Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż. Nic lepszego nie było.

Poza tym Evi, ja muszę iść w all in. Tyle.

Każdy wiedział kogo mam do sprzedania i jakoś poza 2 osobami nikt się nie pchał.

A ten Durant jeszcze ładnych parę lat pogra na bardzo wysokim poziomie. Za bonesa nic lepszego bym nie dostał. Tak więc na tym na pewno nie straciłem. A White? Od początku sezonu trabilem że go sprzedam! Bądźmy poważni.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bulek napisał:

Cóż. Nic lepszego nie było.

Poza tym Evi, ja muszę iść w all in. Tyle.

Wiem wiem, ale imo nie wiem czy byś nie wyszedł lepiej gdybys poczekał. Zakładając ze Jmo <> Tatum, to imo Shai’a mogłeś dostać więcej niż KD. Tzn nie żeby KD był zły czy coś - ale ma 33 lata, jest po achillesie, Harden zaczyna grać lepiej, i tylko płaska ziemia i nanogps’y Gates’a w COVID szczepionkach wiedzą co zrobi Kyrie :) A Noel i Birch to takich masz na fa do pobrania, a Bonesa oddałeś jak Dozier wyleciał na sezon czyli ktoś kto już dostawał 20 minut powinien teraz mieć z 25. Wystarczyło poczekać. 
 

Zakladam ze @Regis mnie zwodził bo czekał na Ciebie to tam straight up byłoby wg mnie lepsze :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, evitacre napisał:

Wiem wiem, ale imo nie wiem czy byś nie wyszedł lepiej gdybys poczekał. Zakładając ze Jmo <> Tatum, to imo Shai’a mogłeś dostać więcej niż KD. Tzn nie żeby KD był zły czy coś - ale ma 33 lata, jest po achillesie, Harden zaczyna grać lepiej, i tylko płaska ziemia i nanogps’y Gates’a w COVID szczepionkach wiedzą co zrobi Kyrie :) A Noel i Birch to takich masz na fa do pobrania, a Bonesa oddałeś jak Dozier wyleciał na sezon czyli ktoś kto już dostawał 20 minut powinien teraz mieć z 25. Wystarczyło poczekać. 
 

Zakladam ze @Regis mnie zwodził bo czekał na Ciebie to tam straight up byłoby wg mnie lepsze :) 

Birch i Noel to FA-sy, zdecydowanie, Bones jest więcej wart na przyszłość, tylko, że z racji że waży 15, ciezko było go sprzedać. Choć wcale też nie chciałem, to i racja.

Za Shaia kogo bym innego dostał? Gadałem z Regisem, to Porzingisa nie chciał dać, z Sabasem nie było szans. Pod koniec zeszłego sezonu mogłem mieć za niego Younga - szkoda, że w to nie weszłem. Teraz bym Younga na pewno nie dostał. Kto jeszcze został z gwiazd? George wchodził w grę tylko z Tatumem, Lebron, który ma 36 lat i się ciągle łamie? To już wolę KD. Po achillesie jest, ale śladu nie widać. Giannis? No mogłem się jedynie po niego odezwać, ale wiecie, jaki jest Obi.

Co do Regisa, rozmawiałem z nim, ale odzew był sporadyczny.

 

 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba też pierwszy przypadek żeby GM będący na 5 miejscu szedł w tank, aczkolwiek może jeszcze o tym nie wiedzieć 😎

Krotko mówiąc - classic bulek i classic Wilq. Aczkolwiek ten classic ewidentnie bez gumy.

Widocznie bulkowi zeszłoroczny gangbang na tyle się spodobał, że mu nadal mało. 

Tym razem przynajmniej nie będę sobie wyrzucać, że nie próbowałem iść po Tatuma.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie, na pewno. To samo pisałem o Fultzie. Szrot to już i tak masz w osobach Noela i Bircha, a także zbędnego Sextona, więc wypada mi tylko pogratulować rozjebania najbardziej perspektywicznej drużyny. 

Mocno Cię zachęcałem do wejścia all-in, ale za bardzo sobie nie pomogłeś. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lu- napisał:

Tak będzie, na pewno. To samo pisałem o Fultzie. Szrot to już i tak masz w osobach Noela i Bircha, a także zbędnego Sextona, więc wypada mi tylko pogratulować rozjebania najbardziej perspektywicznej drużyny. 

Mocno Cię zachęcałem do wejścia all-in, ale za bardzo sobie nie pomogłeś. 

Nie dało się zjeść ciastko i mieć ciastko. Choć tak, mogłem sprzedać jedynie Sextona i/lub White. Pewnie trochę by mi to pomogło, ale bym dalej został z Shaiem. Z Tatumem nie straciłem, Morant też jest zajebisty, w innym wypadku bym Tatuma nie sprzedał. Za Shaia Durant to max. Żal jedynie Bonesa, bo wiem, on będzie zajebisty i to wiedziałem, draftując go.

Sexton poszedł tak, jak to wymyśliłem. Tanio. I taki był plan ;)

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest fajnie black week ; ważne ze Wilq nie będzie medzil , choć w jego wypadku wszystko jest możliwe , obróci pewnie Tatuma na 3 prospektów, potem przyjdzie do mnie Pewnego czy piotrka*ujowo i opchnie nam te jego zielone strzałki za naszych kontuzjowanych 

ustawi kolejne mistrzostwo zwali se ze kolejny raz ' wygrał ' + 3cm do fiuta w lustrze , pewnie padnie na mnie ze dostanę odpryskiem 

jeszcze Evitacre - czas na all in kolego ; pokaz nam z czegoś ulepion, te prezenty w drafcie muszą się rozejść przed świętami, krasnale czekają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiLQ napisał:

Z grubej rury jedziemy: Durant, Morant, Noel, Birch za Shai, Tatum, White, Hyland i 40$ [bulek wywala Wade'a by to sie zmiescilo w jego salary].

Czyli Durant i Morant i jakieś śmieci z FA za Tatuma, Shaia , White, Hylanda i 40$

A ja się pytam, cytując klasyka FBX1, dlaczego nie było ogłoszenia, że Tatum i Shai są  do oddania za darmo !? Albo za łamliwych dziadersów!

Kto tam o mistrza walczy jeszcze? Jak tu takie wały idą, to i ja swój upside oddam.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzemo napisał:

Czyli Durant i Morant i jakieś śmieci z FA za Tatuma, Shaia , White, Hylanda i 40$⁸

A ja się pytam, dlaczego nie było ogłoszenia, że Tatum i Shai są  do oddania za darmo !? Albo za łamliwych dziadersów!

Przeczytaj czy nigdzie nie pisałem o Shaiu a potem walnij se lufe.

Tatum wyszedł przez przypadek, bo tego nie brałem pod uwagę. Uznałem że Morant będzie równie zajebisty.

Poza tym nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć. Chcecie, napiszcie do Rogera że składacie veto. Mam gdzieś wasze gorzkie żale.

Chętnie też wysłucham "a za Sextona dałbym nawet van vleeta".

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Powinno być OGŁOSZENIE, kilkukrotnie ponowione !!!!

A Tatum powinien być najpierw zaoferowany całej lidze w PMach!

Tyle razy @wiLQ apelował, żeby trzymać się takiego dobrego obyczaju.

Ty tak na poważnie?

Tak jak pisałem. Jednego czego żałuję to Bonesa. 40 $ mam gdzieś.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.