Skocz do zawartości
Roger

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Myślałem, że jakiś kasztan pójdzie za ten pick, więc Hield za spory znak zapytania to dobra cena. Przyznam, że mi było szkoda Tate'a. 

A Antek zbiera kolejnego z graczy, których lubię. Ale Kai to tak za dwa lata gdzieś zacznie grać.

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie trade tez bym wziął Kai’a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PeWee zakłady były ze Primo weźmiesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze potrzebował zejść z salary to zapraszam - pick 14 na stole 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brandon Clarke za Derrick Favors +20$. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, lorak napisał:

Brandon Clarke za Derrick Favors +20$. 

Potwierdzam... ale niestety spoznilem sie po Hielda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Roger napisał:

Hayward za pick 14.

@Szulim

potwierdzam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w dalszym ciągu do oddania:

Beasley'a, Martina i pick 16.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Składy zaktualizowane na I stronie. Na yahoo postaram się wrzucić wszystko dziś, ale raczej piątek/sobota jest bardziej realna.

Drużyny które mają więcej niż 13 zawodników mają salary na poziomie:

Detroit Pistons - 482,20 @Regis

Toronto Raptors - 483,45 @Szulim

Phoenix Suns - 554,80 @bulek

Edytowane przez Roger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Roger, gdy już będziesz dorzucał dolarki do kasy waiverowej, to pamiętaj, że mam ich dodatkowo 30 od Szulima.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lu-

Wrzucam na bieżąco w razie co, bo to akurat mogę zmieniać na yahoo nawet jak nie ma jeszcze wrzuconych składów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Lu- napisał:

Myślałem, że jakiś kasztan pójdzie za ten pick, więc Hield za spory znak zapytania to dobra cena. Przyznam, że mi było szkoda Tate'a. 

A Antek zbiera kolejnego z graczy, których lubię. Ale Kai to tak za dwa lata gdzieś zacznie grać.

Jak widac po mnie i Rogerze problem z salary powoduje duzo wyzsza cene za pick w drafcie.

U mnie zespol juz gotowy na Fasy, ale jesli chcecie potradeowac to jestem otwarty na propsy. Rozpatrze oddanie Brogdona za przykladowego Foxa czy Bridgesa za przykladowego Johna Collina, żeby nie bylo Tatuma tez moge przyjac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, antek napisał:

U mnie zespol juz gotowy na Fasy, ale jesli chcecie potradeowac to jestem otwarty na propsy. Rozpatrze oddanie Brogdona za przykladowego Foxa czy Bridgesa za przykladowego Johna Collina, żeby nie bylo Tatuma tez moge przyjac :)

Nawet dorzuceniem Townsa byś nie skusił za tych dwóch ;] Ale skład masz fajny, perspektywiczny. Pytanie tylko, czy na przyszły sezon, czy na 2024?

EDIT: Ok, no może Westbrook pasuje tam jak kurwie majtki, ale i tak jest ciekawie.

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Lu- napisał:

Nawet dorzuceniem Townsa byś nie skusił za tych dwóch ;] Ale skład masz fajny, perspektywiczny. Pytanie tylko, czy na przyszły sezon, czy na 2024?

EDIT: Ok, no może Westbrook pasuje tam jak kurwie majtki, ale i tak jest ciekawie.

Potrójny mistrz fbx1 z ostatnich trzech lat wnosi do zespolu spokoj, dobre rozegranie i szeroko pojety mentoring :)

czyli krotko mowiac pasuje do zespolu jak kurwie majtki, lepiej bym tego nie ujal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bulek o kurde Ty to zawsze musisz wyskoczyć z czymś… intrygującym  ;) 

zaczynam się teraz obawiać o Daviona Mitchella skoro bulek jego też wybrał :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Davion to ruch dość bezpieczny, ale gość ma już 23 lata i jeśli nie jest teraz nba ready, to już nigdy. Kings nie będą czołową drużyną NBA, moze dostanie minuty. A Hyland to typowy odpał, ale Juć się mylić przecież nie może ;) Niemniej jakoś dziwnie jestem pewny, że odpali, nie wiem tylko kiedy i czy starczy mi cierpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, bulek napisał:

Davion to ruch dość bezpieczny, ale gość ma już 23 lata i jeśli nie jest teraz nba ready, to już nigdy. Kings nie będą czołową drużyną NBA, moze dostanie minuty. A Hyland to typowy odpał, ale Juć się mylić przecież nie może ;) Niemniej jakoś dziwnie jestem pewny, że odpali, nie wiem tylko kiedy i czy starczy mi cierpliwości ;)

No Mitchell, to w końcu mistrz NCAA, nie ma chyba bardziej „NBA ready” gracza w tym drafcie, wiec to był tylko taki podły żarcik, że skoro Ty go wybrałeś to zaczynam się o niego bać że coś z nim nie tak 😛 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No Mitchell, to w końcu mistrz NCAA, nie ma chyba bardziej „NBA ready” gracza w tym drafcie, wiec to był tylko taki podły żarcik, że skoro Ty go wybrałeś to zaczynam się o niego bać że coś z nim nie tak 😛 

I ma zajebisty difens więc to jest cos co powinno* go zatrzymać na parkiecie.

* gra w Sacramento które miało najgorszą historycznie obronę rok temu więc może u nich nie kładzie się nacisku na ten aspekt koszykarskiego rzemiosła ;)   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wiadomości ale widząc zainteresowanie to doszedłem do wniosku, że jest w czym jeszcze wybierać i zrobiłem research. Wybór padł na Butlera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi