Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, wiLQ napisał:

Do sezonu kupa czasu, otworzyc 1 watek na 1 FAsa np powyzej 30 fppg i podbijamy na forum dopoki przez np 3 dni nikt nie da wiecej. Nie bardziej fair niz ustawiac w ciemno?

Albo jeszcze inaczej, kazdy moze zglosic JEDNEGO goscia, ktorego wystawiamy na publiczna aukcje i jedziemy 20 watkow... nie lepsze dla gry i dyskusji?

 

20 godzin temu, Lu- napisał:

Same guy, new problem.

 

8 minut temu, Lu- napisał:

ale jak to? Nikt nie uderzył po Bircha i Oubre? Wczoraj miałem za nich odpowiednio 31$ i 5$. A tak 82 dolarki w piach...

LOL!! Jak widzisz proponuje rozwiazania dla starych problemow, a nie tworze nowe...

Bo tak mamy pozaamiatane cale waivery i wszyscy licytowalismy ze swoimi wyobrazeniami rynku zamiast po prostu miedzy soba.

8 minut temu, Chytruz napisał:

Dalem 50 za Lowry'ego zeby czasem nie poszedl za tanio, ale tak naprawde go nie chcialem XD. @wiLQ jak dalej jestes zainteresowany, to sie dogadamy lul

Moglem go sobie kupic... ale za duzo musialbym wywalic.
Balem sie, ze mi zwedzisz jedynego mlodego SG [dolozylem 20$ po tym jak wspomniales, ze ich nie masz wcale!].

Poza tym gratuluje tego wywalenia na offseason by pogorszyc pick i odzyskac gracza... bo jakims cudem takie bezczelne obejscie przepisow zadzialalo.

2 minuty temu, Mar napisał:

@wiLQ było pisać o tego Beasley'a. Nawet połowy byś tego nie musiał płacić :DD

Uwierz mi, ze naszla mnie taka refleksja wczoraj 😉
Haczyk polega na tym, ze dopiero po odpaleniu Yahoo zauwazylem jaka jest nedza wsrod dostepnych SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiLQ napisał:

Poza tym gratuluje tego wywalenia na offseason by pogorszyc pick i odzyskac gracza... bo jakims cudem takie bezczelne obejscie przepisow zadzialalo.

Po pierwsze, cytujac klasyka, "that's what the game encourages you to do", po drugie wypraszam sobie, przepisow nie obchodzilem, tylko dzialalem w calkowitej zgodzie z nimi, to ze sa c***owe, to juz nie moja wina. Sytuacja z salary spowodowala, ze takie ruchy sa optymalne dla rozgrywki, a ja 2 (albo nawet 3? Nie pamietam) razy proponowalem jej zmiane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wiLQ napisał:

LOL!! Jak widzisz proponuje rozwiazania dla starych problemow, a nie tworze nowe...

Bo tak mamy pozaamiatane cale waivery i wszyscy licytowalismy ze swoimi wyobrazeniami rynku zamiast po prostu miedzy soba.

ale mi naprawdę nie przeszkadza, że wtopiłem wirtualne yahoo dolary (chyba, że zrobisz nich porządne krypto z możliwością łatwego cashowania).

A tak, to nawet byłem / jestem trochę zajarany tymi waiverami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, fakt, nic takiego nie ma. Aż dziwne, że od pamiętnej sytuacji z Howardem nikt z tym nic nie zrobił.

P.S. Dalej będziemy sie upierać, że regulamin jest dobry i nie ma w nim żadnych luk? Jest tylko martwy punkt IV.3.a, nieszczelny, niedoskonały i warto go uściślić, co jest manipulacją, a co nie. Bo jeżeli out Lowry'ego się pod ten punkt nie podpiął, to już nie wiem co.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bulek napisał:

No myk z wywaleniem gracza by polepszyć pick i wzięciem go z powrotem miał nie być chyba legalny?

Ten myk może był nieelegancki gdy dawno temu zrobił to ktoś kto miał waiver #1 ale teraz przecież waiverów kupujemy za $.... 
Taktyka, spryt tak bym taki udany ruch określił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, t_omko napisał:

Taktyka, spryt tak bym taki udany ruch określił.

Co ciekawe, sprytnie sam się wyruchałem, bo chciałem dwóch graczy po ok 35 zamiast mordercy salary, a 50$ ustawiłem tylko na wypadek gdyby Lowry poszedł za tanio (i teraz trochę żałuję).

Tymczasem po niewyrzucalną perełkę, której wilq zabronił mi nieuczciwie wyrzucić ze składu zgłosił się poza mna JEDEN graczy, który zaoferował DZIESIĘĆ dolarów. Dla porównania Covington (którego też wywaliłem, ale ten sam wilq był łaskaw uznać to za ruch moralnie bez zarzutu) poszedł za 7 razy więcej.

 

6 minut temu, Lu- napisał:

Większy problem mamy z tym, że Chytry podjebał Josha Christophera niż Lowry'ego.

80-20, że Christopher na początku będzie gwiazdą FBX G-League.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chytruz napisał:

Tymczasem po niewyrzucalną perełkę, której wilq zabronił mi nieuczciwie wyrzucić ze składu zgłosił się poza mna JEDEN graczy, który zaoferował DZIESIĘĆ dolarów. Dla porównania Covington (którego też wywaliłem, ale ten sam wilq był łaskaw uznać to za ruch moralnie bez zarzutu) poszedł za 7 razy więcej.

Bo Covingtona wywaliles wczesniej i byla mozliwosc jego pobrania z FAsow przed offseason!
Poza tym starsze 40stki laduja tam regularnie, a zdrowe 50tki rzadko, ot cala roznica.
Zas dolary glownie sie odnosza do limitu salary i tak losowe 15stki byly drozsze niz solidne 40stki.

P.S. Jak pomijasz najwyzszy bid na Lowrego to na Covingtona tez...

48 minut temu, Chytruz napisał:

Gdzie tak jest napisane? I nielegalny jak dlugo, jak wywalilem gracza, to nie moge go wziac juz nigdy?

Nie miales Lowrego przez zero dni aktywnego wymieniania graczami na Yahoo. Wg mnie wystarczy zeby przeszedl przez FAsy i juz byloby ok.
Zreszta nawet gdyby pobral go ktos inny z waivera puenta bylaby taka sama: Lowry byl poza skladami tylko i wylacznie na moment wyliczania picku.
Wg mnie to jest sprzeczne z idea draftu bo jesli nie to jaka ona w ogole jest jak nie jakies okreslenie sily zespolu?

40 minut temu, bulek napisał:

Jest tylko martwy punkt IV.3.a, nieszczelny, niedoskonały i warto go uściślić, co jest manipulacją, a co nie. Bo jeżeli out Lowry'ego się pod ten punkt nie podpiął, to już nie wiem co.

+1.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, barcalover napisał:

To byłaby motywacja, by rozgrywać wszystkie mecze, chcąc mieć wyższy pick przecież.

Na gorze tabeli by to dzialalo, ale na dole zupelnie nie bo latwo sie manipuluje srednia przy masie nierozegranych gier.
System fp/gp by zachecal do sadzania wybranych graczy na lawce.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, barcalover napisał:

To byłaby motywacja, by rozgrywać wszystkie mecze, chcąc mieć wyższy pick przecież.

Plus można dodać limit gp, który wyrzuca z draftu.

fp/gp ma ten feler, że można sadzać townsa i wystawiać przykładowo camerona olivera.

Między limitem gp, który uprawnia do outu z ligi a normalnym wykorzystaniem większości spotkan jest jeszcze spora przestrzeń, którą można wykorzystać na celowy tank.

Ja mam inny pomysł. Może czas przejsc do systemu NBA, jakim jest losowanie picków? I wtedy takie outy Lowrych byłyby bezcelowe.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wiLQ napisał:

Na gorze tabeli by to dzialalo, ale na dole zupelnie nie bo latwo sie manipuluje srednia przy masie nierozegranych gier.
System fp/gp by zachecal do sadzania wybranych graczy na lawce.

No i? Jak ktoś chce tankować, to niech tankuje sadzając graczy. I tak mamy 13 miejsce w składzie, a dorzucając limit GP na 780 np. ograniczamy tank i unikamy tego dziwnego obliczania kolejności w drafcie.

3 minuty temu, bulek napisał:

Ja mam inny pomysł. Może czas przejsc do systemu NBA, jakim jest losowanie picków? I wtedy takie outy Lowrych byłyby bezcelowe.

I tak musisz przyjąć kolejność na jakiejś podstawie, zanim zrobisz losowanie.

4 minuty temu, bulek napisał:

fp/gp ma ten feler, że można sadzać townsa i wystawiać przykładowo camerona olivera.

Dla mnie ok, niech sobie ludzie tankują, jeśli chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, barcalover napisał:

I tak musisz przyjąć kolejność na jakiejś podstawie, zanim zrobisz losowanie.

Oczywiście. Ale zauważ, że wtedy ten system jaki mamy teraz, nie przełoży się automatycznie na kolejność, a tylko zapoda % szans na wylosowanie danego picku, a to duża różnica.

Upieram się, cały problem nie leży w systemie ustalania kolejności draftu, a w jego wykorzystaniu.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.