Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na stole 2 lata temu Jaxson Hayes i Prince do Wilq'a za Jarretta Allena. Trochę k**** żałuje. 

A rok temu do wyboru w drafcie miałem Okoro i wziąłem Vassella. Tutaj czas nam powie, ale trochę mi się już dupa pali.

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon idzie out o 9.00.

Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera... Cześciej zabiera, teraz Portis...

Durant to jest kozak. Koleś niszczy każdego kto stanie na jego drodze. Dziś Embiid próbował z 76-ers, nie dał rady. Tylko, że wróci Harden, potem Irving i Durant wróci do okolicy 50+.

@PeWee fajny ruch. Będzie ciekawie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 09:04, PeWee napisał:

Miałem na stole 2 lata temu Jaxson Hayes i Prince do Wilq'a za Jarretta Allena. Trochę k**** żałuje.

Kto nie mial propsa, ktory mial na stole i powinienbyl klepnac ten za malo negocjuje ;-]

2 godziny temu, bulek napisał:

 

@PeWee fajny ruch. Będzie ciekawie.

 

Hmmm, chyba troche ryzykowny, czy na pewno do konca sezonu Hayward i Bojan ugraja wiecej fp od Powella i Hielda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ryzyko jest duże, ale to było najlepsze co leżało na stole. Rynku większego na Powella i Hielda nie było. Podjąłem ryzyko, które jeżeli nie wypali to nic nie zmieni w moich core'że. Zastanawiam się jeszcze nad oddaniem Lonniego za kilka więcej punktów. Jak ktoś jest zainteresowany to dajcie znać. Primo na razie będzie się u mnie kisił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.