Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na sprzedaż:

1 Trae Young 23 61,15

2 Michael Porter Jr. 23 49,55

4 Anthony Edwards 20 42,65

8 Isaac Okoro 20 25,35

Picki: Seattle SuperSonics 2021

 

Można gadać, ale nie jest też tak, że chcę się ich szybko pozbyć więc mogę być wybredny:

3 Myles Turner 25 46,50

5 Jonathan Isaac 24 36,65

6 Klay Thompson 31 30,10

7 Justise Winslow 25 29,55

9 Goga Bitadze 22 21,50

10 Aaron Holiday 25 17,80

11 Jarrett Culver 22 15,20

12 Sekou Doumbouya 21 15,00

13 Nico Mannion 20 15,00

 

Na dwóch z w/w grona mam plan, a pozostałych zawsze mogę zatrzymać do waiverów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że z tych dwóch nowych zawodników, to tak naprawdę jest jedna osoba, która buduje jeden team na mistrza, a drugi na top pick 2022.

Jeśli moje założenie jest nieprawdziwe, to chyba trzeba pomyśleć o kuratorze. Dort over Curry? Hujchimura over Dejounte? Tego nie da się wytłumaczyć nawet dwuletnim ciągiem alkoholowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ai3 napisał:

Czemu jeden nie wzial skladu kolka a drugi smoka?

Wziął i nie wziął, bo na razie to chłopaki wybierają tak jakby minidraftu nie było.

Biorąc pod uwagę jak dużo fp jest do zrzucenia w rynku to za takiego Stefka Curryego można było dostać o wiele więcej niż Dorta, mówiąc delikatnie a i tak mieć Dorta.

Ja np mam całkiem sporo do zrzucenia fp, a dół część składu to młodzieniaszki, których nie jest/nie będzie mi łatwo wyrzucić a za Stephana mógłbym jakąś paczkę sklecić. Inna sprawa, że każdy ma swoją koncepcję składu i to jego wolna wola, choć jak widać większość Dorta by brała dużo później a nie z czwartym pickiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał:

@Roger czy ja zamiast Indiany moge być Philla 76ers?

Kolego, naprawdę zastanawiam się, czy Ty tak na poważnie, czy jesteś jakimś dziwnym wcieleniem Tadeusza Drozdy w FBX1?

Tak co do zasady np. w ekstraklasie gra tylko jedna Legia Warszawa. W NBA jest np. tylko jeden Boston Celtics. Nie bardzo zatem Cię rozumiem. A może chcesz zrobić drużynę rezerw dla @Chytruz? Po dotychczasowych ruchach wydaje mi się, że właśnie o to chodzi... ale niestety tak się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.