Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PeWee napisał:

Trochę się zdziwiłem, że Krzemyk po 2 dniach sezonu wywaliłeś Primo na FA. Wiadomo, że 18stolatek dużo w tym sezonie nie pogra, ale też chyba nie chcesz walczyć o wygraną? Tym bardziej z Furkan Korkmazem?

Tak czy inaczej za 50$ to z pocałowaniem ręki. Ktoś był jeszcze chętny?

Jeszcze 3 razy zaliczy FA zanim zacznie coś grać. Ja też go za darmo z FA podniosłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania dalej Kobi White za coś tańszego produkującego o innym nazwisku niż Connaughton. Fajnie byłoby odrabiać stracony dystans, bo zakładam, że reszta się ogarnie. Oczywiście te 102 Cole'a to szaleństwo przy tak fatalnym początku, ale te 30+ oczekuję.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisaliscie, ten Westbrook mi strasznie wadzi swoim bandyckim salary. Hajsu mam jak lodu spokojnie bym przebil oferte za Czarnego Niemca, ale brak salary boli jak drzazga w fiucie. Oby ten Westbrook zaczal sie rozgrywac jak to ma w zwyczaju po nowym roku, chyba ze ktos chce mi pomóc i pozyskac trzykrotnefo mistrza fbx1 z ostatnich trzech lat ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gerard napisał:

U mnie jakaś tragedia na starcie, jeszcze chwila i będę się ścigał z Szulimem po #1...

Nooo, zupelnie nie widac po tym skladzie, ze w zeszlym sezonie zdobyl mistrza, oj chyba postawiles na niewlasciwie konie ;-]

1 godzinę temu, antek napisał:

Do listy transferowej z bolem serca dołączam Pokusevskiego. Na prawde sporo talentu mam na liscie: Poku, Bouknight, Kai Jones czy Moody. Skrzynia czeka otworem na propsy.

Zabawne jak szybko traca wartosc te picki w dolnej czesci draftu, we wrzesniu by Cie zalali propsami ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, za 12 wszedł Schroeder? Nie spodziewałem się,  że da radę. Niestety jak bym się nie gimnastykował, to bym nie zmieścił Schroedera za Connaughtona, a Tate'a cenię dużo wyżej niż tego półdebila Oubre (który gra zaskakująco dobrze).

PeWee chyba rozpoczął małą lawinę -> Schroeder -> Oubre -> Bledsoe (?) -> ..... Popatrzę na to z boku, bo pieniążki mi się skończyły.

PS. Gra mi jedenastu chłopa (liczę, że po powrocie będę mógł też wstawiać Wisemanana aktywne sloty), więc chętnie pójdę w deal 2 za 1, 3 za 2. Krótko mówiąc, mam dużo średnawki, a chciałbym dostać kogoś z półki wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lu- napisał:

Gra mi jedenastu chłopa (liczę, że po powrocie będę mógł też wstawiać Wisemanana aktywne sloty), więc chętnie pójdę w deal 2 za 1, 3 za 2. Krótko mówiąc, mam dużo średnawki, a chciałbym dostać kogoś z półki wyżej.

Masz Krysie ze Srodmiescia, Bozenke z Woli i zezowata Haline z Pultuska, a chcesz zamiast ich trzech Lise Ann. To tak nie dziala, chyba ze tą przykladowa Lisa Ann jest Russell Westbrook to zapraszam do rozmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wiLQ napisał:

Nooo, zupelnie nie widac po tym skladzie, ze w zeszlym sezonie zdobyl mistrza, oj chyba postawiles na niewlasciwie konie ;-]

W porównaniu z tym z czym kończyłem zeszły sezon wymieniłem tylko Westbrooka, który też nie błyszczy. Zamiast Kemby zastanawiałem się nad LeVertem w minidrafcie, a on z kolei jest kontuzjowany... Poczekam jeszcze kilka tygodni, może się cymbały rozkręcą, ale coraz mniej złudzeń mam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wiLQ napisał:

@Chytruz gdyby draft byl dzisiaj kogo bys bral z #5?

Nie wiem, Sengun jakims cudem dostaje w g-leaguerskich Rockets ten treatment, ktory obawialem sie ze Barnes dostanie w Raptors. Nie wiadomo ile ta sytuacja potrwa w obu przypadkach, jesli caly sezon, to wzialbym Barnesa, ale zostalo jeszcze 78 meczow i Siakam jeszcze nie gral.

U nas draft to jeszcze wieksze pole minowe niz w prawdziwej NBA, bo nie przewidzisz co odjebie coaching staff. Take zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Nie wiem, Sengun jakims cudem dostaje w g-leaguerskich Rockets ten treatment, ktory obawialem sie ze Barnes dostanie w Raptors. Nie wiadomo ile ta sytuacja potrwa w obu przypadkach, jesli caly sezon, to wzialbym Barnesa, ale zostalo jeszcze 78 meczow i Siakam jeszcze nie gral.

U nas draft to jeszcze wieksze pole minowe niz w prawdziwej NBA, bo nie przewidzisz co odjebie coaching staff. Take zycie.

Nom, to najwieksza wada steali w dolnej czesci draftu bo nawet jak sa dobrzy to trzeba czekac az dostana wiecej niz rezerwowe minuty. Czasem nawet 2 lata!

Ale wiadomo, ze za wczesnie by oceniac te wybory, wiec dumalem bardziej koncepcyjnie: czy lepiej miec 15stke, ktora robi np 27 czy 30stke ktora robi np 42?

BTW, to byla najwyzsza wydraftowana 15stka w FBX1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.