Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Pany, ponieważ mój wkurw spowodowany brakiem rozsądnej 15ki osiągął punkt krytyczny, na handel 1 spośród:

1. Rob Williams - szukam 45-50 fpp w podobnym wieku lub młodsze, czyli de facto za niego szukam rookich (jak Barnes czy Giddey czy hmmm Sengun może) albo drugoroczniaków którzy wystrzelili, generalnie ma kosztować max 30 🙂 i robić te 45. Imo Williams będzie robił z 55 a ma 23 lata wiec wg mnie łakomy kąsek 

2. White - może być jednosezonowice który jest tańszy i ma podobna produkcję

3. Beal - 50-60 fpp w zamian, po prostu tańszy 

moge w dealach uwzględnić 8$ :-]  i moj pick tegoroczny 🙂 

Nie ma spinki i pośpiechu ale Ci co mnie znają już trochę to wiedza ze jak dostanę propsa który mi w miarę pasi to go klepne wiec sprawnie poproszę podsypać te oferty 🙂 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, evitacre napisał:

Dobra, Pany, ponieważ mój wkurw spowodowany brakiem rozsądnej 15ki osiągął punkt krytyczny, na handel 1 spośród:

1. Rob Williams - szukam 45-50 fpp w podobnym wieku lub młodsze, czyli de facto za niego szukam rookich (jak Barnes czy Giddey czy hmmm Sengun może) albo drugoroczniaków którzy wystrzelili, generalnie ma kosztować max 30 🙂 i robić te 45. Imo Williams będzie robił z 55 a ma 23 lata wiec wg mnie łakomy kąsek 

2. White - może być jednosezonowice który jest tańszy i ma podobna produkcję

3. Beal - 50-60 fpp w zamian, po prostu tańszy 

moge w dealach uwzględnić 8$ :-]  i moj pick tegoroczny 🙂 

Nie ma spinki i pośpiechu ale Ci co mnie znają już trochę to wiedza ze jak dostanę propsa który mi w miarę pasi to go klepne wiec sprawnie poproszę podsypać te oferty 🙂 

1. Bouknight +Kai Jones (mielibyc rookie, dodatkowo niskie salary!!!)

2. Furkan Korkmaz

3. Malcolm Brogdon 

Ostatnie dolary i pick zostawiam, nie jestem pazerny 😀

Evi potwierdzi 😀

Edytowane przez antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Chyba troche przedwczesnie te swietowania bo Franz dostal w prezencie minuty, ktore nie byly przewidywalne we wrzesniu bo prawie wszyscy skrzydlowi Magic sie polamali.

Prawie wszyscy czyli którzy?

 

3 godziny temu, wiLQ napisał:

Ilu rookich by wygladalo dobrze gdyby od 1 dnia dostali 32+ mpg?

Drużyna która mniej więcej w połowie poprzedniego sezonu postanowiła iść w tank i przebudowę i ciężko było przewidzieć, że młody gościu wybrany w drafcie w loterii nie dostanie chociaż tych 20-25 minut? Oczywiście dostał więcej, a tego nikt się nie spodziewał. No ale był pewniejszy a niżeli kilku innych gości wybranych przed nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał:

Tak dobrze jak Wagner? Niewielu.

To nie jest tylko kwestia trzaskania boxscore'a w słabym zespole, ale też rzadko spotykana dla tak młodego zawodnika efektywność (TS prawie 60%, A/TO ratio prawie 2).

No i bez przesady, połamał się Okeke, Isaac kontuzjowany jest od dawna.

 

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@wiLQ franz dostał minuty ale gra tak dobrze ze chyba już wielu minut nie straci nawet jak wszyscy wrócą. Bo pokazuje ze na nie zasługuje. Drugi lub trzeci najlepszy zawodnik Magic w tej chwili (Anthony i Bamba ) 

Przeciez nie przecze, ze zaczal dobrze! Tylko uwazam, ze mial wyjatkowo sprzyjajce okolicznosci co rzadko sie zdarzom rookim poza Top5.

2 godziny temu, GeDDo napisał:

Prawie wszyscy czyli którzy?

Isaac siedzi dluzej niz powinien, Okeke i Gary Harris.

2 godziny temu, GeDDo napisał:

Drużyna która mniej więcej w połowie poprzedniego sezonu postanowiła iść w tank i przebudowę i ciężko było przewidzieć, że młody gościu wybrany w drafcie w loterii nie dostanie chociaż tych 20-25 minut? Oczywiście dostał więcej, a tego nikt się nie spodziewał. No ale był pewniejszy a niżeli kilku innych gości wybranych przed nim.

Ale wlasnie o to mi chodzi - gdyby gral standardowe 20-25 min i robil 28 fppg to bys nie napisal tamtego pochwalnego posta ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ai3 napisał:

co Gerard w tym roku nie weszło jak w tamtym ? teraz Cię czeka rywalizacja z Lu o 13 miejsce przez najbliższe 5 lat 

Pfff, dream on 😎 Zresztą ta wymiana nie oznacza odpuszczenia sezonu. Jeszcze zobaczymy czy DR nie nastuka więcej fp niż Harrell, a ja potrzebowałem kogoś na pg.

Aczkolwiek nie da się ukryć, że początek sezonu mam kiepściutki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiLQ napisał:

Isaac siedzi dluzej niz powinien, Okeke i Gary Harris.

Harris nie jest dla niego konkurencją. A Isaac jest rozje***y od roku. Więc rzeczywiście trudno było przewidzieć jego minuty we wrześniu.

 

5 godzin temu, wiLQ napisał:

Ale wlasnie o to mi chodzi - gdyby gral standardowe 20-25 min i robil 28 fppg to bys nie napisal tamtego pochwalnego posta ;-]

Napisałbym z bardzo prostego powodu. Ile fp robią goście wybrani przed nim: Bouknight, Kuminga, Moody, Jones, MurphyHyland i Butler? A byli mniej pewniejsi o minut a niżeli taki Franz. My nie rozmawiamy o wynalazku z 2 rundy draftu, który niespodziewanie dostał minuty i zaskakuje na plus. Lecz o 8 numerze, który trafił do młodej ekipy która ledwie pół roku temu zaczęła tankowanie. A w naszym drafcie zleciał do 17 wyboru! No ale niech będzie mój zysk, a innych strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, antek napisał:

1. Bouknight +Kai Jones (mielibyc rookie, dodatkowo niskie salary!!!)

2. Furkan Korkmaz

3. Malcolm Brogdon 

Ostatnie dolary i pick zostawiam, nie jestem pazerny 😀

Evi potwierdzi 😀

Wszystko się zgadza 😜 Nie sądziłem że tak szybko nam pójdzie, a tu 3 na 3 trafione na drugi dzień  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG (  +/-  ) (  FPPG DNIA  )
ai3 78 3485,5 44,69 (2,32) (48,40)
piotreksuper 82 3544,5 43,23 (0,84) (44,84)
Evitacre 74 3112,0 42,05 (-4,30) (34,57)
bulek 83 3470,0 41,81 (2,44) (46,34)
Antek 74 3036,5 41,03 (-1,99) (38,12)
wiLQ 70 2810,5 40,15 (-1,09) (37,77)
PeWee 91 3638,5 39,98 (-0,50) (39,11)
Chytruz 82 3238,5 39,49 (1,25) (41,67)
GeDDo 79 3108,0 39,34 (1,96) (43,11)
Krzemyk 89 3495,5 39,28 (0,49) (40,03)
Jendras 77 3012,0 39,12 (0,41) (39,77)
Regis 46 1779,0 38,67 (-0,29) (38,13)
obi 83 3141,0 37,84 (0,10) (38,02)
Mar 75 2782,0 37,09 (4,87) (45,27)
Lu 89 3222,0 36,20 (-0,13) (35,99)
Gerard 73 2527,0 34,62 (-0,57) (33,52)
Roger 77 2594,0 33,69 (-1,70) (31,30)
Wirakocza 66 2113,0 32,02 (-1,04) (30,07)
lorak 81 2587,0 31,94 (1,59) (34,38)
Szulim 73 1964,0 26,90 (-0,48) (26,09)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, piotreksuper napisał:

Ja bym klepał:), nawet na Fa ciężko o jakiegoś sensownego P-fa.

Bierz tego Siakama poki daja bo jak wroci to skonczy sie promocja... ;->

15 godzin temu, evitacre napisał:

1. Rob Williams - szukam 45-50 fpp w podobnym wieku lub młodsze, czyli de facto za niego szukam rookich (jak Barnes czy Giddey czy hmmm Sengun może) albo drugoroczniaków którzy wystrzelili, generalnie ma kosztować max 30 🙂 i robić te 45. Imo Williams będzie robił z 55 a ma 23 lata wiec wg mnie łakomy kąsek 

RWill ma juz 24 lata ;-] Ale bardzo konkretne zapytanie, az musze podumac...

5 godzin temu, GeDDo napisał:

Harris nie jest dla niego konkurencją. A Isaac jest rozje***y od roku. Więc rzeczywiście trudno było przewidzieć jego minuty we wrześniu.

Nie moge sie wypowiadac za draftujacych 10-16, ale mnie to zaskoczylo i jak tylko zobaczylem 30+ w debiucie to go pobralem  w innej lidze.

Harris jest konkurencja na zasadzie, ze zwykle druzyny na poczatku ogrywaja weteranow na trejd, a dopiero pozniej przekazuja paleczke rookim. Tu wyszlo inaczej.

5 godzin temu, GeDDo napisał:

Napisałbym z bardzo prostego powodu. Ile fp robią goście wybrani przed nim: Bouknight, Kuminga, Moody, Jones, MurphyHyland i Butler? A byli mniej pewniejsi o minut a niżeli taki Franz.

To prawda, ale wydaje mi sie, ze przewazyly pensje, z tamtymi wyborami braly ekipy, ktore musialy zejsc z pensji, wiec szukali strzalow w 15ste.

Gratuluje, ze sie ostal, ale poki co jego wartosc sprowadza sie do procentow rzutowych... znacznie wyzszych niz w NCAA, wiec ten tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras, ten bolek Hyland bedzie kiedyś zajebisty. Łubu dubu, łubu dubu, to mówię, ja - Jarząbek. 

P.S. Ale fakt, patrzyłem na ligę letnią. Nie doceniłem Wagnera, pocieszam się, że wyżej polecieli jakieś kaie jonesy czy moody, które to już są zupełnymi bolkami. A i tak wahałem się miedzy nim a Grimesem, można powiedzieć, że wybór po części dobry :)

Dla tankerów proponuję Sextona. Jeśli znaczaco nie podwyższy lotów (choć pewnie się ogarnie), za rok fajne salary, może trafi do lepszej dla niego ekipy, gdzie nie będzie gryzł sie z Garlandem, bo potencjał ofensywny spory.

Co do Franza - gra zajebiście, bo go kreuje Cole. Jak się Cole zepsuje, skończy się Franz.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.