Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bulek napisał:

Tatum wyszedł przez przypadek, bo tego nie brałem pod uwagę. Uznałem że Morant będzie równie zajebisty.

Czyli podsumowując puściłeś Tatuma za Jarretta Allena. Brawo Ty !!!

81960146.jpg

2 godziny temu, bulek napisał:

A trejd Sextona poszedł bez echa? Jedynie ai3 jakiś nerwowy, ze za rok nie wygra. Ale bez niego tu byłoby nudno :)

Świetny deal, naprawdę. Mniej więcej taki sam jakbyś pobrał Bogdana Bogdanovica z FA. Czapki z głów !!!

tenor.png

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GeDDo napisał:

No cóż ... poza dymaniem skończyło się na spuście na twarz, bulek się oblizał, a teraz mówi nam, że w sumie mu smakowało i się dziwi, dlaczego my się dziwimy.

Super. Dałbyś teraz Trae Younga?

Dzisiaj 44,33 w 9 typa i to z połamanym Bevem. Nie jest źle.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Słaby argument mordo.

Jakby Ci dawali max Kembe albo Conleya to tez byś wziął; bo nie dają nic lepszego przecież ?

Nie słaby. Adekwatny. Spokojnie mógłbym pozyskać młodego prospecta, ale na huj mi na teraz młody prospect? 

Hmm między Kembą a Durantem widzisz różnicę. czy jednak nie?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bulek napisał:

Nie słaby. Adekwatny. Spokojnie mógłbym pozyskać młodego prospecta, ale na huj mi na teraz młody prospect? 

Hmm między Kembą a Durantem widzisz różnicę. czy jednak nie?

Pewnie jakbyś skończył ten trade 2za2 to nikt by się nie czepiał ale postanowiłeś dorzucić sobie dwóch free agents za Hylanda i white. White ma takie salary ze za niego na fa znalazłbyś pewnie lepszego na ten sezon niż noel i Birch a Hyland ważący 15 to chyba by ci się bardziej przydał niż ten noel i Birch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Pewnie jakbyś skończył ten trade 2za2 to nikt by się nie czepiał ale postanowiłeś dorzucić sobie dwóch free agents za Hylanda i white. White ma takie salary ze za niego na fa znalazłbyś pewnie lepszego na ten sezon niż noel i Birch a Hyland ważący 15 to chyba by ci się bardziej przydał niż ten noel i Birch.

Więc właśnie napisałem, iż najbardziej szkoda tego Hylanda, bo pełna zgoda, iż noele i birche to FA i pewnie tam wylądują... Może gdybym się rozejrzał bardziej na rynku, by udało się bez tego Hylanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2021 o 11:18, piotreksuper napisał:

Bulek nie zazdroszczę: Markannen+Sexton+White i nie ma kim nadrobić slotów.

 

W dniu 10.11.2021 o 19:24, antek napisał:

@bulek jak nie teraz to kiedy? Jak mawiał klasyk tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonic.

Ball, Anthony grają mega sezony i tak całego składu nie utrzymasz po sezonie, szczególnie przy salary 460.

Dwa tygodnie temu marudzicie, ze bulek ma sklad by powalczyc, a jak pozyskal 2x60fppg i 2x30+ to tez zle? Huh?
Ile w tym czasie wyslaliscie mu prospow? Jak zwykle zero i teraz psioczycie?

  

14 godzin temu, piotreksuper napisał:

Deal Bulka zrozumiały, chcieliśmy żeby wszedł all in to wszedł. Poczekamy jak to się przełoży na średnią, powinien zyskać.

Otoz to.

  

14 godzin temu, evitacre napisał:

Ło qrde classic gangbang w wykonaniu wiLQ :) młoda gwiazda za młoda gwiazdę, Durant za Tatuma (to jest mega lol imo ) i perspektywiczny Bones za 2 ziomków wziętych z fa 🙂

He? Zadziwia mnie Twoj sposob oceniania trejdow jakby nie liczyla sie calosc tylko kazda czesc z osobna musiala byc rowna.
Przeciez "mloda gwiazda za mloda gwiazde" pomija szczegol, ze na dzisiaj Morant >> Shai, wiec ten Durant za Tatuma nie jest w oderwaniu od 1 pary. Prospekt, ktory ma problemy z minutami za 2 rolesow to przeciez jest klasyka wymian FBXa, a jesli masz taka wypasiona opinie o Bonesie to co bys za niego oddal? Nie przypadkiem rolesow?

 

13 godzin temu, Lu- napisał:

To chyba też pierwszy przypadek żeby GM będący na 5 miejscu szedł w tank, aczkolwiek może jeszcze o tym nie wiedzieć 😎

Nie bylem na 5 miejscu przez mase gier do nadrobienia. Poza tym wcale nie wszedlem w tank.

Cytat

Widocznie bulkowi zeszłoroczny gangbang na tyle się spodobał, że mu nadal mało.

W tym temacie... w zeszlym sezonie bylo: Allen 46,6 za Morant 48,7, a pozostali 2 gracze reprezentowali poziom FAsowy.
I to byla ta glosna kradziez roku? LOL. Serio, naucz sie wyciagac jakies wnioski z blednych ocen bo to przestaje byc smieszne. Tzn w tym sezonie Morant zaczal lepiej, ale Allen tez zrobil krok do przodu i na koniec sezonu znow bedzie podobnie, a co najwazniejsze bulek mial mega dziure na centrze, ktorej teraz nie ma!

13 godzin temu, ai3 napisał:

nie kumam trejdu dla obu stron

Wilq na tzw hamster wheel

Wydaje mi sie to proste jak budowa cepa, bulek przestal sie kurczowo trzymac wszystkich mlodych [ktorych i tak nie zatrzyma] by na powaznie powalczyc w tym sezonie i oo wszystkich zmianach ma najlepsza srednia w lidze. Ja sie conieco odmlodzilem bo na walke o podium raczej nie mam amunicji.

10 godzin temu, Krzemo napisał:

Powinno być OGŁOSZENIE, kilkukrotnie ponowione !!!!

A Tatum powinien być najpierw zaoferowany całej lidze w PMach!

Tyle razy @wiLQ apelował, żeby trzymać się takiego dobrego obyczaju.

bulek wielokrotnie pisal o swoich potrzebach i tak serio to ilu GMow moglo zaproponowac lepsza paczke? KONKRETNIE Z NAZWISKAMI!
Bo to zawsze jest psioczenie, ale jak przychodzi do konkretnych propsow to jest "moi sa gwiazdami, a Twoi leszczami".

13 godzin temu, Lu- napisał:

Mocno Cię zachęcałem do wejścia all-in, ale za bardzo sobie nie pomogłeś. 

Jak powinno wg Ciebie wygladac to all-in?

 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Pewnie jakbyś skończył ten trade 2za2 to nikt by się nie czepiał ale postanowiłeś dorzucić sobie dwóch free agents za Hylanda i white. White ma takie salary ze za niego na fa znalazłbyś pewnie lepszego na ten sezon niż noel i Birch a Hyland ważący 15 to chyba by ci się bardziej przydał niż ten noel i Birch.

Tak sie latwo mowi, ale 2 za 2 to salary by sie nie zgadzalo, wiec takie rozbijanie na czesci pomija realia ligi.

Poza tym w sytuacji odrabiania slotow i walki o max fp gracze z poziomu 30+ sa znacznie lepsi niz Hyland, ktory czasem wyciagnie 25 i tylko blokuje slota gdy gra ogony.

P.S.Na pewno trzeba przyznac, ze potrafimy z bulkiem ozywic dyskusje na forum 🙂

 

 

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wiLQ napisał:

He? Zadziwia mnie Twoj sposob oceniania trejdow jakby nie liczyla sie calosc tylko kazda czesc z osobna musiala byc rowna.
Przeciez "mloda gwiazda za mloda gwiazde" pomija szczegol, ze na dzisiaj Morant >> Shai, wiec ten Durant za Tatuma nie jest w oderwaniu od 1 pary. Prospekt, ktory ma problemy z minutami za 2 rolesow to przeciez jest klasyka wymian FBXa, a jesli masz taka wypasiona opinie o Bonesie to co bys za niego oddal? Nie przypadkiem rolesow?

He ? Właśnie liczy się całość, i tak to oceniam, po prostu rozkładam całość na jakieś tiery żeby mi łatwiej. Mornat więcej niż Shai, ok, to załóżmy że Mornat = Tatum, to wtedy masz Shai za Durant'a, po co dopłacać 2 x 30 za Bonesa do tego wszystkiego? Zresztą to moje zdanie, mogę się przecież mylić :) 

Nie chodzi o moją opinie o Bonesie tylko o to że już dostawał minuty, przestał bo rozjebał kostkę. W kontekście informacji o Dozierze out for season raczej Bones docelowo powinien być beneficjentem. Więc sory ale 2 x 30 to leży na FA. Po co oddawać cos tak deficytowego jak 15 które może trzaskać 35 za 2 tyg od teraz ? Plus jest perspektywiczna długoterminowo a nie wybryk na jeden sezon.  

Podobnych opinii jest więcej więc albo Bulek jest geniuszem albo cos jest na rzeczy.  

10 godzin temu, ai3 napisał:

jeszcze Evitacre - czas na all in kolego ; pokaz nam z czegoś ulepion, te prezenty w drafcie muszą się rozejść przed świętami, krasnale czekają 

Z tego żem 'ulepion' że nie zamierzam rozjebać składu żeby Tobie zrobić dobrze ;) 

-------------------------------------------------------------------------------

Dobra, chce ktoś tego white ? $$$ wystarczą :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Evi o Bonesie, reszta to zwykły klasyk - sami piewcy, jedynie szkoda, że z nich żaden nie zaklikał w wiadomej sprawie.

A Bev miał służyć tylko temu, by rozluźnić sobie salary i nie szukać dziwnych "15" których i tak nie ma. Nie mogłem przewidzieć, że się rozjebie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bulek napisał:

Za Shaia kogo bym innego dostał? Gadałem z Regisem, to Porzingisa nie chciał dać, z Sabasem nie było szans. Pod koniec zeszłego sezonu mogłem mieć za niego Younga - szkoda, że w to nie weszłem. Teraz bym Younga na pewno nie dostał. Kto jeszcze został z gwiazd? George wchodził w grę tylko z Tatumem, Lebron, który ma 36 lat i się ciągle łamie? To już wolę KD. Po achillesie jest, ale śladu nie widać. Giannis? No mogłem się jedynie po niego odezwać, ale wiecie, jaki jest Obi.

Co do Regisa, rozmawiałem z nim, ale odzew był sporadyczny.

Tutaj mi się wydawało że Shai <> PG13 to taki no brainer powinien być dla obu stron. Jesli za Tatuma to fakt, wg mnie też bez sensu. Głównie mi chodzi o tego Bones'a, ale może masz rację że nie ma co nad nimi płakać tylko brać 2 x 60 i rzeźbić. Bo mając Bircha i Noela masz w sumie ok 60 fpp do rotowania więc tutaj już jest fajne pole do popisu.    

2 minuty temu, bulek napisał:

Rozumiem Evi o Bonesie, reszta to zwykły klasyk - sami piewcy, jedynie szkoda, że z nich żaden nie zaklikał w wiadomej sprawie.

Tak, właśnie teraz odpisałem na to co wczoraj pisałeś. Głównie o Bonesa, ale z drugiej strony po namyśle to masz tych 2 solidniaków którch na lajcie zdropujesz za coś co w danym momencie lepiej produkuje, przy Bonesie to gdyby jednak nie grał zawsze trochę ból dupy na fa wywalić za jakąś 15tke na 2 tygodnie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, evitacre napisał:

Tutaj mi się wydawało że Shai <> PG13 to taki no brainer powinien być dla obu stron. Jesli za Tatuma to fakt, wg mnie też bez sensu. Głównie mi chodzi o tego Bones'a, ale może masz rację że nie ma co nad nimi płakać tylko brać 2 x 60 i rzeźbić. Bo mając Bircha i Noela masz w sumie ok 60 fpp do rotowania więc tutaj już jest fajne pole do popisu.    

Odpiszę ekspresowo, bo akurat jestem na forum ;)

Proponowałem za Shaia Porzingisa (!), spotkałem się z odmową. Napisałem potem w sprawie PG13 i zero odzewu. W tym czasie wyskoczył WilQ z propozycją - to nie jest tak, że pierwsza jego propozycja i od razu na nią poleciałem jak za gorącą laską, która okazała się być Conchitą Wurst. Były negocjacje od dłuższego czasu - WilQ jako jedyny poza Rogerem wyrażał pole do rozmów.

Jedyne co - to mogłem brać PG13 i Kristapsa za Tatuma, Sextona i pick. Ale to było jeszcze zanim KP zaczął wymiatać. Zresztą to jego wymiatanie to też trochę pochodna absencji Doncicia. Ok, tu przyznaje, była taka propozycja. Gdzie w tym czasie był Lu, który chciał tylko Tatuma, GeDDo, Krzemo i inni znawcy tematu? Wspominałem, że mam do oddania Shaia - ZEROWE zainteresowanie poza Wilkiem.

A materiał na następny sezon mam - wiadomo, że noele, birchy, beve lub kto tam za nich pójdzie z FA nie załapia się - ale podwaliny są, do tego dochodzą świetne ruchy z FA (nie boję się powiedzieć tego słowa!): Jones a zwłaszcza JRE. Kto złowił lepsze "15"?

Czy bez sprzedaży Shaia i Bonesa bym powalczył? Samym wywaleniem White'a i sprzedażą Sextona, nawet za kogoś lepszego niż Bev (zapewne nie byłoby o to trudno - nawet gdyby mi Gerard dał Portisa). Myślę, że niewiele by mi to dało.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu nie rozumiem tego jęczenia. Typowy trejd przyszłość za teraźniejszość.

Morant wskoczył do top tier i w tej chwili za Tatuma bym go nie oddał. Shai+Tatum za Morant + Durant już jest całkiem dobrą opcją dla kogoś kto wchodzi all-in. Hyland wcale nie musi wypalić, większość takich hypowanych rookich kończyło na FA. White i reszta trejdu to scruby. Ogólnie całkiem równa wymiana, jak ktoś idzie na całość to trzeba dać trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu WilQ prawdziwy altruista: c*** z tym, że finalnie Tatum poszedł za Jarretta Allena, przecież najważniejsze jest to, że bulek ma centra 😅 

Ja bólu dupy z tym trendem naprawdę nie mam, bo czemu miałbym? Podbijałem po Tatuma, nieskutecznie. Nie mam graczy 55+, więc takiej paczki FP jak Durant plus Morant bym nie miał jak skleić. Ba, skoro Tatum jest u Wilka wiem, że łatwiej będzie go wyciągnąć niż gdyby został u bulka.

A czy bulek dobrze zrobił? Po owocach go poznamy - w kwietniu, a może i wcześniej. Moim zdaniem będzie spektakularny flop. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lu- napisał:

Znowu WilQ prawdziwy altruista: c*** z tym, że finalnie Tatum poszedł za Jarretta Allena, przecież najważniejsze jest to, że bulek ma centra 😅 

Ja bólu dupy z tym trendem naprawdę nie mam, bo czemu miałbym? Podbijałem po Tatuma, nieskutecznie. Nie mam graczy 55+, więc takiej paczki FP jak Durant plus Morant bym nie miał jak skleić. Ba, skoro Tatum jest u Wilka wiem, że łatwiej będzie go wyciągnąć niż gdyby został u bulka.

A czy bulek dobrze zrobił? Po owocach go poznamy - w kwietniu, a może i wcześniej. Moim zdaniem będzie spektakularny flop. 

Uwierz, że takie tezy więcej wnoszą niż głupawe memy "jesteś pierdolnięty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bulek napisał:

Czy bez sprzedaży Shaia i Bonesa bym powalczył? Samym wywaleniem White'a i sprzedażą Sextona, nawet za kogoś lepszego niż Bev (zapewne nie byłoby o to trudno - nawet gdyby mi Gerard dał Portisa). 

1 za 1 nie dałbym. Sexton nie dostał extension i ma sezon z głowy. Będzie miał wysokie salary u nas, a w NBA nie wiadomo kto i gdzie go podpisze za rok. Za dużo niewiadomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie, dawać mi tu jakieś prospekty za dowolnych gości z pakietu: Smart, Schroeder, Connaughton i Tate albo trochę lepsze prospekty za Bazleya, Lonzo i Gafforda. Chciałbym coś pozmieniać w tej mojej skostniałej strukturze, a nawet ruchów na FA nie mam jak zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.