Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że jakiś kasztan pójdzie za ten pick, więc Hield za spory znak zapytania to dobra cena. Przyznam, że mi było szkoda Tate'a. 

A Antek zbiera kolejnego z graczy, których lubię. Ale Kai to tak za dwa lata gdzieś zacznie grać.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy zaktualizowane na I stronie. Na yahoo postaram się wrzucić wszystko dziś, ale raczej piątek/sobota jest bardziej realna.

Drużyny które mają więcej niż 13 zawodników mają salary na poziomie:

Detroit Pistons - 482,20 @Regis

Toronto Raptors - 483,45 @Szulim

Phoenix Suns - 554,80 @bulek

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lu- napisał:

Myślałem, że jakiś kasztan pójdzie za ten pick, więc Hield za spory znak zapytania to dobra cena. Przyznam, że mi było szkoda Tate'a. 

A Antek zbiera kolejnego z graczy, których lubię. Ale Kai to tak za dwa lata gdzieś zacznie grać.

Jak widac po mnie i Rogerze problem z salary powoduje duzo wyzsza cene za pick w drafcie.

U mnie zespol juz gotowy na Fasy, ale jesli chcecie potradeowac to jestem otwarty na propsy. Rozpatrze oddanie Brogdona za przykladowego Foxa czy Bridgesa za przykladowego Johna Collina, żeby nie bylo Tatuma tez moge przyjac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, antek napisał:

U mnie zespol juz gotowy na Fasy, ale jesli chcecie potradeowac to jestem otwarty na propsy. Rozpatrze oddanie Brogdona za przykladowego Foxa czy Bridgesa za przykladowego Johna Collina, żeby nie bylo Tatuma tez moge przyjac :)

Nawet dorzuceniem Townsa byś nie skusił za tych dwóch ;] Ale skład masz fajny, perspektywiczny. Pytanie tylko, czy na przyszły sezon, czy na 2024?

EDIT: Ok, no może Westbrook pasuje tam jak kurwie majtki, ale i tak jest ciekawie.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lu- napisał:

Nawet dorzuceniem Townsa byś nie skusił za tych dwóch ;] Ale skład masz fajny, perspektywiczny. Pytanie tylko, czy na przyszły sezon, czy na 2024?

EDIT: Ok, no może Westbrook pasuje tam jak kurwie majtki, ale i tak jest ciekawie.

Potrójny mistrz fbx1 z ostatnich trzech lat wnosi do zespolu spokoj, dobre rozegranie i szeroko pojety mentoring :)

czyli krotko mowiac pasuje do zespolu jak kurwie majtki, lepiej bym tego nie ujal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davion to ruch dość bezpieczny, ale gość ma już 23 lata i jeśli nie jest teraz nba ready, to już nigdy. Kings nie będą czołową drużyną NBA, moze dostanie minuty. A Hyland to typowy odpał, ale Juć się mylić przecież nie może ;) Niemniej jakoś dziwnie jestem pewny, że odpali, nie wiem tylko kiedy i czy starczy mi cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bulek napisał:

Davion to ruch dość bezpieczny, ale gość ma już 23 lata i jeśli nie jest teraz nba ready, to już nigdy. Kings nie będą czołową drużyną NBA, moze dostanie minuty. A Hyland to typowy odpał, ale Juć się mylić przecież nie może ;) Niemniej jakoś dziwnie jestem pewny, że odpali, nie wiem tylko kiedy i czy starczy mi cierpliwości ;)

No Mitchell, to w końcu mistrz NCAA, nie ma chyba bardziej „NBA ready” gracza w tym drafcie, wiec to był tylko taki podły żarcik, że skoro Ty go wybrałeś to zaczynam się o niego bać że coś z nim nie tak 😛 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

No Mitchell, to w końcu mistrz NCAA, nie ma chyba bardziej „NBA ready” gracza w tym drafcie, wiec to był tylko taki podły żarcik, że skoro Ty go wybrałeś to zaczynam się o niego bać że coś z nim nie tak 😛 

I ma zajebisty difens więc to jest cos co powinno* go zatrzymać na parkiecie.

* gra w Sacramento które miało najgorszą historycznie obronę rok temu więc może u nich nie kładzie się nacisku na ten aspekt koszykarskiego rzemiosła ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.