem go w składzie, więc siłą rzeczy zainteresowanie powstawało samo.

To co mnie się rzuciło w oczy to fakt, że chłopak jest bardzo skromny, świadomy swej szansy. Ta skromność pcha go do mocnych treningów. 

Prosty przykład: sprawdź sobie jego rzutówkę z początku sezonu, a z końcówki. On w niektórych meczach ( no dobra - nie było ich za wiele ) wyglądał jak gość dla 30 klubów tej ligi. Niepotrzebujący piłki, dostaje open spot = rzucam, guard, rozrzut, a w o obronie doskok i help defense jak na pierwszoroczniaka to po prostu sztos. 

Kibicuję mu mocno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Oglądałem kilka wywiadów z Okoro z powodu gry której na forum publicznym wymieniać nie wolno. Miałem go w składzie, więc siłą rzeczy zainteresowanie powstawało samo.

To co mnie się rzuciło w oczy to fakt, że chłopak jest bardzo skromny, świadomy swej szansy. Ta skromność pcha go do mocnych treningów. 

Prosty przykład: sprawdź sobie jego rzutówkę z początku sezonu, a z końcówki. On w niektórych meczach ( no dobra - nie było ich za wiele ) wyglądał jak gość dla 30 klubów tej ligi. Niepotrzebujący piłki, dostaje open spot = rzucam, guard, rozrzut, a w o obronie doskok i help defense jak na pierwszoroczniaka to po prostu sztos. 

Kibicuję mu mocno. 

No Cavs chcialo takich wlasnie blue-collarow draftowac i chyba tylko Garland mial sie wylamywac z tej roli (co w sumie ma sens). Okoro fajny chlopak ale tak hak bylo wiadomo przed draftem, ma nad czym pracowac. I ja sie absolutnie zgadzam, ze z progresja sezonu wygladal coraz lepiej. 
Mobley wyglada na dziendobry na najlepszego prospekta od czasu jarania sie Kyriem, taki skillset i pozycja ze bedzie kontrybutowal od zaraz imho. Definitywnie must watch rookie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga odslona z Bulls duuuuzo lepsza - obaj mlodzi guards nie zagrali.
Garland w takiej formie strzeleckiej normalnie bylby poza rotacja a granie Sextonem bez “spejsingu” to ciagle ogladanie jak sie rozbija o zapchana lane i zbiera czapy od jakis przecietniakow.

 Nie wiem co oni tam wymysla (sztab) ale takie granie Sextonem to zanizy mu wartosc, chyba ze taki jest plan (gruby lol). Garland poprostu znowu poczatek sezonu (3 rok) i wyglada bez formy rzutowej a jego eye-candy passy ktore laduja w rekach deuzyny przeciwnej beda mega wqrw. 
Mobley bedzie spokojnie najlepszy i najszybciej z calego narybku, chyba ze go jakies kontuzje zniszcza.

moze Sexton bedzie takim fake S5 a bedzie gral grube minuty z lawka, gdzie jest wystarczajaco talentu zeby rozciagnac autobus pod obrecza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie roosteru, Brodric Thomas - jak juz polecial jeden glupek bez glowy (Dotson) to w sumie przyszedl czas na drugiego - Pangos wygladal naprawde przywoicie i bedzie 3rd stringerem. Mfiondu Kabengele - ofiara w sumie calkiem deep rosteru, mial gwarantowany kontrakt (jeszcze rok @ 1.7m) wiec chyba poszli mu na reke i moze szukac innej druzyny. jeden z najbardziej zdeterminowanych ale unselfish gosci ktorzy krecili sie wokol Cavs przez ostatnie kilka dobrych lat.

https://www.nba.com/cavaliers/releases/roster-update-211012

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls sprawili Cavs najpierw porzadny wierdol ale chyba podzialalo, bo mimo nie tak wielu spotkan, co spotkanie byl progres - szczegolnie spotkanie nr3 i 4 (w jednym usiadl sexton i garland w drugim tylko sexton).

widac ze Love przynajmniej nie steka grajac z lawki a robi roznice.

Jak beda tak sie dzielic pilka jak w ostatnim spotkaniu z indiana to bedzie sie to goladac bardzo ciekawie, i cavs powalcza w teorii o playoffs przez playin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

momentami fajne spotkanie z Memphis.

Super spotkanie Allena, Osmana (skutecznosc!) i Mobley (debiut all-around). bardzo solidnie Rubio z lawki, asysty i skutecznosc, bbIQ.

przecietne spotkanie Sextona, widac ze chce grac druzynowo ale tandem z tak dupna forma rzutowa Garlanda "oszukal go na staty". Okoro podobnie, ale jego rola byla glownie w kryciu Moranta, i mimo ze byl tam lepiej niz reszta (na oko) to i tak Morant robil co chcial.

Markkanen zostal wyjasniony w interior def - srednio slaby wystep. Love slabiutko ale z lawki.

Garland zaczyna sezon od zrobienia kupy i jego "hero-3" jak bylo w zasadzie pozamiatane (-12pt w srodku 4q). Fajnie ze robi asysty (12as/2TO) ale facet przez 3/4 meczu byl 1/9 i chyba 0/6 3pt - to sa staty dla Rubio z lawki (wyjmujac daremna forme rzutowa, kontynuacja trendu z pre-season!). tak sie nie da wygrac meczu.

Nikt mi pewnie nie uwierzy, a Cavs walczac serio w 4q zagrali grube minuty Sexton / Garland / Rubio / Mobley / Markkanen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================

taka mala uwaga, po zajrzeniu w adv staty:

Osman ma ofensywnie game na 5/6fg (3/3 3pt) i 2/3ft - wszystkie (2osobowe) kombinacje z Osmanem sa na zajebistym net minusie, 7 z osmiu zawodnikow z ktorymi przebywal na parkiecie - jest tylko jedna gdzie jest na plusie - Okoro (tylko 5min razem - pozostale 12 minut generalnie chlopak mimo takiego off output jest totalnie w dupie!!!!). przypadek? nie sadze. Okoro wychodzi na niezlego "niewidocznego w boxie" def anchora (czyli moje "na oko" na Morancie jest warte tyle co ofensywna gra Osmana). Mobley tez strasznie biednie w adv.

jako ciekawostka, wczorajszy S5 "na trzy wieze" Garland, Sexton, Markk, Allen, Mobley przez 10min meczu na bardzo duzym plusie (net +30) - czyli moze duze lineupy nie sa martwe : )

 

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to ,że poprzednio grali z Hornets to pewnie bym nie pamiętał ,że Rubio gra teraz w Cavaliers... Rubio jest w rewelacyjnej formie o czym pewnie nikt nie wie bo ktoby tam oglądał Cleveland.. Cavs grają najdziwniejszymi lineupami jakie w życiu widziałem. Dwóch rozgrywających i 3 podkoszowych. Allen-Lauri/Love - Mobley razem na parkiecie. Cięzko mi powiedzieć co trener Cavs ma na myśli

Ale jeśli chodzi o pozytywy to Mobley powinien dziękować Bogu ,że od razu w lidze gra z Rubio. Z każdym meczem wygląda ta współpraca lepiej. Dostaje idealne piłki na lob lub na czystą pozycję. Mbley będzie kimś w tej lidze. I to raczej nie jako PF. Dobry instynkt w obronie. Dobry rzut. Nie wiem po co oni dawali takie pieniądze Allenowi który jest im zbędny. Teraz mam nadzieje ,że Sextona nie przepłacą choć pewnie dostanei takie pieniadze jak Allen a to sporo za dużo jak na jego umiejętnosci. Nie podoba mi się jak Osman biega razem z Love( przede wszystkim ze względu na to jak wtedy wygląda obrona) ale wyjścia za bardzo nie ma bo rotacja Cavs jest żadna. W miarę dobra s5 i koszmarna ławka

Wisienka na torcie .. 30 sekund do końca Cas prowadzi 4oma i Lauri w 10 sekundzie akcji postanawia odpalić trójkę choć cały mecz pudłuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 04:34, ely3 napisał:

Gdyby nie to ,że poprzednio grali z Hornets to pewnie bym nie pamiętał ,że Rubio gra teraz w Cavaliers... Rubio jest w rewelacyjnej formie o czym pewnie nikt nie wie bo ktoby tam oglądał Cleveland.. Cavs grają najdziwniejszymi lineupami jakie w życiu widziałem. Dwóch rozgrywających i 3 podkoszowych. Allen-Lauri/Love - Mobley razem na parkiecie. Cięzko mi powiedzieć co trener Cavs ma na myśli

Ale jeśli chodzi o pozytywy to Mobley powinien dziękować Bogu ,że od razu w lidze gra z Rubio. Z każdym meczem wygląda ta współpraca lepiej. Dostaje idealne piłki na lob lub na czystą pozycję. Mbley będzie kimś w tej lidze. I to raczej nie jako PF. Dobry instynkt w obronie. Dobry rzut. Nie wiem po co oni dawali takie pieniądze Allenowi który jest im zbędny. Teraz mam nadzieje ,że Sextona nie przepłacą choć pewnie dostanei takie pieniadze jak Allen a to sporo za dużo jak na jego umiejętnosci. Nie podoba mi się jak Osman biega razem z Love( przede wszystkim ze względu na to jak wtedy wygląda obrona) ale wyjścia za bardzo nie ma bo rotacja Cavs jest żadna. W miarę dobra s5 i koszmarna ławka

Wisienka na torcie .. 30 sekund do końca Cas prowadzi 4oma i Lauri w 10 sekundzie akcji postanawia odpalić trójkę choć cały mecz pudłuje

Nie wiem jak ty ogladasz Cavs ale Allen to ma w 4 meczach fg 83%, chyba 17pts/game i solidna obrone pod koszem. Najlepszy big Cavs by far w tych 4 grach. Cavs ssie imho w obronie 3jek bo wlasnie bigs slabiutko rotuja sa za wolni - wystarczylo ~5min w jednej kwarcie w lazdym ze spotkan z Miami i Charlotte zeby zostac pogrzebanym zywcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs 2 wygrane back2back z Atlanta i Denver, czyli zadne tam ogorki. To co zawiodlo w pierwszych dwoch spotkaniach, brak koncentracji i doslownie kika minut zakopalo Cavs (MEM 2q i CHA 4q). rzecz ktora rzuca sie w oczy' czyli gra na "trzy wieze" - szybko wyjasnie, Cavs maja do wyboru grac Osmanem albo undersized Okoro na 3, wiec poszli w rozmiar i graja glownie rotacja Mobley/Allen/Lauri/Love (na 3-5) z domieszka glownie Okoro (27min/g) i Osmana (16m/g). 

na duzy plus:

Rubio - w koncu gra w swojej ulubionej roli, wolna reka na rozegraniu, moze rzucac (chyba jego dwie ostatnie przygody w lidze to roznie tam bywalo?). absolutny stud na rozegraniu.

Allen - skutecznosc i rozsadek z tym gdzie zdobywa swoje punkty, interior D, za wolny na bronienie trojek ale Mobley fajnie go uzupelnia

Mobley - spokojnie najlepszy prospekt od czasu Kyriego, a bedzie napewno lepiej. pelny pakiet, mobility, rzut, ft, koziol.

srednio z plusem:

 Sexton - zaczal grac kick-outy ze swoich penetracji vs gwarantowana czapa, uzalezniony od matchupow - wysocy PG beda na nim zerowac wiec trzeba go chowac. bedzie moim zdaniem duzo lepiej

Okoro - nadal nie rzuca (dobrze ze malo, ale nadal jest to nieskutecznie) ale jego obrona jest tym do czego Cavs go teraz glownie potrzebuja.

srednio:

Osman - kategoria stworzona dla niego ("srednio"), zaczal grac z lawki w zredukowanej roli i wyglada duzo lepiej ofensywnie. defensywnie jest teraz mniej objezdzany bo ma wygodniejsze matchupy nie grajac S5.

minus:

Love - wczoraj zagral najlepsze spotkanie ale nadal jest fg 41% i 3pt 16.7% (!!!!!!!!!!!!!!!!!!). mimo ze go dalem do kategorii minus, to widac zaangazowanie (co jest skromnum plusem) mimo zredukowanej roli -> lawka i 20min/g

Garland - to mial byc jego sezon (3-ci profesjonalny) a poki co mamy podkrecona kostke, 11pt / 9.5as / 2.5 TO na fg 37.5% 3pt 30.8% na 31min/g. ilosc asyst mnie zaskakuje, bo co go ogladam to ma jakies idiotyczne straty.

Lauri - wszedl w buty Osmana (minuty i S5) i zaczal grac jak Osman (z odrobine lepsza interior D, wiem, szok, ale standard ustalony przez Osmana rok temu jest brutalnie niski).

D.Wade, Stevens, Pangos, Windler (znowu chyba kontuzja) nie graja bo Bickerstaff cisnie na wynik, wiec nie ma co napisac.

 

petarda z wczoraj, gruby "dysrispekt" dla MVP

https://streamable.com/zb2lfm

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoją sytuacji Cavs jest to ,że Mobley gra tam jako SF... bo jest najbardziej mobilny nie licząc Rubio..Rubio nawet jeśli wczoraj zagrał słabo rzutowo to jest liderem z krwi i kości a Sextona bym nawet dał do lekkich minusów bo wysocy bez Rubio umierają a dziś starterami byli Sexton-Garland i to nie wyglądało dobrze. Ofensywa Cavs przyspiesza z Rubio . Garland jak kozłuje to olewa zarówno Rubio jak i Sextona , choć tego drugiego czasem dostrzega.

5 godzin temu, memento1984 napisał:

i solidna obrone pod koszem.

Nie wiem gdzie dostrzegasz solidną obronę pod kosz ale on dziś był często mijany jak tyczka lub gubił rotacje. To już nawet Lauri lepiej broni na obwodzie. Allen jest najlepszy w ataku pod samym koszem ale tu dużo zyskuje bo Lauri i Mobley operują na obwodzie wyciągając podkoszowych a Rubio czy Garland mu dobrze podaje w pnr tyle ,że Mobley grający większość czasu jako SF to średni pomysł

A Mobley jest fenomenalny i jeśli kontuzje go nie zatrzymają to będzie szybko jednym z najlepszych podkoszowych tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Paranoją sytuacji Cavs jest to ,że Mobley gra tam jako SF... bo jest najbardziej mobilny nie licząc Rubio..Rubio nawet jeśli wczoraj zagrał słabo rzutowo to jest liderem z krwi i kości a Sextona bym nawet dał do lekkich minusów bo wysocy bez Rubio umierają a dziś starterami byli Sexton-Garland i to nie wyglądało dobrze. Ofensywa Cavs przyspiesza z Rubio . Garland jak kozłuje to olewa zarówno Rubio jak i Sextona , choć tego drugiego czasem dostrzega.

Nie wiem gdzie dostrzegasz solidną obronę pod kosz ale on dziś był często mijany jak tyczka lub gubił rotacje. To już nawet Lauri lepiej broni na obwodzie. Allen jest najlepszy w ataku pod samym koszem ale tu dużo zyskuje bo Lauri i Mobley operują na obwodzie wyciągając podkoszowych a Rubio czy Garland mu dobrze podaje w pnr tyle ,że Mobley grający większość czasu jako SF to średni pomysł

A Mobley jest fenomenalny i jeśli kontuzje go nie zatrzymają to będzie szybko jednym z najlepszych podkoszowych tej ligi.

Wysocy bez Rubio umieraja bo Garland nie potrafi (jeszcze?) deliver do hype'u nt jego mozliwosci rozgrywania - mega frustrujacy, jak sie dolozy mega slaba skutecznosc na poczatku tego sezonu.

Allen zawsze jest zagrozeniem z blokiem, mialem wrazenie ze byl calkiem ok do 5-6ft od kosza (nie mowie tylko o jednym spotkaniu wczoraj, ale calosciowo). Tak chyba mialo byc w tym koncepcie gdzie druzyna gra bez SFa na poziomie NBA top200 (Osman/Valentine!!!!!) ze wlasnie Mobley i Lauri mieli wyciagac obrone (+Love z lawki) zeby Allen mogl operowac pod koszem (czy np Sexton scinac ale to inna para kaloszy). Ofensywnie sie sprawdza i Allen sieje spustoszenie, defensywnie znosnie. Lauri sie naprawde stara, ale on jest prototypowym klocem do objezdzania. Ja wole kazdy lineup z Mobleyem na SF w S5 niz Osmana, ale wiem o co ci chodzi .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie męczy ten Markannen. Procenty pewnie mimo wszystko z czasem przyjdą, ale ogólnie pomysł grania nim na niskim skrzydle wydaje się mocno nietrafiony, tym bardziej gdy ma być full-time obrońcą na takiego George'a (dziś niewykorzystane przez Clippers, ale wcześniej piętnowane prze inne drużyny). 

Ogólnie pomyślałbym nad wychodzeniem na 3 guardów (Rubio do s5), skoro zaczynają duo Mobley-Allen, którzy dobrze rolują i kończą. Powinni szukać przyśpieszania gry, bo na HCO brak talentu.

Jeśli Cavs chcą o coś grać, to z pewnością na skrzydło wzmocnienie na gwałt potrzebne, ale na 90 % to tylko + początku sezonu i na koniec będą w bottom10.

Największy + jest taki, że Mobley wygląda kapitalnie w defensywie. Przeciwnik wchodzi pod kosz, a on rama i ręce prosto w górze, dobre czucie kontestowania (nie szuka na siłę bloków, jak to młodzi mają w zwyczaju). W ataku dotychczas pokraczny, ale z ładnie ułożonym rzutem (np. wolne dotychczas 18/20) + passing skills wydaje się mieć wszelkie podstawy do all-star kariery z dużym impactem na wynik.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.