Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

no z aspirujących do walki to nikt nie ma takiego flexu a Twój największy konkurent do najdroższych zawodników to Wirakocza także możesz się czuć spokojnie ze wszystko co droższe będzie Twoje no chyba ze piotreksaper postanowi się rozstać z Drummondem ( btw trejd wszechczasow ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ai3 napisał:

no z aspirujących do walki to nikt nie ma takiego flexu a Twój największy konkurent do najdroższych zawodników to Wirakocza także możesz się czuć spokojnie ze wszystko co droższe będzie Twoje no chyba ze piotreksaper postanowi się rozstać z Drummondem ( btw trejd wszechczasow ) 

wiadomo, że idę po Lowrego, no chyba że ktoś da $91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kumulowanie budzetu miedzy sezonami ladnie poteguje waiverowe dylematy... przy 100$ mniej wiecej bylo wiadomo ile dawac za startera, a ile za prospekta, a teraz np Chytry moze wylozyc 200$ za np Lowrego a moze go olac i wez sie tu zdecyduj ile ustawic... Moze policytujemy na forum? ;-]

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wiLQ napisał:

To kumulowanie budzetu miedzy sezonami ladnie poteguje waiverowe dylematy... przy 100$ mniej wiecej bylo wiadomo ile dawac za startera, a ile za prospekta, a teraz np Chytry moze wylozyc 200$ za np Lowrego a moze go olac i wez sie tu zdecyduj ile ustawic... Moze policytujemy na forum? ;-]

Przeciez i tak nie masz na niego miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chytruz napisał:

Przeciez i tak nie masz na niego miejsca?

Jak wywale Portera i Favorsa to ladnie wchodzi... ale nawet mniejsza o Lowrego, serio pytanie, dlaczego licytacje waiverow dobrych graczy nie sa jawne?

Do sezonu kupa czasu, otworzyc 1 watek na 1 FAsa np powyzej 30 fppg i podbijamy na forum dopoki przez np 3 dni nikt nie da wiecej. Nie bardziej fair niz ustawiac w ciemno?

Albo jeszcze inaczej, kazdy moze zglosic JEDNEGO goscia, ktorego wystawiamy na publiczna aukcje i jedziemy 20 watkow... nie lepsze dla gry i dyskusji?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już raczej koniec kombinowania, ewentualnie dorzucę lub odejmę dolarki i zobaczymy ilu z wesołej ósemki do mnie trafi. Rok temu wyszło nie najgorzej, ale trochę poskąpiłem grosiwa. Smutny byłem, że nie udało się z Plumleem, ale jak się okazało Kyle Anderson był lepszym pobraniem (niższe SC w kontekście produkcji). Oprócz Andersona wpadli do mnie Jalen Smith i Malachi Flynn, ale do nich nie miałem cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.