Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2021/22


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

@Roger, Regis nam jakoś dziwnie przepadł. Widzę, że ostatnio na forum zaglądał w piątek. Wiadomo, że sam jest sobie winien tym autopickiem, ale jeśli przyjdzie mu z automatu wyrzucić ten pick na FA i jakiegoś prospecta, to pewnie szczęśliwy nie będzie. Przyjmując założenie, że Regis wpadł do rury kanalizacyjnej i nie ma dostępu do netu, kto poleci na FA?

PS. Ktoś ma może namiar do niego, żeby zadzwonić, wysłać SMS-a etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lu- napisał:

@Roger, Regis nam jakoś dziwnie przepadł. Widzę, że ostatnio na forum zaglądał w piątek. Wiadomo, że sam jest sobie winien tym autopickiem, ale jeśli przyjdzie mu z automatu wyrzucić ten pick na FA i jakiegoś prospecta, to pewnie szczęśliwy nie będzie. Przyjmując założenie, że Regis wpadł do rury kanalizacyjnej i nie ma dostępu do netu, kto poleci na FA?

PS. Ktoś ma może namiar do niego, żeby zadzwonić, wysłać SMS-a etc.?

Zgodnie z regulaminem polecą od dołu wszyscy od Tillie po Zaire, Thybulle i Hayesa. Ale mam nadzieję, że @Regis się zjawi. Faktycznie gdyby ktoś miał namiar do niego, to niech go poinformuje, że w niedzielę jest deadline. Niefajnie by było rozwalać skład z jakiś błahych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 20:28, Lu- napisał:

@Regis fachurka wyszła z tą Twoją rozkminką 😎

Wiem. Wszystko zgodnie z planem:) 

6 godzin temu, Roger napisał:

Zgodnie z regulaminem polecą od dołu wszyscy od Tillie po Zaire, Thybulle i Hayesa. Ale mam nadzieję, że @Regis się zjawi. Faktycznie gdyby ktoś miał namiar do niego, to niech go poinformuje, że w niedzielę jest deadline. Niefajnie by było rozwalać skład z jakiś błahych powodów.

Już jestem, sorry że zamuliłem, ale tak wyszło... 

Super pick z tym Zaire, top 10 prospekt z ostatnim wyborem - podoba mi się to. Ale jakby ktoś go chciał to mogę oddaç, podobnie zresztą jak Thybulle i Fultza. 

Kto pierwszy ten lepszy, więc nie ma na co czekać:) 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regis napisał:

Super pick z tym Zaire, top 10 prospekt z ostatnim wyborem - podoba mi się to. Ale jakby ktoś go chciał to mogę oddaç, podobnie zresztą jak Thybulle i Fultza.

Już chciałem coś proponować za Thybulle'a, ale wiem, że bym go posłał znów na FA. Bez sensu zatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Regis napisał:

Wiem. Wszystko zgodnie z planem:) 

Już jestem, sorry że zamuliłem, ale tak wyszło... 

Super pick z tym Zaire, top 10 prospekt z ostatnim wyborem - podoba mi się to. Ale jakby ktoś go chciał to mogę oddaç, podobnie zresztą jak Thybulle i Fultza. 

Kto pierwszy ten lepszy, więc nie ma na co czekać:) 

Zrób jeszcze obchód i się pookreślaj na sznurówce itd. ws. gry w sezonówkach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.