Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2022 o 18:37, Krzemo napisał:

"I'm back."

Najciekawsze w tym trejdzie, ze... planujesz powalczyc?

Bo zebrana druzyna [tymczasowo] dobra, ale jak sie pol sezonu gra na sredniej 39 fppg to ciezko wysoko podskoczyc w drugiej polowce.

W dniu 30.01.2022 o 15:13, Lu- napisał:

Wiem, że Smart to żaden rarytas, ale jednak te 42fp gwarantuje. Poważnie nikt nie chce sypnąć pickiem?

Bo ciezko go zmiescic w salary bez wywalania kogos podobnego kalibru.... ?

Ale rozbawila mnie ta "gwarancja sprzedajacego" gdy za sezon ma srednia 40,7 i za ostatni miesiac ma 40fppg ;->

W dniu 30.01.2022 o 15:13, Lu- napisał:

Jeśli jest tu jakiś amator talentu [...] Gafforda, to też się chętnie dogadam.

Po DNP-CD to ich chyba brakuje w samym Waszyngtonie ;-]

P.S. Nadszedl ten moment, ze przestalem sie ludzic szansami walki o Top5, za mocna jest czolowka i szybko sie skonczyl okres ze zdrowym pelnym skladem.
Ale milo wspominam takie dni jak 21.01. czy 23.01...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wiLQ napisał:

P.S. Nadszedl ten moment, ze przestalem sie ludzic szansami walki o Top5, za mocna jest czolowka i szybko sie skonczyl okres ze zdrowym pelnym skladem.

Ale milo wspominam takie dni jak 21.01. czy 23.01...

... albo 31.01...

1 godzinę temu, ai3 napisał:

Uwielbiam te przepychanki słowne tutejszych giermkow

W tym temacie to co sie stalo z mitycznym trejdem PG13?
Regis wybrzydzal az zostal z reka w nocniku?? Bo bardziej oczywistego kandydata na handel nie bylo w pierwszym miesiacu sezonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zajebałem, najpierw rezygnując z kilku ofert, bo w tle były lepsze opcje, których ostatecznie ktoś się wycofał (m.in. Ty), a później przez brak czasu odpisywałem raz na 2 tygodnie, aż PG13 się połamał:) 

Szkoda, ale może w tym (trade) lub kolejnym (gdzie już NA PEWNO powalczę o mistrza) będzie z niego pożytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piotreksuper napisał:

to źle? Nie będę go trzymał bo trzeba gonić czołówkę.

Nie, ot ciekawostka. Wychodzi na to, ze solidniakami juz sie nie handluje tylko ich wywala. Obaj wywaleni przez Rogera trafili do kogos....

7 minut temu, piotreksuper napisał:

W przyszłym sezonie ze średnią +30 będzie mało atrakcyjny.

Zobaczymy czy wroci w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziąłem tego Caruso bo jakieś 35fp gwarantuje, DiVincenzo to widze, ze utknął w rotacji. Pewnie w nowym sezonie może być inne rozdanie ale to takie wróżenie z fusów na ta chwile. Wiggins jakiś potencjał ma, mialem go wcześniej ale wywaliłem a ten wskoczył do s5 😁 Thunder maja tyle pickow, że za chwile i tak zginie, no ale się zobaczy.

Edytowane przez Mar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzymaj , buki i giełda to zło jak mawia wielki Marc32 

inna sprawa @Krzemo ze opierdalasz #2 pick w drafcie za Jeasona Tate  to na cos ty liczyl ? 

nie wiem jak tam trejd market ale mnie się wydaje ze można było sporo mocniej ukłuć 

liga poszła w takim kierunku ze tylko takiego high pedigree pick jest warto trzymać przez lata bo jak pokazuje mój team możesz spokojnie sobie dobierać losowych Kleberow co Ci zrobią over the top wynik regularnie 

wiadomo ze Covid minie ale jak na ten sezon to mamy luty a nie mamy żadnej kontuzji typu ACL Achilles czy inna połamana kość (poza Inglesem i Sextonem) - to jest myślę zasługa tych wszystkich odpoczynków i to będzie rzutować na następne sezony niestety dla kibiców , stety dla fanów fantasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka na ktora natrafilem aktualizujac sklady [oczywiscie przy stanie na dzisiaj]...
w Top5 pensji druzynowych w offseason bedzie 4 contenderow i... GeDDo, ktory raczej skonczy poza Top10 na totalach.
Z perspektywy tego co ma teraz bedzie musial zejsc az ~60 fppg! Imponujace nie powalczyc i miec taki nadmiar ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Taka ciekawostka na ktora natrafilem aktualizujac sklady [oczywiscie przy stanie na dzisiaj]...
w Top5 pensji druzynowych w offseason bedzie 4 contenderow i... GeDDo, ktory raczej skonczy poza Top10 na totalach.
Z perspektywy tego co ma teraz bedzie musial zejsc az ~60 fppg! Imponujace nie powalczyc i miec taki nadmiar ;-]

Co Ty miałeś z matmy? 

Na dzień dzisiejszy średnia wychodzi 512,50fp (średnie z yahoo, oraz przeliczone pensje ze względu na kontuzje: Portera i Isaaca) czyli 52,80fp nadmiaru. A zejście nie będzie dużym wyzwaniem. Największym problemem dla mnie na dzień dzisiejszy jest Klay, który zaczyna grać. Rozegrał 11 spotkań do tej pory, a GSW do końca mają jeszcze 29 gier (w tym 4x b2b). Jeśli załapie dodatkowo jeszcze jakiegoś covida, to może zagra mniej jak 31 spotkań. Wtedy jego średnia wynosiłaby 27.10fp (obecnie kręci 37.70fp). Na to liczę. No chyba, że trafi się fajna oferta za niego w niedalekiej przyszłości, to nie będę miał takiego problemu :). W dodatku Cody Martin (17,85fp) kręci 32,35fp oraz Josh Hart (36,95fp) kręci 45,95fp są na sprzedaż. Więc do zejścia może być znacznie mniej. A ewentualna walka musiałaby wiązać się rozjebaniem tego co zbierałem w ostatnich sezonach, bez szans bycia chociażby contenderem. Szanse walki byłby moim zdaniem małe, więc lepiej skoncentrować się na budowie składu na next sezon i wtedy wrzucić wyższy bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.