Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ai3 napisał:

480 to jest beginner level

Nie moze byc inaczej, tylko taki mistrz jak Ty moglby sobie poradzic z takim wyzwaniem i zejsciem do 460 fp, muszę jednak dodac, że udalo/uda Ci sie to zrobic tylko dzięki temu, ze na Twoim oswiadczeniu majątkowym jako GM widniejszesz tylko w jednym zespole!!! 

Fbx2 i 3 to postepowi, idacy na łatwiznę gracze posiadajacy z reguły wiecej niż 1 zespół ( "beginner level"- lepiej bym tego nie ujął) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wymianę mam w pierwszej kolejności:

5 Malik Beasley 24 42,40
6 Evan Fournier 29 41,30
7 Kevin Huerter 23 35,80

W dalszej:

9 Kenyon Martin Jr. 20 31,10

Interesuje mnie oczywiście zejście z SC, chętnie wezmę kogoś ze znaczkiem C, picki też mile widziane.

 
 
Proszę o wywalenie McDanielsa na FA ode mnie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, antek napisał:

Nie moze byc inaczej, tylko taki mistrz jak Ty moglby sobie poradzic z takim wyzwaniem i zejsciem do 460 fp, muszę jednak dodac, że udalo/uda Ci sie to zrobic tylko dzięki temu, ze na Twoim oswiadczeniu majątkowym jako GM widniejszesz tylko w jednym zespole!!! 

Fbx2 i 3 to postepowi, idacy na łatwiznę gracze posiadajacy z reguły wiecej niż 1 zespół ( "beginner level"- lepiej bym tego nie ujął) :)

Nigdy nie ogarniałem tego demonizowania schodzenia z salary 🙂 

Skoro masz cap 600 tzn ze możesz składać oferty za graczy którzy zanotują progres których nikt inny nie przebije bo masz więcej assetow 🙂 

Jak siedzisz na gościu który kosztuje 25 i pewnie będzie robił 40 to jak dostajesz za niego pewne 60 i pewne 50 fpp to nie bierzesz ? No qrde gały Ci wyskakują tak ze trzeba ekran komórki wymieniać zanim trend potwierdzasz ;) ***
 

oczywiście możesz schrzanić namierzenie gracza 25 który zrobi 40 i jesteś w dupie troszkę ;) patrz Bam <> Lauri w moim wykonaniu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Roger napisał:

Jest z urzędu 48h i myślę że to jest ok, ale ja bym jednak zmienił deadline na zejście z salary, bo późno rozpoczęliśmy sezon, dużo później niż zazwyczaj. Teraz to jest tak, że mamy 48h na zejście po ostatnim wyborze. Zrobiłbym z 7 dni i tyle.

Roger, jeśli draft będzie szedł sprawnie, to może być i 14 dni. Zwykle wszystko idzie gładko do czasu, gdy mamy do wyboru wysokie picki lub gdy dochodzi do wyboru bulka (on lubi optymalnie wykorzystać przysługujące mu 48h). Jeśli skończymy draft np. przed 20 września, to 7 dni na zejście z SC jest w porządku, ale jeśli wejdziemy w październik, to już nie do końca, bo wtedy startuje preseason. A w dniu rozpoczęcia preseason wypadałoby mieć już otwarty rynek FA.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że się zmieścimy przed pre ale możemy po prostu ustalić, że czasu na zejście z sc jest 7 dni od momentu ostatniego wyboru w drafcie, plus końcowy deadline (gdyby się coś przedłużało), to ostatni dzień września (pierwszy mecz preseason jest chyba 3 października, więc idealnie by się to zgrało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów zejścia z SC lub tankerów mam Nnajiego do oddania. Jeśli są amatorzy talentów Knoxa i (uwaga, zajebiste imię !!!) Jahmi'usa Ramseya, to dawać na PM. Bol Bola nie sprzedaję, bo, jak mi się wydaje, jest moim ulubionym zawodnikiem w obecnej NBA.

Wciąż szukam kogoś chętnego na Lonzo, tj. zawodnika pokroju 45 FP (nie mniej) - 50 FP (może być więcej ;]), w wieku 25 lat lub młodszy.

Odnośnie Foxa - w zamian poszukiwana "60-tka" w podobnym wieku, np. taki Bam, Trae, czy Tatum (może być i Towns).

Myślałem też o opchnięciu Smarta i Aarona Gordona, ale ich wartość jest na poziomie rzygowinowym (zwłaszcza tego drugiego, co pokazał mini draft), dlatego nie ma sensu ich teraz sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.